Kayınçoya Geçmiş Olsun Mesajları ve Sözleri

Kayınçonuza gönderebileceğiniz bizim yazdığımız en güncel ve en özgün kayınçoya geçmiş olsun mesajları ve kayınçoya geçmiş olsun sözlerini sayfamızda okuyabilir ve kayınçonuza yollayabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız en anlamlı kayınçoya geçmiş olsun mesajları;

Canım kayınçom hastamı olmuş. Olur tabi, kendine dikkat etmezsen daha çok hasta olursun. Biran önce iyileş ve aramıza dön. Bir daha da kendine çok dikkat ediyorsun, itiraz yok.

Sevgili kayınçom, en kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle. Çok geçmiş olsun.

Acil şifalar kayınçom. Bir daha bizi böyle üzme, kendine dikkat et ve tez vakitte ayağa kalk.

Hayat sana güzel kayınçom, sen el ense yapıyorsun biz çalışıyoruz. Çok geçmiş olsun, bol bol dinlen keyfini çıkar. Ama sensiz günler geçmiyor bilmiş ol.

Geçmiş olsun kayınço. Acil şifalar dileklerimle.

Tez zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle. Geçmiş olsun.

Hayatın bizlere sunduğu bu kadar güzel şey varken senin hasta yatağını seçmeni hiç yakıştıramadım. Seni oraya bağlayan mikroplardan kurtul ve yaşamı tekrardan keşfedelim. Geçmiş Olsun.

Umuyorum daha sağlıklı olacağın günleri yakın zamanda göreceğiz. Bu süreç içerisinde gücün ve mutluluğun her daim artsın ve kendini pozitif enerji ile doldur. Çünkü buna ihtiyacımız olacak.

Ameliyatının beklenenden çok daha iyi geçtiğini duydum. Artık tek yapman gereken bir an önce iyileşip aramıza dönmek ki senin bunun en iyi şekilde yapacağından %100 eminim.

Hastamısın, yoksa nazamı çekiyorsun anlayamadım. Neyse yine de geçmiş olsun biz seni hasta biliyoruz. Umarım evde playstation oynamıyosundur 🙂

Umutsuzca bir mola aradığını biliyordum, ama bu bizim için acı verici derecede uzun görünüyor.

Lütfen canım, tembel kıçını kurtar ve bize geri dön! Ofiste bitmemiş bir iş yaptığın sürece hiçbir şey seni bizden alamaz. Çabuk iyileş.

Herkes bir geri dönüş yapmanı bekliyor! Her zaman hastalandın. Bunca yolu biliyordum. Yanlış nedenden dolayı hastaneye yatırıldın. Şaka yapıyorum! Çabuk iyileş!

Rabbim tez vakiite sağlığına kavuştursun. Geçmiş olsun kayınço.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir