Kızıma doğum günü mesajları ve sözleri

Hayatımızın can parçası olan kızımız için en güzel kızıma doğuma günü mesajları ve kızıma doğum günü sözleri.

Benim en tatlı kızım. Her yaşın sana yeni güzellikler getirmesi dileğiyle nice mutlu yaşlar dilerim.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz, Merkez Bankası kadar bol paralı bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Sana en değerli bir doğum günü hediyesi almak istiyorum ama sana seni nasıl verebilirim ki canım kızım. Sen benim bu dünyada sahip olduğum en değerli varlığımsın. İyi ki varsın canım kızım. Mutlu yıllar.

Biricik kızım doğum gününü kutlar, hayatında hep başarılar dilerim. İyi ki kızımsın.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım. Doğum günün kutlu olsun kuzucuğum.

Sen küçükken attığın o minik adımlarla bizi mutlu ettin. Şimdi attığın her adımla başarılara imza atıyorsun. Başarılarının devamını diler doğum gününü kutlarım canım kızım.

Hayat dolu yaşlara, bakım yap azıcık saçlara, bugün doğum günün senin hadi süslen gidelim barlara ya da kırlara.

Canım kızım iyi ki doğdun. Nice mutlu yaşların, sağlıklı ömürlerin olsun.

Doğum günün kutlu olsun benim tatlı meleğim! Her geçen gün daha da harika bir insan oluyorsun ve bu beni de büyülüyor canım.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor canım kızım. Doğum günün kutlu olsun.

Ben dünyanın en şanslı annesiyim çünkü benim bir kızım var sizde onu tanısaydınız beni çok kıskanırdınız. Canım kızım seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Nice mutlu yıllara canım kızım.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun Tatlı kızım.

Canım kızımın bugün doğum günüymüş. Sen ne zaman büyüdün hiç anlamadım. Daha dün gibi aklımda doğduğun gün heyecanımız ve mutluluğumuz. Sen doğduktan sonra günümüz gecemiz hep seninle geçiyordu. İyi ki varsın iyi ki bizim kızımızsın doğum günün kutlu olsun canım kızım.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice Yıllara Canım kızım.

Benim biricik kızım. Bugün yeni yaşına girmenin sevinciyle doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Bugün bizim en önemli günümüz çünkü bugün canım kızımın dünyaya geldiği gün. Gözlerinden gülüşün eksik olmasın. Tatlı kızım doğum günün kutlu olsun.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayatı tüm güzellikleriyle yaşamanı dilerim. Nice mutlu yaşlara kızım. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en tatlı, en muhteşem, en şeker, en mutlu, en güzel kızının doğum günü kutlu olsun. Huzur ve mutluluk hep seninle olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun Prensesim.

Başarılı ve mutlu bir yılın olsun. Çok istediğin ve dilediğin şey gerçek olsun. Bitanecik kızımın doğum günü kutlu olsun.

Ben şimdi senin yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun Nazlı kelebeğim.

Ben dünyanın en şanslı babasıyım çünkü benim bir kızım var sizde onu tanısaydınız beni çok kıskanırdınız. Canım kızım seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir