Karıma Doğum Günü Mesajları

Eşinize, karınıza gönderebileceğiniz en güzel karıma doğum günü mesajları ve karıma doğum günü sözlerini sayfamızda takip edebilirsiniz.

Nice mutlu yılların olsun sevgili karıcığım. Birlikte güzel günlerimizi, mutlu günlerimizi doya doya yaşamamız dileğiyle. İyi ki doğdun.

Sağlık, mutluluk ve huzur hep bizim olsun. Yeni yaşın kutlu olsun. İyi ki varsın, iyi ki benim eşimsin. Nice mutlu yaşlara karıcığım.

Hayatın bazen bizlere yaptığı süprizlerin en güzelisin sen benim mucizemsin seninle var olan her şeyi seviyorum. Belki doğduğun andan bu zamana kadar yanında değildim ama sana her şey üzerine söz veriyorum bundan sonra ölünceye kadar her sabah ilk ben sana iyi ki doğdun diyeceğim iyi ki doğdun karıcığım.

Her yaşadığın yıl sana huzur, mutluluk ve sağlık sunsun. Ve üzerine doğan her güneş sana bir başka armağan getirip versin. En önemlisi de her duanda Allah sana dilediğini lütfetsin! Madem bana bunca güzelliği getirip bağışladın her şart ve durumda yanında olacağım ve hayatı seninle yaşayacağım. Nice gün, ay ve yıllara bir tanem, iyi ki doğmuşsun!

Yazdığım şiirler senden söz eder hep. Düşlediğim her mevsim seni içerir daima. Yudumladığım çayımda düşüncemsin ve bardağıma vuran nefesimde buğu… Bu kadar ve bunca içimdeysen ben zaten sen olmuşum demektir. Öyleyse iyi ki doğmuşsun hayatımın en güzel anlamı olan kadın. Nice şiir gibi yıllara bir tanem.

İyi ki doğmuşsun sevgilim ve iyi ki bulmuşum seni. Çorak topraklar ve kurak mevsimler gibi geçecek bir ömre nisan yağmuru gibi geldin. Karanlıkların en yoğun yaşanacağı yıllarıma bir batmaz-kaybolmaz güneş gibi doğdun sen. Ve ben haksız sayılmam doğum gününü doğum günüm saymakta. Nice mutlu yıllara sevgilim birlikte!

Bugün senin doğum günün. Ama hediye asıl benimdir. Çünkü kendimi bu dünyadaki en bahtiyar insan sayıyorsam bu senin sayendedir, senden dolayıdır. Dün de bugün de ve yarınlar da seninle güzel oldu, oluyor ve olacak bana. O halde bir kere daha kutlarken doğum gününü ve sunarken armağanını, biliyorum ki asıl bayram ve kutlama benim içindir: Çünkü sen bana doğmuştun bugün. Teşekkürler sevgilim.

Bir tanem, bu kadar anlamlı bir günde bunca uzağında olmak ne denli zor geliyor, bilsen. Lakin yine her şeyi değiştiriyor ve güzel kılıyor sevgin. Mesafeler ve onun iyiden iyiye büyüttüğü özlemin aşkımızın gerçekliğini bir kere daha haykırıyor yüzümüze. Böyle bir sevmek olmasa mesafeler bunca dokunur muydu ki bize? Her durumda mutluluk oyunu için gerekçem olan sevgilim, iyi ki doğdun ve iyi ki bunca çok seviyorum seni! Nice mutlu ve böyle yıllara!

Göz hapsinde tutuyorum seni, sevgini göremediğim yerler olmasın diye. Kalbime hapsettim seni, her atışında bunu hisset diye. Cennet bakışlım, melek yüzlüm; doğum gününde mutlu ol, ol ki yarınların güzel olsun.

Kalbimin diyarında kimseler konuşsun istemem, herkes sussun. Kimse karışmasın aşka. Allah şahidimdir ki hayatta başka bir dileğim yoktur senden başka. Doğum gününü kutlarım sevgilim, mutluluk seninle olsun.

Seven insanın hedefleri olmalıdır, aynı sonsuzluk gibi. İnsanın hasreti olmalı, hasretle büyüyen ağaçlar gibi. İnsanın bir aynası olmalı, baktığında yüreğini görebilmeli aynı senin gibi. İyi ki doğdun bir tanem.

Nice mutlu yaşlara canım karıcığım. Hep birlikte, bir ömür mutluluğumuz daim olsun. Seni çok seviyorum.

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor. İyi ki doğdun her şeyim.

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Mutluyum çünkü sen varsın! Mutluyum çünkü hayatımdasın! Mutluyum çünkü bugün sen doğmuşsun! İyi ki doğdun, İyi ki doğmuşsun hayatımın anlamı!

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum peteğim.

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. Sen’li Ben’li senelere sevgilim, seni seviyorum.

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!

Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum… Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…

Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim sevdiceğim!

“Aşktan yana söz duyunca ben hep seni düşünürüm. Doğum günün kutlu olsun hayatım, iyi ki varsın.”

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Seni tahmin edeceğin kadar değil,tahammül edemeyeceğin kadar çok…seviyorum.Sana ”Eşim” diye bildiğim için çok şanslıyım.İyi ki doğmuşsun. ”Sevgilim.”

Aşkların tek gerçeğine bu mesaj. Seni tanıdığım günden bugüne bana hayatın en mutlu anlarını yaşatan sevgili karım. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşların olması dileğimle seni çok seviyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir