Halaya – Teyzeye 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajları ve Sözleri

Halanıza ve teyzenize gönderebileceğiniz en güzel ve sizler için hazırladığımız en seçkin halaya öğretmenler günü mesajı ve teyzeye öğretmenler günü sözlerini sizler için sayfamızda hazırladık. En güzel öğretmenler günü mesajını seçip halanıza veya teyzenize gönderebilir ve öğretmenler gününde onları mutlu edebilirsiniz. Sizler de bildiğiniz en güzel teyzeye öğretmenler günü mesajı ve halaya öğretmenler günü sözlerini yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Halaya Öğretmenler Günü Mesajları

Canım halacım öğretmenler günün kutlu olsun, sen hem bana hala hem öğretmen oldun. İyi ki varsın.

Öğretmenim, canım halam, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Benim için bir öğretmen değil, aynı zamanda halam ve bir ilham kaynağı olan canım öğretmenim. Sizin gibi bir yol göstericim olduğu için o kadar şanslıyım ki. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Öğretmenim benim, canım halam, güzel halam üzerimde büyük emeğin var. Bir rehber olarak hayatımda yarattığın büyük etki için teşekkür ederim. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Şuna herkes şahittir: Öğretmenlik emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli parayla ödenemeyecek kadar değerli ve saygın bir meslektir. İyi ki varsın halacım, canım öğretmenim. 24 Kasım Öğretmenler günün kutlu olsun.

Hayat boyu örnek aldığım insanların en fedakarı halam. Sadece harika ve yetenekli bir öğretmen değilsin ki sen, aynı zamanda öğrencilerin ve benim için bir rol modelsin. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Halacım, öğretmenliğin en değişilmez özelliği ne diye düşündüm. Senin de dediğin gibi bir çocuğun yeteneğini keşfettiği ana şahit olmak galiba. Ne mutlu sana. Dün­yada bununla yarışabilecek hiçbir şey gibi. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

İnsanlar her şeyi unuturlar belki ama o çocuk yaştaki ilkokul öğretmenini asla unutamazlar. Canım halam, sen en güzel ve unutulmaz sınıf öğretmenisin. Yolumu aydınlattığın için sonsuz teşekkürler. 24 Kasım Öğretmenler günün kutlu olsun.

Öğretmenlerimiz, bizim can damarımız, ülkemizi gelecekte yeni ufuklara taşıyacak olan liderlerimiz, sen de bu liderlerin en güzeli. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Öğretmenlerin en güzel olan canım halam, senin nezaketin ve sabrın olmasaydı şimdiye kadar hiç yol kat edemezdik. Sen gerçekten harika bir insansın, seni çok seviyoruz. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Öğretmen en sıkıntılı koşullarda öğretmek için fedakârca görevini icra eden ve başarıya giden yolda her koşulda yolumuzu aydınlatan bir rehberdir. Sen de en güzel ve tatlı öğretmenimsin. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Senin gibi bir halaya ve senin gibi bir öğretmene sahip olduğum için çok şanslıyım. Hayatta kabuğumdan çıkmama yardımcı olduğun için sana minnettarım. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Canım halam, gençleri her türlü bilgi ve beceri ile donatan kutsal bir mesleğin mensubusun. Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Tatlı öğretmenim, yeğenin seninle gurur duyuyor. Ne güzel bir meslek seçmiş ve bize örnek olmuşsun. Saygı ve hürmetlerimle… Öğretmenler günün kutlu olsun halacım.

Halam benim, doğruya, güzelliğe ileten, yolu gösteren, hep geleceğe güvenle gülümseyen sensin. Bana bir ana, bir babasın, eli öpülen fedakâr insansın. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Haların en güzeli, öğretmenlerin bitanesi. 24 Kasım Öğretmenler Günün kutlu olsun canım halacığım.

Teyzeye Öğretmenler Günü Mesajları

Canım teyzecim, canım öğretmenim. Senin aydınlattığın yolda yürümek bana huzur veriyor. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzeciğim.

Güzeller güzel, anlayışlı, iyi kalpli ve sevgi dolu öğretmenim. Her şey için çok teşekkürler. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Fedakarlığın simgesi ailemizde senin adındır, güzel öğretmenim. Teyzecim şunu çok iyi biliyorum, öğretmenlerimize çok şey borçluyuz.

Canım öğretmenim sen bu dünyanın en güler yüzlü ve en iyi kalpli öğretmenisin, biliyorsun değil mi? Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Cumhuriyetin ve bilginin yegâne bekçisi öğretmenlerim, gelecek sana emanettir. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Öğretmen ordumuz yeniliğin, değişimin, gelişimin ve gelecek aydınlık günlerin anahtarı olarak bize öncüdür. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Teyzecim sizler bu meslekle bilgiyi bizlere ulaştırmakta köprü vazifesi gören en önemli değerlerimiz olan öğretmenlerimiz, iyi ki varsınız. Öğretmenler günün kutlu olsun.

İlgisinin sonu yok, kalbinin şefkati çok, bilgisi büyük, başarısı çok sevgili öğretmenim, canım teyzem. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Her bilgisi hazine, her bakışı sevgi ve şefkat olan değerli öğretmenim, Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Sen öğretmen olarak, bilgi öğretmeyi alışkanlık haline getirmişsin. Hayatları sonsuza kadar etkileyen kişisin. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Anadolu’da her köyde bir idealist öğretmen hem o çürüyen binaları hem de çürüyorsa yürekleri kurtarıyor. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Benim sevgi elçisi, doğru bekçisi, bilgi avcısı güzel öğretmenim ve canım teyzeciğim. Bana kattığınız her şey için minnettarım. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Sadece bugün değil her gün bizim için çok değerlisin sevgili öğretmenim ve canım teyzeciğim. Öğrettiğiniz her şey için teşekkür ederim. İyi ki varsınız!

Şunun artık herkes farkına vardı: geleceğin güvencesi eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır. Bunun en güzel örneği sensin teyzecim, Öğretmenler günün kutlu olsun.

Seni bir tek okulda değil, bir ömür boyu sevecek öğrencilerinin sayısı ne çok. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Öğretmenler insanların gönlünde taht kuran yegâne varlığımızdır. Sen de benim en güzel öğretmenimsin teyzecim, Öğretmenler günün kutlu olsun.

Sen bizlere Cumhuriyetin en güzel armağanlarısın canım teyzem, canım Öğretmenim. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Fedakar teyzecim, örnek insan, dealist öğretmenin idealist öğrencisi olurmuş. Ben senin hem yeğenin hem öğrencinim. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Öğrettiğin her şey için teşekkürler canım öğretmenim. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Teyzem hep der ki gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenin eseridir. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Teyzelerin en güzeli, öğretmen bilgiyi ilmek ilmek işleyen bir sanatkârdır. 24 Kasım Öğretmenler günün kutlu olsun.

Şunu herkes bilsin öğretmen, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusudur. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Teyzecim sen öğrettin bana öğretmen hayata dokunan en güzel melektir. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Ne demişler öğretmen bahçeyi güzelleştiren usta bahçıvandır. Öğretmenler günün kutlu olsun teyzecim.

Öğretmenlerin en tatlısı teyzem, öğretmenlik her şeyden evvel bir tanrı sanatıdır, demiş Platon. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Bilginin ve emeğin adresi teyzemi, heykeltıraş mermere ne ise, öğretmen de çocuğa odur. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir