Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Sizler için hazırladığımız en güzel kardeşe doğum günü mesajları ve sözleri.

Canım kardeşim, doğum günün kutlu olsun. İyi ki benim kardeşimsin, seninle nice yıllara birlikte olmak dileğimle.

Kardeşim benim, yüzünden gülücükler, içinde mutluluk, bedeninde sağlık eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun.

Küçüklükten beri hep yanımdasın ve hep yanımda olacaksın kardeşim iyi ki doğdun. Nice nice yaşlara.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllar canım kardeşim

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara… Seni çok seviyorum canım kardeşim…

Canımdan öte canımsın. En sıkıntılı olduğum anlarda ‘Hey ben buradayım asma yüzünü. Dercesine yanımda olanımsın. Konuştuğumuz paylaştığımız onca şeyi düşünüyorum da. İyi ki varsın kardeşim.

Kardeşim doğum günün kutlu olsun, eve gelirken 3 ekmekle yumurta al, ha bir de pasta da kutlama yapalım ağız tadıyla.

Kardeşlik son bulmayan arkadaşlıklardan doğar. Sen benim hem kardeşim hem de en yakın dostumsun. Seni çok seviyorum Allah seni benden ayırmasın iyi ki doğdun canım kardeşim.

Kardeşlik sözlerde biten bir cümle değil kalpte atan bir sevgi çemberi olmalıdır. Seni seviyorum canım kardeşim nice nice yaşlara

Dünyanın en güzel kardeşi doğum günün kutlu olsun. İyi ki kardeşimsin. Nice yaşlara.

Varlığının güzelliğini hayatıma kattıklarını dile dökmek ne kadar güçmüş meğer. Doğum günün kutlu olsun deyip geçmek istemiyorum. Geçemiyorum. Seni çok seviyorum canım kardeşim.

Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun. Kardeşim mutlu yıllar.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun biricik kız kardeşim.

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllar canım kardeşim.

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik kız kardeşim.”

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun.Doğum günün kutlu olsun bitanecik kız kardeşim.”

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım kız kardeşim!

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana canım kız kardeşim. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun canım erkek kardeşim.

Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin sevgili erkek kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşına başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun bitanecik erkek kardeşim.

Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun bir tanecik erkek kardeşim! Mutlu yıllar.

Benim canım dan çok sevdiğim biricik kardeşim. Bugün senin doğum günün. Hayat sana en güzel yolları açması dileğiyle, sağlıklı, mutlu huzurlu yıllar dilerim.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik erkek kardeşim.

Kardeşlerin bitanesi mi doğmuş bugün. Dünya’nın en tatlı kardeşinin doğum günü kutlu olsun. Canımsın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir