Kocaya İyi Geceler Mesajları

Kocanıza gönderebileceğiniz en güzel kocaya iyi geceler sözleri ve kocaya iyi geceler mesajları.

En güzel geceler bizim olsun canım kocacım. İyi geceler.

Güzel geçen bir günün, ardında bıraktığı yorgunluk var bedenimde. Ben yatıyorum sevgilim. Uyumadan önce en sevdiğimiz şarkıyı aç ve gözlerini kapat, ben öyle yapacağım. Seni seviyorum, iyi geceler.

Sensiz geçen bir gece daha ve karanlık oldukça zifiri… Her yerden odama sızan bir yalnızlık kokusu olmasına rağmen, burnum ısrarla senin kokunu arıyor. Yanımda uyuyabilmeni çok isterdim sevgilim. Sensizlik zehirli bir sarmaşık, sarıyor bütün bedenimi. Nefes almaya çalışmak boşa çabalamak gibi. Bırakıyorum kendimi geceye, dalıyorum senli düşüncelere. Bir sigara daha yaktım, yalnızlık kokusunu bastırsın diye. Yine sensiz boş bir yatakta uyuyacağım. İyi geceler.

“Ve ben her gece seni sevip uyuyordum. Ve her sabah uyandığım da seni seveceğimi bildiğim gibi.”

Güzel olan her şey kendini en çok güneş ışığıyla gösterir, O güzel gözlerinin içine sabah bütün aşkımla bakma dileğiyle. İyi Geceler Aşkım.

Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme.Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! İyi geceler.

Sen sahra çöllerinde bir gül olsan seni kurutmamak için göz yaşlarımla sulardım seni! Seni Seviyorum Sevgilim!

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan… Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma, sen uyurken rüyanda beni göresin diye İyi geceler. Seni seviyorum aşkım İyi geceler birtanem En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Birtanem iyi geceler.

Sevgilim, Sen benim rüyalarımdaki prensim, hayatımdaki umudumsun. İyi geceler Sevdam.!

  1. Canım kocacım en tatlı uykular, en güzel rüyalar bizim olsun. Kavuşmamıza az kaldı inşallah

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir