İftar Sözleri

Her ramazan ayında sevdiklerimize birbirinden güzel iftar sözleri yollayarak onları mutlu etmek isteriz. Ramazan ayının en güzel yanıda birlikte sevdiklerimizle açılan iftarlardır. Uzakta olan sevdiklerimize göndereceğimiz iftar mesajları ile onlara da hayırlı iftarlar dilemek isteriz. En güzel iftar sözleri ve mesajları ile sayfamızda bulunan sözleri seçerek sevdiklerinize hayırlı iftarlar dileyebilirsiniz. En güzel iftar mesajı nasıl olmalı? Öncelikle göndereceğimiz kişiye göre seçmemiz gerekir. İşte birbirinden güzel iftar sözleri

11 Ayın sultanı ramazanın en mutlu olan iftarınızı hayırlısı ile yapmanızı dileriz.

Ramazanlar iftarların güzelliği ile ön plana çıkar. Tuttuğunuz oruçların kabul olması dileğiyle, hayırlı iftarlar.

Bu akşamki iftarımızın evimize, ailemize, bizlere mutluluk, huzur, sağlık getirmesi dileğiyle hayırlı iftarlar.

İftarları güzel yapan birlikteliktir. Her iftarımızda birlikte olmak dileğiyle, hayırlı iftarlar.

İftar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun yüce Yaradan’dan daimi olmasını dilerim, hayırlı iftarlar.

Oruçla terbiye ettiğimiz bedenlerimizin iftarla bayram etmesi, şükür ile eda etmesini dilerim. Hayırlı iftarlar.

İlk iftarın heyecanın bize yaşatan Rabbim Ramazan bayramına kavuşmayı da nasip etsin. Hayırlı iftarlar.

İftar sofraları en güzel beklenen yerlerdir. İftar huzurdur, mutluluktur. Çorak toprakların suya kavuşması gibi, bir gün boyunca oruç tutan bedenimizin Rabbimin nimetlerine kavuşmasıdır iftar. Hayırlı iftarlar.

Yağmur taneleri kadar bereketli zemzem suyu kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza hayırlı afiyetli iftarlar.

İftar Sözleri

İftar demek huzur demek, iftar demek gönülden düşen bir damla mutluluk demek. En güzel iftar sözleri sadece sevdiklerimize yollayacaklarımızdır.

Rabbim bizi susuz, aç bırakmasın. Sofranız bereketli, iftarınız hayırlı olsun.

Ramazan ayında güzeldir oruç tutmak, sevdiklerimizle birlikte oruç açmak, iftar sofralarında buluşmak, dualara ortak olmak. Hayırlı Ramazanlar, hayırlı iftarlar.

İftar saatini beklerken sabrın, oruç açılırken edilen duaların, iftar sofralarında bulunana bolluğun bereketin adıdır Ramazan. Hayırlı iftarlar, hayırlı Ramazanlar.

Gecelerin gündüzle dost olduğu bu mübarek ayda, gecenizin de gündüzünüzün de, huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle hayırlı ramazanlar.

Sizlerde en güzel iftar sözleri hazırlayarak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Öncelikle göndereceğiniz kişiye özel bir iftar sözü belirlemeniz gerekir. Güzel sözler kategorisinde çok okunan mesajlar olarak iftar sözlerini sevdiklerinize göre düzenlemeniz onları daha mutlu edecektir. Sizler de bildiğiniz en güzel iftar sözlerini ve mesajlarını yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Tüm müslüman aleminin iftarı hayırlı olması dileğiyle. Mutlu iftarlar.

Uzakta olsakta iftarımız bir. Uzaklıklar bizi ayrı düşürmez, daha çok birleştirir. Hayırlı ramazanlar, hayırlı iftarlar.

Tuttuğumuz oruçların, ettiğimiz duaların kabul olması dileğiyle. Nice mutlu iftarlara.

En güzel iftarların bizlerin olması dileğimle. İftarımız hayırlı olsun.

Nice hayırlı huzur dolu günleri birlikte geçirmek ümidiyle dualarım sizinler, hayırlı iftarlar.

Sevdiklerinizle birlikte huzurlu, mutlu bir Ramazan ayı geçirmeniz dileğiyle hayırlı iftarlar.

Gözlerimizdeki nur hiç bitmesin, aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda yaradan huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgemesin, hayırlı iftarlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir