Kardeşe Geçmiş Olsun Mesajları

Kardeşinize gönderebileceğiniz en güzel ve özel kardeşe geçmiş olsun mesajları ve kardeşe geçmiş olsun sözlerini sayfamızdan takip edebilirsiniz. Sizlerde bildiğiniz kardeşe geçmiş olsun sözlerini yorum kısmından bizlerle paylaşabilir ve sayfamıza destek olabilirsiniz.

Bu zor günleri kısa zamanda atlatacaksın. Hastalığında dahi yüzünden gülücükler ve mutluluklar eksik olmasın. Dualarımız seninle geçmiş olsun.

Sen çok iyi birisin Rabbim sana kalbin kadar güzel bir hayat nasip etsin. Hastalığının tez zamanda şifasını versin. Her ne kadar senden uzakta da olsam sana bir telefon kadar yakınım kardeşim. İstediğin her an arayabilir veya mesaj atabilirsin. Elimden ne geliyorsa senin için yapmaya hazırım kardeşim. Geçmiş olsun.

Allah sana tez zamanda şifalar versin kardeşim. Bu günlerde kısa zamanda geçecek ve eskisi gibi beraber olacağız.

Hastalıklarının bir an önce uçup gitmesi için sana hep dua ediyorum. Seni tıpkı eskisi gibi yanımda görmek istiyorum. Çok büyük geçmiş olsun kardeşim.

Ayakta durabilmek için güçlü ve azimli olman gerekiyor. Kısa zamanda iyileşip eski sağlığına geri dönmen için dua ediyoruz. Geçmiş olsun kardeşim.

Seni eski mutlu ve neşeli halinle tekrar aramızda görmek için oldukça sabırsızlanıyoruz. Acil şifaların olsun tez zamanda iyileşmene bak.

Yüzündeki gülümsemen hasta ile iken bile hiç eksik olmasın. Allah’ım hastalığını tez zamanda geçirsin. Canım kardeşim geçmiş olsun.

Hayata hastayken bile gülmek gerekiyor bazen. Gülüşlerinin yüzünden hiç eksik olmamasını diliyoruz. Mutlu ol ve çabucak eski haline geri dön. Geçmiş olsun seni seviyoruz

Mesajın ve sevginin en samimi en sıcağını sana gönderiyorum. Seni çok seviyorum ve özlemimi bastırmak zorunda kalıyorum. Kısa zamanda şifana kavuşmanı diliyorum kardeşim.

Canım kardeşim seni çok özledim. Hastalığın bizi her ne kadar ayırsa da hep seninleyim. Hep senin yanındayım. Tez zamanda kavuşmamız dileği ile Allah acil şifalar versin.

Benim güzel kardeşim hasta mı olmuş yoksa numara mı yapıyor işe gitmemek için. Geçmiş olsun kardeşim iyileşip tekrar ayağa kalkman dileğiyle.

Hastalık ve kaza bazen hayatın biz insanlara olan oyunudur. Bu acıların hepsi bir gün geçecek ve hepsini unutacağız. Tez zamanda eski sağlığın ile seni tekrar aramızda görmek istiyoruz.

Canım kardeşim başından geçen olayı duyunca çok üzüldüm. Kendine dikkat et Rabbim seni korusun. Büyük geçmiş olsun.

Geçmiş olsun kardeşim sen küçücük bir mikroba teslim olmazsın. Tez zamanda iyileşip aramıza dönmen dileğiyle rabbim şifalar versin.

Hastalık bu gelir geçer önemli olan sabır etmek ve iyi beslenmek. Kısa sürede iyileşmen dileğiyle geçmiş olsun.

Senin için dua ediyorum. Tez zamanda iyileşip eski sağlığına ve mutluluğuna kavuşmanı arzuluyorum.

Duyunca şok geçirdim ama sana bir şey olmadığını öğrenince yüreğim ferahladı. Canım kardeşim Yüce Mevla’m seni korusun. Çok büyük geçmiş olsun.

Ölümden başka her derde bir deva vardır. Sen o güzel yüzünü asma hiçbir zaman. Her şey gelip geçicidir. Buda kısa zaman içerisinde geçecek. Sağlığına kavuşmanı ve yanımıza dönmeni umut ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir