İş Arkadaşına Yeni Yıl Yılbaşı Mesajları ve Sözleri

İş yerinizde çalışma arkadaşınıza gönderebileceğiniz en güzel iş arkadaşına yılbaşı sözleri ve iş arkadaşına yeni yıl mesajlarını sizler için hazırladık. Sayfamızda beğendiğiniz yılbaşı mesajını seçerek iş arkadaşınıza gönderebilir ve onu mutlu edebilirsiniz.

Yeni yılımız kutlu olsun. Yeni yılda önce işlerimizde başarı ve sağlık, mutluluk, huzur eksik olmasın. Mutlu yıllar.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Yeni Yılın kutlu olsun

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın.

O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın, gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın, arkadaş eli elini hiç bırakmasın ne olur. Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Yeni Yılını kutlarım canım arkadaşım.

Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın. Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz verendir, derler sen benim için candan bir dostsun ve hep öyle kalacaksın. Yeni Yılın kutlu olsun. . .

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. Yeni Yılın kutlu olsun.

İş Arkadaşıma Yeni Yıl Mesajı

Dostluk, mantar yemeği gibidir. Zehirli veya zehirsiz olup olmadığı ancak yendikten sonra belli olur. Sen benim için harika bir dost olduğunu belli ettin her zaman.Yeni Yılın kutlu olsun dostum.

Arkadaş vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Mutlu yaşaman dileğiyle Yeni Yılın kutlu olsun arkadaşım.

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Yeni Yılın kutlu olsun.

Gelemedik ama unutmadık da; Yeni Yılın kutlu olsun, Tüm güzellikler seni bulsun! Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol arkadaşım! Yeni Yılın kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Yeni Yılın kutlu olsun!

Arkadaşlık ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için ateşe atılmaksa dünya durana dek arkadaşımsın. Yeni Yılını en içten dileklerimle kutlarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir