Kocaya Geçmiş Olsun Mesajları ve Sözleri

Kocanıza gönderebileceğiniz en güzel ve özgün kocaya geçmiş olsun mesajları ve kocaya geçmiş olsun sözlerini sizler için hazırladık. Kocanız uzakta olabilir veya onu bir mesajla yada bir çiçek notuyla mutlu etmek isteyebilirsiniz. Sayfamızda ki en güzel geçmiş olsun mesajlarını seçip kocanıza gönderebilirsiniz.

Kocaya Geçmiş Olsun Mesajı

Canım kocacığım en kısa zamanda iyileşmen dileğiyle. Seni çok seviyorum.

Benim biricik kocacığım hastamı olmuş? Ben ona çorbalar yapar iyileştiririm. Yat dinlen kocacığım, akşama ben sana bakacağım. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun kocacık, kendine dikkat etmezsen yataklara düşersin. Öpüyorum seni.

Canım kocam çok geçmiş olsun. Uzakta olsam da her zaman yanında olduğumu biliyorsun. Kendine dikkat et ve bir an önce iyileş. Seni çok seviyorum bitanem.

Benim biricik eşim hasta olmuşta yataklara mı düşmüş. Kıyamam ben sana. Akşama en güzel çorbaları içirip iyileştireceğim seni hayatım. İyi dinlen bitanem.

Öyle bir düğüm ki bizimkisi, hiç çözülmeyecek kadar sağlam. Ellerimi tuttuğundan beri, üşümedi hiç ellerim. Gözlerime baktığından beri, ağlamadım bir daha. Ama sen hasta olunca benim içim yanıyor. Geçmiş olsun kocacım.

Geçmiş olsun bitanem kendine çok dikkat et. Her an yanındayım unutma.

Güzel güzel dinlen bitanem. En kısa zamanda iyileşip tekrar birlikte koşacağız hayata. Seni çok seviyorum.

Geçmiş olsun hayatımın anlamı. Seni çok seviyorum unutma.

Üşütüp hasta olduysan geçmiş olsun. Ama aşkımdan hasta olduysan geçmesin hep kalsın!

Kendine çok dikkat et, sen benim için önemlisin. Geçmiş olsun hayatım.

Canım benim bir an önce iyileş lütfen seni düşünmekten ben hasta oldum bebeğim ne olur kendine gel ve ayağa kalk unutma sen benim her şeyimsin sana bir şey olursa bil ki o gün bende yokum. Seni seviyorum.

Tatlı kocacığım grip mi oldu. Biran önce iyileş bitanem, sana hep ihtiyacımız var.

Biricik aşkıma geçmiş olsun. Seni çok ama çok seviyorum bitanem. Bir an önce iyileşmen dileğiyle.

Kocaya geçmiş olsun mesajlarımızın sonuna geldik. Sizlerde bildiğiniz en güzel kocanız için yazdığınız geçmiş olsun mesajını yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Kalbimcity.net ailesi olarak bizlerde kocanıza geçmiş olsun der biran önce iyileşmesini temenni ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir