Kayınpedere Geçmiş Olsun Mesajları ve Sözleri

Kayınpederinize gönderebileceğiniz en güzel kayınpedere geçmiş olsun mesajları ve kayınpedere geçmiş olsun sözlerini sizler için hazırladık. İstediğiniz mesajı seçerek kayınpederinize geçmiş olsun dileklerinizi iletebilirsiniz.

Çok geçmiş olsun kayınpederim. Tez zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle. Acil şifalar.

Allah’ım her zaman, senin duanı almayı nasip etsin babam. Varlığınla gücüme güç katan, her türlü zorlukta yanımda olan canım babam. Benim duam sana. Allah senden razı olsun. Dualarımdasın daima. GEÇMİŞ OLSUN BABACIĞIM.

Rabbim tez zamanda acil şifalarını versin, çok geçmiş olsun babam. Seni çok seviyorum.

Biran önce iyileşmen dileğiyle ve sağlığına kavuşman dileğiyle seni çok seviyorum canım babacığım geçmiş olsun.

Geçmiş olsun babacığım benim. Seni çok seviyoruz.

Canım babama çok geçmiş olsun. En kısa zamanda yanında olup iyileştiğini göreceğim. Seni çok seviyorum babacığım.

Sakın bir daha hastalanıp bizi sensiz bırakma. Geçmiş olsun babam.

Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. İnanıyorum ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine, ve o eski güçlü ve sevecen halini görmeye. Acil şifalar diliyorum babacım.

Kayınpedere Geçmiş Olsun Mesajı

Koskoca bir çınarsın ey babam. Her zaman heybetinden güç bulduğum. En zor günlerinde gölgesine sığınıp, dünyaya meydan okuduğum. Koca bir çınar! Geçmiş olsun babacığım.

Varlığına binlerce kez şükürler edebileceğim, tek kişisin canım babam. İnsanın yanında dağ gibi birinin olduğuna emin olmak, karşılıksız, çıkarsız birinin her zaman benimle olduğunu bilmek, en zor anımda gözümü kapatıp güvenebileceğim bir gücün olduğundan haberdar olmak, beni daha güçlü ve cesaretli kılıyor. Varlığın, hayatıma cesaret katıyor babam. Bir an önce iyileşmen dileğiyle. Acil şifalar babacım.

Sen benim için sadece bir baba değil, iyi bir sırdaş, sağlam bir arkadaş oldun. Sadece bir baba değil, en büyük güven kaynağım, dertlerime ortağım oldun. İnişli çıkışlı şu hayatta, tüm zorlarımı kolay kıldın. Allah, seni başımızdan eksik etmesin canım babam. Varlığımız, birliğimiz daim olsun. Geçmiş olsun babacığım.

Rabbim en kısa zamanda şifanı vermesi dileğiyle. Geçmiş olsun kayınpederim.

Çabuk kalk ayağa canım babacığım. Geçmiş olsun, acil şifalar.

Canım babacığım kendine dikkat etmezsen yataklara düşerken. Kendine dikkat et, çok sevildiğini unutma. Geçmiş olsun babacım.

Baba çınar gibidir. Hep dim dik olmalı. Biran önce iyileşip ayağa kalkman dileğiyle geçmiş olsun babacığım.

Hemen iyileşip aramıza dönmeni diliyoruz babacığım, çok geçmiş olsun, seni seviyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir