Komik Geçmiş Olsun Mesajları ve Sözleri

Hasta yakınlarınıza göndereceğiniz komik geçmiş olsun mesajları onları güldürerek moral vermelerini sağlar. Hasta yakınlarımız için yapacağımız en güzel iyilik onların moralini yüksek tutmaktır. Bizler de bunu düşünerek sizler için hasta yakınlarınıza gönderebileceğiniz en güzel komik geçmiş olsun mesajları ve komik geçmiş olsun sözlerini hazırladık. İstediğiniz komik geçmiş olsun mesajını seçerek sevdiklerinize yollayabilirsiniz. Sizler de burada yazmayan bildiğiniz veya yazdığınız en güzel komik geçmiş sözlerini yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Düştüğün ve bileğini kırdığına inanamıyorum. Koltuk değneklerinin seni tembelleştirmesine izin verme! Hala odanı temizlemek zorundasın. İyileşmen dileğiyle!

Demek hasta oldun. Hey gidi hey. Hani yıkılmazdın sen. Ufacık mikrop mu yatağa düşürdü seni. Tamam tamam kızma. Geçmiş olsun arkadaşım. Acil şifalar.

Süpermen bile zayıf bir noktaya sahiptir. Şimdi zayıf hissediyor olmana rağmen, tekrar güçlü olacağınıı bil. O zamana kadar sağlıklı olabilirsin.

Süper güçleri olan insanlarda hasta olabiliyormuş. Çorba lazımsa gelelim yapalım 🙂 Geçmiş olsun kardeşim.

Bundan bir hafta sonra büyük bir maç yaptığımız için sana hızlı bir iyileşme diliyorum. Sanırım aynı şekilde onu da kaçırmamayı tercih edersin.

Hastalığının 3. günü kutlu olsun kardeşim. Şaka Şaka, acil şifalar dileklerimle. Tez vakitte iyileş olur mu?

Tebrikler sonunda hastalanmayı başardın. Şimdi, kraliyet muamelesinin tadını çıkar. Seni şanslı!

Tüm doktorlar senin kadar yakışıklıysa, her gün hasta olmayı seçeceğim.

Dünyadaki hiçbir hastalığın, birisini senin kadar istekli kılma gücü yoktur. İyileşmen dileğiyle.

Komik Geçmiş Olsun Dilekleri

Hastamısın, yoksa nazamı çekiyorsun anlayamadım. Neyse yine de geçmiş olsun biz seni hasta biliyoruz. Umarım evde playstation oynamıyosundur 🙂

Umutsuzca bir mola aradığını biliyordum, ama bu bizim için acı verici derecede uzun görünüyor.

Lütfen canım, tembel kıçını kurtar ve bize geri dön! Ofiste bitmemiş bir iş yaptığın sürece hiçbir şey seni bizden alamaz. Çabuk iyileş.

Herkes bir geri dönüş yapmanı bekliyor! Her zaman hastalandın. Bunca yolu biliyordum. Yanlış nedenden dolayı hastaneye yatırıldın. Şaka yapıyorum! Çabuk iyileş!

Senin için uzun bir tatil oldu. Şimdi iyileş ve geri dön. Umarım, burada senin için biriken iş miktarını gördükten sonra kendini tekrar hasta hissetmezsin!

Patron, işini bitirene kadar ölmene izin vermeyecek. Öyleyse geri dön ve barış içinde ölmek istiyorsan bitir bu işleri. Çabuk iyileş!

Şu anda çok fazla ilgi gördüğümü biliyorsun. Bazı beklenmedik insanlardan da beklenmedik bakışlar alıyorum. Çok geç olmadan çabuk iyileş!

Hastanede gerçekten çok ateşli hemşirelerin olduğunu duydum. İyileşmemenin nedeni bu mu? Eğer doğruysa ne olacağını biliyorsun!

Keşke şu anda yalan söylediğin hastane yatağı olsaydım. Hastalığı senden ve sonra da benden kovardım!

Dün gece hasta olduğunu duydum, senin adına bir bira içtim ve sana bir tost yaptım. Artık yalnız içmek zorunda kalana kadar bekleyemem. Allah’a şükür sen hastasın. Ben geç saatlere kadar TV seyrederken yatağa gideceksin!

Hasta insanların karantinaya alınması gerekiyor. Erkek arkadaşını öpmene izin verilmiyor. Hastalanma hakkın yok.

Unutma, sen benim kahramanım mısın? Güçlü olman gerekiyordu. Hastanedeki hemşirelerin güzel olduğunu duydum! Sanırım bu yüzden iyileşmek istemiyorsun.

Eğer dilekler iyileşebilir ve sevgi hap gibi davranırsa, her şekilde senin için dua edeceğim ve her gün iyileşmen için ümit ediyorum. Bir süre yatakta yatmamaya çalış.

Artık şişmansın ve daha da fazlası olacaksın. O yüzden bir süre gezintiye çık ama kısa sürede iyileş.

Hasta numarası yapma. Biliyoruz işten kaytarıyorsun. Hemen iyileş ! aramıza gel sana ihtiyacımız var.

Böyle hastalığa can kurban. Çorban yanında, çayın önünde, şekerin arkada. Sanki tatildesin. Geçmiş olsun.

Bir yorum Sizinkini ekleyin
  1. Gözlerinde kar tanesi, başında güneş ateşi. Böyle olmamalıydı burnunda nar tanesi 😂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir