Kızıma İyi Geceler Mesajları

Sizler için hazırladığımız kızınıza gönderebileceğiniz en güzel ve özel kızıma iyi geceler sözleri ve mesajlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Sen doğduğun gün bizim bayramımız olmuştu. Canım kızım iyi ki varsın. Allah’ım sana sağlıklı ve huzurlu hayırlı ömürler nasip etsin. İyi geceler canım kızım.

Hayata tutunduğum umudum, düşlerim, yarınımsın, yüzümdeki tebessümün tek sahibisin, sen benim her zaman mini minnacık meleğimsin. Tatlı rüyalar meleğim.

Senin gibi bir kızı olmayan biri asla kızı olmanın mutluluğunu bilemez. Senin gibi bir evlat herkese nasip olmaz. Sen benim hayata tutunuşum, yaşama sebebimsin. Seni çok seviyorum kızım. Huzurlu geceler, iyi uykular.

Sen bu dünyaya merhaba dedin bizi çok mutlu ettin. İyi hayatımızdasın ve iyi ki bizim kızımızsın. Seni çok seven annen ve baban. İyi geceler canım kızımız.

Canım kızım O gülen yüzün hep gülsün, bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Tatlı uykular kızım.

Sen güldüğünde ben mutlu olurum, sen ağladığından ben yürekten yanarım. Sen her zaman mutlu ol, her zaman yüzün gülsün canım kızım. Hayırlı gecelerin tatlı uykuların olsun.

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. İyi geceler Canım Kızım.

Sen hep benim dizimin dibindeydin, şimdi oralarda tek başına dikkat et kızım. Allah’ım seni her türlü kazalardan, belalardan korusun. İyi geceler yavrucuğum.

Bu mesaj dünyalar güzel prensese annesi tarafından gönderilmiştir. İçeriği sevgi ve özlem doludur. Annesi tarafından çok özlenmiştir. Rüyalarda buluşmak üzere iyi geceler canım kızım.

Sen doğduğun gün gururlanmıştım, şimdi ise seninle gurur duyuyorum. Biricik kızım seni çok seviyorum. İyi geceler meleğim.

Bu hayatta her zaman yüzün gülsün, ömrün huzur, mutluluk dolsun, en güzel geceler hep seninle olsun. Tatlı uykular bebeğim.

Sen bu dünyaya merhaba dedin bizi çok mutlu ettin. İyi hayatımızdasın ve iyi ki bizim kızımızsın. Seni çok seviyoruz iyi geceler kızım.

Senin gibi bir kızı olmayan biri asla kızı olmanın mutluluğunu bilemez. Senin gibi bir evlat herkese nasip olmaz. Sen benim hayata tutunuşum, yaşama sebebimsin. Seni çok seviyorum kızım. En güzel geceler en tatlı uykular seninle olsun.

Sen başarınla, çalışkanlığınla herkesi kendine hayran bıraktın. Sen benim arı gibi çalışkan kızımsın. İyi geceler, tatlı uykular kızım.

Sen benim hiçbir zaman büyümeyen, her zaman en tatlı bebeğim olarak kalacaksın. Sen canımdan öte can olacaksın. İyi geceler cancağızım.

Benim bir kızım var bana mutluluk veren, yüreğime huzur dolduran. Benim bir kızım var yarına umutla bakmamı sağlayan. Benim bir kızım var en zor günlerimde bile ayakta durmamı sağlayan. Seni seviyorum iyi geceler meleğim benim.

Sen doğduğunda seni kucağıma verdiklerinde gözlerim doldu, şimdi sen benden çok uzaklara gittin gözlerim hep seni arar oldu. Tatlı uykular meleğim.

O gözlerindeki gülümseme hiçbir zaman kaybolmasın, hayatında her zaman güzel insanlar, senin kadar mükemmel insanlar olsun. Güzel gecelerin tatlı uykuların olsun canım kızım.

Benim dünyalar kadar güzel kızım varken ben bu hayattaki her türlü zorluğa göğüs gererim. İyi ki varsın sevgili kızım seni çok seviyorum iyi geceler…

Öyle aşklar vardır ki hiçbir karşılık beklenilmeden sevilir. Tıpkı benim kızımı, kızımın beni sevdiği gibi. Seni seviyorum iyi geceler meleğim.

Hayata tutunduğum umudum, düşlerim, yarınımsın, yüzümdeki tebessümün tek sahibisin, sen benim her zaman mini minnacık meleğimsin. Tatlı uykular iyi geceler yavrum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir