Halaya Teyzeye Yeni Yıl Mesajları ve Sözleri

Halanıza veya teyzenize gönderebileceğiniz en güzel yeni yıl ve yılbaşı mesajlarını sizler için sayfamızda hazırladık. Sayfamızda istediğiniz yeni yıl mesajını seçerek halanıza veya teyzenize gönderebilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız en güzel halama yeni yıl mesajları ve teyzeme yeni yıl mesajları.

Halaya Yılbaşı Mesajları

Benim biricik halacığım, bu yılbaşı ayrıyız ama gönüllerimiz bir. Yeni yılda tüm güzelliklerin seni bulması dileğimle. Yeni yılın kutlu olsun halacığım.

Mutlu yıllar canım halam. 2021 yılı sana mutluluk, huzur, sevgi getirsin. Yeni yılın kutlu olsun.

2021 yılında neşeniz, sağlığınız, mutluluğunuz ve huzurunuz eksik olmasın. Nice güzel yıllara halacığım.

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Yıllar canım halam.

2020 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2021 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar biricik halacığım.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. Yeni yılın kutlu olsun hala.

Hala yaşadığın sürece en çok sevdiğim ve yanında olmaktan büyük mutluluk duyduğum biricik halam sın iyi ki varsın iyi ki benim halamsın. Yeni yılın kutlu olsun halacığım.

Benim prenses kadar güzel halam herkes senin güzelliğini konuşuyor sen kendi güzel bir o kadarda kalbi güzel bir tanecik halamsın seni çok seviyorum. 2021’m güzellikler seninle olsun. Mutlu yıllar halacığım.

Her zaman yanında olmasa da insanın bir halası olmalı sıkıldığında arayacağı dertleşeceği ve onunla moral bulacağı bir halası olmalı insanın. Yeni yılın mutlu olsun halacığım.

Ne kadar uzakta olursan ol kalbim her zaman seninle halam.Sana olan sevgim günden güne daha çok artıyor seni seviyorum hala. Mutlu yıllar halacığım.

Sen benim annem kadar çok sevdiğim bir tanecik halam sın sen bana her zaman kucak açtın ve beni her zaman mutlu ettin Allah ta seni mutlu etsin inşallah. Yeni yılın kutlu olsun hala.

Teyzeye Yeni Yıl Mesajları

Canım teyzeciğim, yeni yılda tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu güzel yıllar dilerim.

Teyzelerin bir tanesi 2020’yi acısıyla tatlısıyla bitirdik. 2021 mutlulukların, huzurun, başarıların yılı olsun. Yeni yılın kutlu olsun.

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar teyzem.

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar teyzeciğim.

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım teyzeciğim.

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar canım teyzem.

Ailemizin renkli yüzü, anne yarısı teyzem, seninle hayatımız rengarenk geçiyor. Yeni yılın kutlu olsun teyzeciğim.

Ne zaman zora düşsem elini uzattın, seni kendime örnek olarak yaşamaya devam ettim. Benim için yaptıkların için sonsuz teşekkür teyzeciğim. Yeni yılın kutlu olsun.

Evrene ne verirsen sana geri dönermiş, ne verdiğimi bilmiyorum ama bana senin kadar değerli kutsal teyzemizi verdi. Mutlu yıllar teyzeciğim.

Bize bir arkadaş, dost, yoldaş oldun teyzeciğim. Ne zaman sıkıntı da olsak senin desteğinle hayata tutunur olduk. Canım, biricik, sevgili teyzeciğim yeni yılın kutlu olsun.

Mutlu yıllar canım teyzem. Yeni yılın sağlık, mutluluk, huzur içinde geçmesi dileğiyle. Seni çok seviyorum.

Bir yorum Sizinkini ekleyin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir