Karıma Günaydın Mesajları

Eşinize, karınıza gönderebileceğiniz en güzel karıma günaydın mesajları ve karıma günaydın sözlerini sizler için hazırladık.

Günaydın sevgili karıcığım, en güzel günleri, en güzel sabahları yaşamak dileğimle. Günümüz aydın olsun.

Günaydın hayatımın en güzel kadını. Şu an uyuyorsundur diye tahmin ediyorum. Ben de sana doğru adım adım geliyorum, rüyanın içine girmek üzereyim ve evet girdim. Bak sana papatyalar aldım, yürüyeceğimiz yollara güller döktürdüm. Ellerin sıcacık olsun üşüme diye ellerini saracağım.

Günaydın hayatımın anlamı. En güzel günleri geçirmemiz dileğiyle. Seni çok seviyorum.

Her yeni güne günaydınla başlamak sadece seninle güzel. İnsanın günaydın diyebileceği bir karısının olması huzur veriyor. Sana her gün günaydın demeyi çok seviyorum ve bugün yine günüm sana aydı. Günaydın sevgilim.

Esneyen bir gün var karşımda, yeni uyanıyor bugün. Yanımda yokluğunun olduğu her gün büyük bir sızı, büyük bir kalp ağrısı. Günaydın başköşem, büyülü evim. Hadi aç gözlerini ve güne merhaba de. Günaydın, seni seviyorum.

Güzel yüzlü karım, masum meleğim. Günaydın. Erken çıktığım ve senindeniz gözlerinde sabaha uyanamadığım için üzgünüm. Seni seviyorum.

Geceden geriye kalan büyük bir aydınlık ve güneş senin için uyanıyor bugün. Günaydın hayatım.

Telefona ilk baktığında beni bul istedim. Günaydın meleğim. Güzel bir günden merhaba.

Günaydın kadınım. Günaydın kelimesinin anlamı sensin. Günümü aydınlatan sen. Seninle mavi her şey. Seninle umut Dolu. İçimdeki çocuk seninle daha şen, seninle sevgi dolu. Günaydın Sevgili, senli bir sabaha gözlerimi açmanın sonsuz sevincindeyim. İçimin salıncağı seninle dolu. Senli her günde kirpiklerimde ben Baharı biriktiriyorum. Senli sabahlara uyanınca ben, sevinç tazeliyorum. Bir resmimizde mutluluğa boğuluyorum.

Hayatımın bahar tomurcuğuna kocaman günaydın. Seni çok seviyorum canım karıcığım.

Günaydın sevgilim. İlk ayrı sabahımız değil, ama sanki ilk kez ayrı kalıyormuşuz gibi hissediyorum bil. Sensiz sabahların canı çıksın, sensiz gün sabaha kavuşamasın.

Canım karıcığım Günaydın. En kısa zamanda kavuşmak dileğiyle seni çok seviyorum.

Mutlu sabahlara canım karıcığım. Her güne birlikte uyanmak dileğimle. Seni çok seviyorum.

Can karım, canım karım, Çok özlendiğini bil istedim. Günaydın herşeyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir