Kayınvalideye İyi Geceler Mesajları

Sizler için hazırladığımız en güzel ve özel kayınvalideye iyi geceler sözleri ve kayınvalideye iyi geceler mesajları.

Desteğinle her zaman tüm endişelerimi dindirdin. Sevgin her gün hayatımın mutlu geçmesini sağlıyor. Seni her zaman kalbimden seveceğim. İyi geceler annem.

Sevgili annem, benim için ne anlama geldiğini kelimelerle tarif edemem. Eğer bunu bilmek isteyen olursa kalbime girmek zorunda kalır. Seni seviyorum anne. İyi Geceler kayınvalidem.

Tatlı uykular sevgili anneciğim. Gözlerini açtığında, güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.

Zorluklarımda her zaman yanımda olan tek kişisin. Bu dünya için eşsizsin. Seni seviyorum sevgili kayınvalidem. İyi geceler.

En güzel rüyalarda en güzel insanlarla ve en sevdiğin olaylarla karşılaşmak dileklerimle iyi geceler tatlı rüyalar kayınvalidem.

Bir hüzün saklı her günün batımında ve umutlar vardır her yeni doğan günde bir hüzünle uyu bin umutla uyan canım annem

Anneciğim güzel günler sana gelmez sen onlara yürümelisin bırak dertler silinsin koyuver derdin yollar yorulsun.Hiç bir şeyden korkma ben iyiyim annem sen beni merak etme bu gece beni gör rüyanda iyi geceler can annem

Sıcak ve mutluluk dolu gecelerimin rüyalarını süsleyen tek varlık annem hayırlı geceler tatlı uykular

Bazen gece karanlıkta bir çığlık gibi sanki denizden çıkan yosun kokusu gibi gözlerimdeki sana özlem gittikçe artıyor anne ne olur benden dualarını eksik etme seni çok seviyorum.

Senin desteğinle her zaman bütün sıkıntılarımı atlattım maddi ve manevi her zaman yanımda oldun seni yüce Allahıma emanet ediyorum iyigeceler

Bana her zaman doğru yolları gösterdin ve her zaman arkamda olduğunu bir dağ gibi hissettim sen benim için bir çınar ağacı gibisin canım anneciğim.

Sana olan duygularımı ve sevgimi anlatacak bir kelime bulamıyorum anne sadece seni çok sevdiğimi bilmeni istiyorum iyi geceler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir