Kocaya Günaydın Mesajları

Sizler için hazırlayıp derlediğimiz kocanıza, eşinize gönderebileceğiniz en güzel kocaya günaydın sözleri ve mesajları.

Günaydın canım kocacım. Bugün herşey istediğinden daha güzel olması dileğiyle.

Evimin direği, gözümün bebeği kocacığım,senin gözlerini açman ile başlıyor gün. Uyan huzurum. Günaydın.

Sen Benim Canım Sen Cananımsın Sen benim Günüm Karanlık Sabahlarımı Aydınlatansın Günaydın Evimin Erkeği.

Dünyanın en yakışıklı eşine günaydın olsun.

Seninle almak nefesi,seninle başlamak her sabaha. Benimle olmanı bilmek ne güzel.günaydın herşeyim.

Benim için yaşamda sensin, mutlulukta sensin, benim ömrümdeki en hayırlı olayda sensin. Seni bana eş eden Rabbime şükürler olsun. Günaydın Bitanem.

Sen gidersen ben yaşayamam, sen üzülürsen ben gülemem, sen mutlu ol, neşeli ol. Günaydın sevdiceğim.

Sen benim eksik kalanımsın, sen benim en güzel yanımsın, sen benim son nefesime kadar seveceğim hayat arkadaşımsın. Günaydın hayat arkadaşım.

Bana beni ne kadar çok seviyorsun söyle desen ne söyleyecek söz bulabilirim, ne de anlatacak kelime. Ben seni hayatım kadar, nefesim kadar çok seviyorum. Günaydın Nefesim, günaydın hayatım.

Evimin huzuru, gönlümün nuru canım eşim seni çok seviyorum. Günaydın yakışıklı kahramanım.

Canım eşim sen benim için ne büyük bir lütufsun, iyi ki seni tanımışım ve iyi seninle evlenmişim. Seni çok özledim günaydın.

Dünyanın en güzel şeyi nedir bilir misin sevdiceğim. Eşini çok seven kocanın sevdiğini gösterebilmesidir. Günaydın.

Ötesi, berisi yok seni çok seviyorum ve ölene kadarda çok seveceğim. Günaydın yakışıklım.

Sanma ki senden uzaktayım, ben senden ne kadar uzağa gidebilirim ki, ben seni düşünmeden ne kadar yaşayabilirim ki. Seni sevmek kadar seni özlemekte çok güzel Canım kocam günaydın.

Bir gün daha başlıyor hayatımda, Kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma. Seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği. Günaydın Aşkım.

Sabahın erken saatlerinde uyanıp, yüzünü ezberleyecek ve suskunca seni izleyecek kadar çok seviyorum seni. sen uyanma diye yorganı da çekmem. uykunun derin bölümünü kollar, suskunca yüzünde gezdiririm ellerini. her sabah aynı saatte uyanıyorsun. o vakte kadar ben de seni bolca ezberliyorum. yüzünün her kıvrımını, kirpiğinden dudaklarına kadar ezberledim. sen uyandığında uyuyor numarası da yapardım. böylelikle bolca öperek uyandırabilirsin beni. sırf sen seviyorsun diye şeftali suyu da içerim kahvaltıda. sen beni sev diye. sevdiğin her şeyi sevebilirim. sen beni öp diye, her sabah uyuyor numarası yapabilirim. senin istediğin tüm şehirleri beraber gezebiliriz. her saniye seni sevebilirim. her saliseme seni sığdırabilirim. aldığım nefes olabilirsin. ama vermek istemem. hayatım olabilirsin.

Günaydın hayatıma neşe saçan kocacığım. Günün aydın, işlerin hayırlı gitsin. Seni çok seviyorum.

Günaydın sevdiğim. Günaydın sol yanım. Günaydın ince sızım. Günaydın hayatım. Günaydın sevgilim. Günaydın herşeyim. Günaydın canımın içi. Günaydın huzurum. Günaydın mutluluğum. Günaydın ekimim. Günaydın güzüm. Günaydın yüzüm. Günaydın semam. Günaydın hüznüm. Günaydın ömrüm. Günaydın uzakta ki yakınlığım. Günaydın kocacığım.

Güneşin ilk ışığı sensin sanki… Gözlerini açmanla aydınlanıyor ortalık. Dışarı bakıyorum da hala karanlık. Hadi uyan güneş görsün insanlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir