Kocaya Doğum Günü Mesajları

Sizler için hazırladığımız eşinize gönderebileceğiniz en güzel kocaya doğum günü sözleri ve kocaya doğum günü sözleri.

Canım kocacığım. İyi ki doğdun ve iyi ki benim eşimsin. Seninle geçirdğim yıllara doyamadım. Bir ömür beraber yaşlanmak dileğiyle. Nice mutlu yaşlara.

Bana mutluluk veren, yanımda olduğunda kokuna doyamadığım; huzurum, güvenim, neşem, canım eşim. Birlikte nice mutlu yıllar geçirmemiz dileğiyle, doğum günün kutlu olsun kocacığım.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkIi başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik kocam.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. Doğum günün kutlu oIsun biricik kocam.

Aşkım, hayatım iyi ki varsın. Evimin direği yüreğimin sevdası ve sen benim mutIuIuğumsun. MutIu yıllar canım kocam iyi ki doğdun.

Aramızda aşılması zorlu mesafeler olsa da her zaman kalbimin en derin yerinde seni saklıyor olacağım. Doğum günün kutlu olsun canım kocam, dileklerinde gerçekleşsin.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun canım kocam.

Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın biricik kocam.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun bitanecik kocam.

İyi ki benim eşimsin, iyi ki benim canımsın. Canım kocacığım doğum günün kutlu olsun.

Ailemizin reisi, cevimizin direği biricik kocacığım. Seninle geçirdiğimiz güzel yılların bir ömür boyu sürmesi dileğiyle iyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara kocam.

Senden önce ne çiçeğin rengi farklıydı ne de derinliği denizlerin, ne gökyüzündeki bulutlar benziyordu kalplere ne de yağmurlar bu kadar ılıktı. Sen geldin ve değişti dünyam. İyi ki geldin biricik kocacığım, seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun benim reisim.

Canımdan çok sevdiğim bir tanecik eşim, tüm ömrümüz boyunca, soğuk bir kış gününde açan güneş kadar sıcak gözlerinle bak bana. Nice güzel senelere.

Doğduğun gün dünyanın nefes alışı, dönüş hızı değişti. Senin enerjinle şiirler baştan yazıldı sanki. İyi ki doğdun ve iyi ki benimle hayatını birleştirdin biricik mutluluğum, birlikte nice güzel senelere.

Ne seni sevdiğim kadar sevdim birini ne de sana güvendiğim kadar güvenebildiğim evimin erkeği, ruh eşim, canım kocam. Doğum günün kutlu olsun, birlikte nice güzel senelere.

Hayatın anlamı sensin. Hayat içinde sen olduğun sürece güzel. Hep hayatımda ol, yanımda ol. İyi ki doğdun canım kocacım.

Sen varsa her yer cennet bana, sen yoksan her yer cehennem gibi. Seni seviyorum canım kocam. Nice güzel senelere.

Bazen uçarı bazen ağırbaşlı bazen neşeli bazen dingin. Ama nasıl olursa olsun, hep benimle. Birlikte nice güzel senelere canım kocam. Doğum günün kutlu olsun.

Biricik kocacım. Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu, huzurlu, sağlıklı yıllarımız olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir