Komik Günaydın Mesajları ve Sözleri

Sizler için derlediğimiz en güzel ve özel komik günaydın mesajları ve komik günaydın sözleri.

Sabah günaydın mesajı sesi duydum sandım, telefonun ışığı yandı gibi oῘdu ama yine gelmedi teyet geçti… Neyse şimdilik herkese günaydın.

Adamlar ilk çağlarda üşenmemiş çiviyle duvara yazı yazmışlar, sen dokunmatik ekranda günaydın mesajı atmaya üşeniyorsun ya aşk olsun Günaydın

Anı yaşayalım, mesajlaşalım, ilk mesaj benden, sonrası senden, günaydın sana, güzel bir gün, güzel bir sabah, hadi bana eyvallah.

Erken yatar geç kalkar, geç yatar erken kalkar, dal sarkar kartal kalkar, dal sarkar kartal kalkar. Kısacası “Günaydın ” diyecektim.

Dünyanın en güzel cümlesi seni seviyorum diyorlar ya yalan dünyanın en güzel cümlesi bırak biraz daha uyuyayım. Günaydın

Kalk artık yata yata yatağı çürüttün, garanti kapsamı dışında kalacak yatak kullanıcı hatası diye…

Bir uykunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar.

Millet uyudu uyandı, su içmeye, lavaboya kalktı, tekrar uyudu, uyandı ‘günaydın’ mesajları atmaya başladı, biz hala uyuyacağız, zoruma gidiyor.

Bugün günlerden pazar, fazla uyku beni bozar, uyandım bekliyorum, belki biri mesaj yazar… Günaydın benden, he bu mesajı okuyan, hazır telefonu eline almışken bir cevap yaz da dertleşelim

Günaydın, sabah sabah bela mısın sen ya diyenlere, oooo sen bana mesaj atar mıydın diyenlere, ulan daha yatacaktım of ya diyenlere günaydın.

Günaydın. La kimse yok mu? Kendimi komşular görmesin diye çamaşır ipinin en arkasına asılan dantelli don gibi hissediyorum.

Sevgilisi ile fingirdeşerek uyananlar hariç..! Herkese GÜNAYDIN.

Adını dağlara yazdım toki oraya da konut yaptı neyse neyse günaydın

Eskiden sabahları günaydın mesajları gelirdi, şimdi nesine, akbank, burberry, swatch, turkcell… Her şey para olmuş.

Anı yaşayalım, mesajlaşalım, ilk mesaj benden, sonrası senden, günaydın sana, güzel bir gün, güzel bir sabah, hadi bana eyvallah

Aşık olamıyor musunuz? Sevgiliniz mi yok? Sabahları günaydın mesajları alamıyor musunuz? E ölün bi zahmet, ne diye yaşıyorsunuz lan?

Ben, her sabah nefesini hissetmek, dişlerine dokunmak ve dilinde bir tat bırakmak için sabırsızlanıyorum diyor bak diş fırçası, Günaydın

Bugün sana sabah kahvaltısı gönderiyorum umut dolu bir omlet, 2 dilim öpücük, haşlanmış sevgi ve hasret çayı demledim kaç şekerli olsun?

Bak işe gec kalıcaksın alooo kime diyorum uykucu.

Bugün de uyandığımda yatağıma kahvaltı gelmedi, telefonumda günaydın mesajları görmedim, tatilde ekşın olmadı, kısaca bu ne lan dünün aynısı…

İşte bak bir gün daha yaşlandık… Sen hala yatıyorsun, uyumakla ömrün bitti be, hadi bi kalk artık yaaa… GÜNAYDIN

Erken kalkınca uykumu alamıyorum uykumu alamayınca mutlu olamıyorum mutlu olamayınca ders dinlemiyorum Sonra neden başarısızsınız. Günaydın

Her sabah “Günaydın Aşkım” mesajı atacak bayan eleman aranıyor. Asgari ücret + prim + sigorta + telefon + sms paketi. (İsteyene yatacak yer):)

Lan saat 1 olmuş hala günaydın mesajları atılıyor, biri bizi evden alıp dışarı fırlatsın…

O aklına gelir, ‘Günaydın’ yazmak istersin; ama “Neden ben yazıyorum? Önce o yazsın” diye ertelersin… Eee sonra da böyle yalnızlık çekersin… Günaydın

Burdan bi duyuru yapmak istiyorum tüm hayırsızlara, insan bi qünaydın msjı atar dimi sizi hayırsızlar..!!! Unutmayın ki, her iki dünyada iki elim iki yakanızda olacakkkk..!!! :)))

Bugünün son kullanma tarihi geçmeden kalkıp gelsen iyi olacak, yoksa bugün de boşa gidecek, günaydın

Günaydın kendim. Nasılım bugün, iyiyim inşallah. Sıkı giyinelim, bak hava soğuk üşütmeyelim. Öpüyorum gözlerimden, canımım ya. Akşama da geç kalmayayım. Yalnızlık işte.

Yastık savaşı yapalım mı? neyle dersen, sen sehpayı al ben kapıyı söküp geliyorum. günaydın canım

Allah ikimizin de iyiliğini versin aşkım. Beni sana seni bana, günaydın.

Aşık olamıyor musunuz? Sevgiliniz mi yok? Sabahları günaydın mesajları alamıyor musunuz? E ölün bi zahmet, ne diye yaşıyorsunuz lan?

Aşkını unutmak mı zor deseler. Sabah erken uyanmak derim tüm uyku severῘere günaydın

Süpürgesine uçak motoru taktıran vicdansız komşum sana da günaydınlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir