Kızıma Yeni Yıl Yılbaşı Mesajları ve Sözleri

Yeni bir yıla girerken kızınıza gönderebileceğiniz en güzel yeni yıl ve yılbaşı mesajlarını sizler için hazırladık. Sayfamız da en özgün ve güzel kızınız için yılbaşı sözlerini bulabilir ve kızınızla paylaşarak onu mutlu edebilirsiniz. Sizler de bildiğiniz en güzel kızıma yeni yıl mesajı ve kızıma yılbaşı sözlerini yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Canım kızım 2020 yılını iyisiyle, kötüsüyle geride bırakırken 2021 yılında tüm güzelliklerin seninle olması dileğiyle. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yılın kutlu olsun canım kızım. Sağlık, mutluluk, huzur her zaman seninle olsun. Mutlu yıllar.

Kızım sen kurduğum, cümlelerde öznesin; bu evde baş tacı, bu evde gözdesin. Yeni yılımız kutlu olsun bitanem.

Sen bizim gönül kuşumuzsun kızım, kanadın hiç kırılmasın. Başarı, Sağlık, Huzur hep seninle olsun. Yeni yılın kutlu olsun.

Dünyadaki en değerli pırlantalardan biri benim kızımdır. Yeni yılda evrendeki tüm pırlantaları sana sunsun güzel kızım. Mutlu yıllar.

Karşına hep senin gibi güzel yürekli insanlar çıksın biricik kızım. Yeni yılında hep sevdiklerin yanında olsun. Mutlu yıllar.

Yeni bir mesajınız var! Dünyanın en tatlı kızı seçildiniz. Dünyanın en şanslı annesinden kızına. Yeni yılın kutlu olsun herşeyim.

Dilerim ayağına taş değmesin, verdiğin kararlar başını yere eğmesinin güzel kızım. 2021’de tüm güzellikler senin olsun kızım.

Dünyalar güzeli canım kızım o gülen gözlerin hep gülsün, eğer bir gün ağlarsan o da çok mutlu olmaktan olsun. Yeni yılın kutlu olsun.

Canım kızım sen benim yüzümdeki gülümsemem, dilimdeki tek hecelik sözümsün, sen benim canım, yüreğim, elim, ayağım iki gözümsün, sen benim dağlar kadar büyük özlemimsin. Yeni yıl sana tüm güzellikleri getirsin. Mutlu yıllar kızım.

Biricik kızımın yeni yılını kutlar, hayatında en büyük başarıları yakalamasını dilerim.

Her yeni yıl sana yeni güzellikler getirsin. Mutluluk, sağlık, huzur peşini hiç bırakmasın. Yeni yılın kutlu olsun kızım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir