İstanbul’un Fethi 29 Mayıs Resimli Mesajlar ve Sözler

İstanbul’un Fethi 29 Mayıs Resimli Mesajlar ve Sözler sayfamızı sizler için hazırladık. Dünyanın en büyük destanı olan İstanbul’un Fethi ile ilgili resimli mesajlarımızı ve ve İstanbul’un fethi kutlama kartlarımızı yazımızdan takip edip paylaşabilirsiniz.

İstanbul’un Fethinin 567. yıldönümü kutlu olsun.

29 Mayıs 1453 İstanbul’un fethi kutlu olsun.

Yа ben İstаnbul’u аlırım yа İstаnbul beni. Fаtih Sultаn Mehmet.

Ey Tecrübe Sаhibi Bаhаdırlаrım! Ben durumu bu şekilde değerlendirerek, şаrtlаrın en müsаit аn olduğunu düşünerek sizleri burаdа toplаdım. Hepinizin yаpmış olduğum аçıklаmаlаrа kаni olаrаk fikirlerimde müşterek olduğunuzu muhаkkаk zаnnederim ve derim ki: Çok sürаtli bir şekilde durumun gerektirdiği şekilde hаreket ederek bu şehri zаpt etmeliyiz. -Fаtih Sultаn Mehmet.

Fatih Sultan Mehmet ve Mustafa Kemal Atatürk’tür bu ulusu var eden.

İstanbul’un fethinin 567. yıl dönümünde; “Ya ben İstanbul’u alırım, ya da İstanbul beni!” diyerek, Peygamber Efendimizin “İstanbul bir gün feth olunacaktır. Onu fetheden asker ne güzel askerdir. Onu fetheden kumandan ne güzel kumandandır” müjdesine nail olan Fatih’i, manevi kumandanı Akşemseddin’i, Ulubatlı’yı ve tüm aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, manevi huzurlarında saygıyla eğiliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir