Kayınvalideye, Kaynanaya Geçmiş Olsun Mesajları ve Sözleri

Kayınvalidenize, kaynananıza gönderebileceğiniz en güzel geçmiş olsun mesajlarını ve sözlerini sizler için sayfamızda derledik. Sayfamızda en güzel kayınvalideye geçmiş olsun mesajları ve kaynanaya geçmiş olsun sözlerini bulabilirsiniz.

Kayınvalideye Geçmiş Olsun Mesajı

Canım kayınvalidem. Öncelikle seni çok sevdiğimizi unutma. Bir an önce iyileşmen ve aramıza dönmen dileğiyle. Seni çok seviyoruz.

Geçmiş olsun anneciğim. En kısa zamanda ayağa kalkman dileğiyle. Rabbim acil şifalarını tez zamanda versin.

Biricik kayınvalidem, hasta olduğunu öğrendim. En kısa zamanda iyileşip ayağa kalkacağını biliyorum. Allahım en kısa zamanda seni bizlerin yanına döndürsün.

Yüce Mevla böyle bir olayla bir daha karşılaştırmasın, Rabbim yar ve yardımcınız olsun, çok büyük geçmiş olsun.

Hastalıklar alsın başını gitsin, hastalığın bir an önce geçmiş olsun en kısa sürede aramızda görmek dileğiyle geçmiş olsun.

İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceksin ve o eski güçlü, sevecen halinle yanımızda olacaksın. Acil şifalar diliyoruz kayınvalideme.

Hastalanmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar diliyoruz geçmiş olsun kayınvalide.

Geçirmiş olduğunuz kazayı duyunca büyük bir şok geçirdim ama sizlerin iyi olduğunu öğrenince çok sevindim. Rabbim sizleri korusun geçmiş olsun.

Başından böyle bir şey geçmesine çok üzüldüm. Yüce Mevla daha kötülerinden korusun, Rabbim her zaman iyi insanlarla karşılaşmayı nasip etsin. Geçmiş olsun.

Kaynanaya Geçmiş Olsun Mesajı

Rabbim Eş-Şafi ismi hürmetine şifalar versin, geçmiş olsun.

Rahatsızlığını duyunca çok üzüldüm, çok büyük geçmiş olsun. Allah’ım tez zamanda eski sağlığına kavuşmayı nasip etsin.

Geçmiş olsun dileklerimle çekiyorum bu mesajı sana sakın üzülme biz her zaman senin yanındayız kaynanam tekrar geçmiş olsun.

Geçirmiş olduğunuz kazayı duyunca çok üzüldüm, şükür ki sizde bir şey yok atalarımızın da dediği gibi “cana geleceğine mala gelsin.” Geçmiş olsun.

Hastalığı verende şifasını gönderende Allah’tır. Bize sabır etmek ve umudumuzu yitirmeden dua etmek düşer. Rabbim tez zamanda şifa versin. Geçmiş olsun.

Allah başka rahatsızlıklar vermesin. Kendine bundan sonra dikkat etmeni istiyorum. Geçmiş olsun kayınvalide.

Allah seni sağlığına en kısa zamanda kavuştursun. Büyük geçmişler olsun çok sevdiğim kayınvalidem.

Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine ve o eski güçlü ve sevecen halini görmeye. Acil şifalar diliyoruz.

Rabbim Şâfi ismi hürmetine şifa versin, çok geçmiş olsun kayınvalideciğim.

Sen oralarda kendi başına hiç iyileşemezsin, topla mili mitili gel buraya sana çok iyi bakarız. Geçmiş olsun kayınvalidem.

Sakın bir daha hastalanıp kayınbabaya aç susuz bırakma. Geçmiş olsun kaynana.

Çok büyük geçmişler olsun. Allah başka dert keder vermesin. Tez zamanda iyileşmen dileğiyle büyük geçmiş olsun kaynanam.

Kendi öz annem kadar çok sevdiğim değerli kayınvalidem çok büyük geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin, ilk fırsatta yanına geleceğiz inşallah.

Duyunca çok üzüldüm geçmiş olsun Rabbim hepimizin yâr ve yardımcısı olsun.

Geçmiş olsun kaynana, Allah acil şifalar versin, çok gezmeyip evinde otursaydın böyle hasta olmazdın.

Sıhhatten daha önemli bir şey yok bu dünyada. Kaybettiğin sağlığına en kısa zamanda kavuşman dileğiyle çok büyük geçmiş olsun kaynanama.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir