Kızıma Günaydın Mesajları

Hem anneden, hem babadan kızınıza gönderebileceğiniz özgün kızıma günaydın sözleri ve mesajları.

Canım kızım. Bugün en büyük güzelliklerin senin olması dileğimle. Günaydın biriciğim.

İyi ki varsın güzel kızım. Seni bana veren Rabbime binlerce kez şükürler olsun. İyi ki senin gibi bir kızım olmuş. Günaydın.

Sen benim bu hayatta sahip olduğum en değerli varlığımsın, sen benim dünyalardan daha çok sevdiğim canım kızımsın. Günaydın canım kızım.

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Canım kızım en güzel günler senin olsun. Günaydın.

Sen benim hiç bir zaman sıkılmadan okuyacak olduğum hayat hikâyemsin, ömrümün sonuna kadar kalbimin en özel yerindesin, hayatıma aydınlık veren güneşimsin, Sen Rabbimin bana verdiği en değerli hediyemsin. Günaydın canım kızım.

Sen doğduğun gün gururlanmıştım, şimdi ise seninle gurur duyuyorum. Biricik kızım seni çok seviyorum. Günaydın kızım.

Benim dünyalar kadar güzel kızım varken ben bu hayattaki her türlü zorluğa göğüs gererim. Günaydın canım kızım.

Lütfen dikkat bu mesaj anneden dünya tatlısına gönderilmiştir ve aşırı miktarda sevgi içermektedir. Mesajı okurken sevgi komasına girebilirsiniz. Günaydın tatlım.

Senin gibi bir kızı olmayan biri asla kızı olmanın mutluluğunu bilemez. Senin gibi bir evlat herkese nasip olmaz. Sen benim hayata tutunuşum, yaşama sebebimsin. Seni çok seviyorum kızım. Günaydın.

Ne gül, ne menekşe, ne lale, ne sümbül hiçbir çiçek benim kızım kadar güzel kokamaz. Günaydın canım kızım.

Hayata tutunduğum umudum, düşlerim, yarınımsın, yüzümdeki tebessümün tek sahibisin, sen benim her zaman mini minnacık meleğimsin. Günaydın meleğim.

Sen başarınla, çalışkanlığınla herkesi kendine hayran bıraktın. Sen benim arı gibi çalışkan kızımsın. Günaydın tatlı kızım.

En güzel kokan parfümün kokusundan daha güzel, dünyanın en güzel kokan çiçeklerinden daha güzel kokan tek şey benim kızımın kokusudur. Kokunu özledim canım kızım. Günaydın güzel kokulu kızım.

Sen benim hiçbir zaman büyümeyen, her zaman en tatlı bebeğim olarak kalacaksın. Sen canımdan öte can olacaksın. Günaydın meleğim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir