İftar Sözleri ve Mesajları

11 Ayın Sultanı Ramazan ayına özel sizler için hazırladığımız en güzel iftar sözleri ve iftar mesajlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz. Dilediğiniz iftar mesajını seçerek en sevdiklerinize hayırlı iftarlar dileyebilirsiniz.

Tuttuğumuz oruçların, ettiğimiz duaların kabul olması dileğiyle. Nice mutlu iftarlara.

En güzel iftarların bizlerin olması dileğimle. İftarımız hayırlı olsun.

Nice hayırlı huzur dolu günleri birlikte geçirmek ümidiyle dualarım sizinler, hayırlı iftarlar.

Sevdiklerinizle birlikte huzurlu, mutlu bir Ramazan ayı geçirmeniz dileğiyle hayırlı iftarlar.

Gözlerimizdeki nur hiç bitmesin, aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda yaradan huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgemesin, hayırlı iftarlar.

Bol bereketli iftarlar, bol şükür ve edalı ramazanlar geçirmek dileğiyle orucunuz kabul, dualarınız makbul Ramazan ayınız ve iftarınız hayır olsun.

11 ayın sultanı geldi hoş beldi, sofralarımıza bereket, ağızlarımıza afiyet, bizlere rahmet geldi. Hayırlı ramazanlar, hayırlı iftarlar.

Dualarımız bir olsun soframız bereketli olsun bu mübarek Ramazan ayı hepimize hayırlı olsun, hayırlı iftarlar.

Ramazan ayının güzelliği kalplerinizde gökyüzündeki yağmurun bereketi evinizde sofralarınızda olsun hayırlı ramazanlar ve iftarlar olsun.

Bir bardak suyun kıymetinin çok iyi anlaşıldığı, bir lokma ekmeğin değerinin en iyi bilindiği, bir aç insanın halinin akla geldiği bir aydayız. Bu ayda tuttuğumuz oruçları Yüce Allah dergahı izzetinde kabul etsin. Hayırlı İftarlar.

İftar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun yüce Yaradan’dan daimi olmasını dilerim, hayırlı iftarlar.

Oruçla terbiye ettiğimiz bedenlerimizin iftarla bayram etmesi, şükür ile eda etmesini dilerim. Hayırlı iftarlar.

İlk iftarın heyecanın bize yaşatan Rabbim Ramazan bayramına kavuşmayı da nasip etsin. Hayırlı iftarlar.

İftar sofraları en güzel beklenen yerlerdir. İftar huzurdur, mutluluktur. Çorak toprakların suya kavuşması gibi, bir gün boyunca oruç tutan bedenimizin Rabbimin nimetlerine kavuşmasıdır iftar. Hayırlı iftarlar.

Yağmur taneleri kadar bereketli zemzem suyu kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza hayırlı afiyetli iftarlar.

Ya Rabbi şu Ramazan ayında sofralarında yiyecek ekmeği olmayan, zor durumda olanlara sen yardım et, bizlere de yardım etmeyi nasip et. Hayırlı Ramazanlar

On bir ayın sultanı olan bu ayda, her günü çok iyi değerlendirelim, hayrı edelim, yoksullara el uzatalım, Ramazan-ı Şerifi layıkıyla geçirelim. Hayırlı ramazanlar, hayırlı iftarlar.

Güzel insanlarla güzel iftarlar olur, güzel insanlarla güzel bir hayat yaşanır. Tüm sevdiklerime hayırlı, huzurlu iftarlar.

Bugün Allah’ın izniyle ilk orucumuzu açacağız. Allah sofranıza bereket, sizlere afiyet versin. Hayırlı iftarlar.

Allah’ım! Senin için oruç tuttum, sana iman ettim, sana güvenip dayandım. Rızkınla iftar ettim. Şüphesiz Sen, her şeyi işiten ve bilensin. Amin

Allah’ın sofralarımıza Halil İbrahim bereketi verdiği Ramazan ayında sıcacık mutlu ve afiyetli sofralarınız olsun. Rabbim ibadetlerimizi, oruçlarımızı kabul etsin.

Bir lokma ekmeğin tadı hayatınızda olsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz olsun, tuttuğunuz oruç günahlarınızdan arındırsın, Hayırlı iftarlar.

Yanınızda olmasak da birlikte oruç açamasak da, gönüllerimiz bir duygularımız aynı, amacımız belli şükrediyoruz Rabbimize. Hayırlı iftarlar

Okuduğumuz Kuran-ı Kerimin, tuttuğumuz orucun, yaptığımız ibadetlerin, ettiğimiz duanın, kıldığımız namazın kabul olması ve daim olması dileğiyle Hayırlı iftarlar.

Rabbim bu Ramazan ayında oruç tutan, ibadet eden, bir yoksulun elinden tutup yardım edenlerin yanında olsun. Hayırlı Ramazanlar.

Yine güzel bir iftar sofrasında güzel insanlarla birlikte olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Hayırlı iftarlar.

Allah’ım tuttuğumuz, oruçları, ibadetleri, kıldığımız namazları dergahı izzetinde kabul eyle. Amin. Hayırlı iftarlar.

Bir’e Beş versin Yüce Yaradan bu mübarek ayda, sofranız bereketli olsun içinizde dualar ve umutlar eksik olmasın, Hayırlı Ramazanlar.

Bir lokma ekmeğin tadı hayatınızda olsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz olsun, tuttuğunuz oruç günahlarınızdan arındırsın, Hayırlı iftarlar.

Allah bu ayda tuttuğumuz oruçları, ibadetleri kabul eylesin. Soframıza Halil İbrahim bereketi versin. İftarınız hayırlı olsun.

Tüm dostlarımın, sevdiklerimin, akrabalarımın, arkadaşlarımın Ramazanı mübarek olsun, ilk iftarınız bereketli ve ağız tadında olsun. Hayırlı iftarlar.

Bir bardak suyun ne kadar değerli olduğunu gördüğümüz bu günlere şükürler olsun. Rabbim bizi susuz, aç bırakmasın. Sofranız bereketli, iftarınız hayırlı olsun.

Ramazan ayında güzeldir oruç tutmak, sevdiklerimizle birlikte oruç açmak, iftar sofralarında buluşmak, dualara ortak olmak. Hayırlı Ramazanlar, hayırlı iftarlar.

İftar saatini beklerken sabrın, oruç açılırken edilen duaların, iftar sofralarında bulunana bolluğun bereketin adıdır Ramazan. Hayırlı iftarlar, hayırlı Ramazanlar.

Gecelerin gündüzle dost olduğu bu mübarek ayda, gecenizin de gündüzünüzün de, huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle hayırlı ramazanlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir