Komik İyi Geceler Mesajları

En tatlı uykular geldiğinde en komik iyi geceler mesajları ile gecenize renk katabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız komik iyi geceler sözleri.

Hoşçakalın sevdiklerim. Dört mevsim, yedi kıta mavi gök. Hoşçakalın. En derin uykulara, en tatlı rüyalara dalıyorum ben. Hoşçakalın. Herkese iyi geceler.

2 gecedir yıldız kayıyor sanıp dilek tutuyordum meğer 5. kattan komşu sigara atıyormuş. Neyse uyku vaktim gelmiş. İyi geceler.

Dün gece seni o kadar aradım ki, soğuk vücuduma dokunmanı o kadar istedim ki, yatağa çıplak ve sensiz girmek zorunda kaldım! Neredeydin benim canım pijamalarım? İyi geceler.

Alt komşu külümüze muhtaç diye bütün sigarayı balkonuna attım. Şimdi kapıyı zorluyorlar. Uyudum ben iyi geceler.

3 kenarı olana üçgen, 4 kenarı olana dörtgen, götü başı ayrı oynayana da götgen denir. Neyse döndüm götümü yattım ben. İyi geceler.

Sabahları kahvaltı yapmıyorum çünkü seni düşünüyorum. Öğlenleri yemek yemiyorum çünkü seni düşünüyorum. Gece oIunca uyuyamıyorum çünkü açım. Tatlı uykular.

Küçükken ailemi vejeteryan sanıyordum meğerse fakirmişiz. Bugün de aç uyuyorum. İyi geceler dostlar.

Bana uyumamam için üç neden söyle. Neden, neden, neden! Neyse uyudum ben…

Ak güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve şefkat, kar beyaz tüylerinde kokun ve kakasında iyi geceler öpücüğü ona iyi bak.

Sen, derin uykularda bin bir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamıyan bu aşığına biraz insaf et biraz gül biraz lütfet ki bende uyuyabileyim.

Elveda arkadaşlar. Bu sizlere son satırlarım, artık yokum! Yaptığım şeyin henüz erken olduğunu biliyorum ama artık dayanamıyorum. Hayata gözlerimi kapamamın zamanı geldi.

Ali ata bak, bak ali bak, uyu ali uyu, yat uyu uyu, yok bu mesajların sonu, yok sonu sonu, çıktı mesajın suyu, suyu çıktı suyu, ben diyorum iyi geceler, sen uyan uyan uyu.

Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebi ile ulaşamadık ful çeken hatlarımla seni çok seviyorum aşkım tatlı benli rüyalar.

Sebebi ziyaretimiz belli. Bu saatte kız isteyeceğimiz yok… “iyi geceler” diyip gideceğiz. Kusurumuza bakmayın tatlı alamadık. Ee malum kriz… Siz tatlıyı rüyanızda görürsünüz.

Tatlı mı tatlı uykular, pek ekşi rüyalar. Sabah oluncada acı acı uyanmalar. Hayat böyle be dostum. İyi geceler.

İyi geceler, yesin seni gayri meşru keçiler.

Uyku ne yapıyon la nerdesin? Bize niye uğramıyorsun küsmüyüz?”

Her şeyin zamanı var; yaşamanın, sevmenin ve ölmenin zamanı.. Ama şimdi uyumanın zamanı hadi bakim iyi geceler.

Gideyim de uyuyor taklidi yapayım bari. Uyuyanlara ayıp olmasın. İyi geceler.

Zaman abi geldi usulca fısıldadı kulağıma. Yat zıbar, uyu sabah kalkamıyorsun. İyi geceler.

Bu dünyanın zorluğunda kafam rahat etsin diyorsanız işte size çözümü. Kafanızın altına yastık koyun ve mışıl mışıl uyuyun. İyi geceler.

Sabahları kutlarım, geceleri şutlarım. Tekerleğin icadının bu gecesinde herkese tatlı uykular.

Ak bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

Bu mesaj burada biter ben uyumaya gider, uzatmayalım yeter. Haydi, iyi geceler.
Sebebi ziyaretimiz belli. Bu saatte kız isteyeceğimiz yok… “İyi Geceler” deyip gideceğiz. Kusurumuza bakmayın tatlı alamadık. Eee malum kriz… Siz tatlıyı rüyanızda görürsünüz.

Şu an gece oldu güneş battı ve gökyüzünde yıldızlar belirdi. Biliyor musun yıldızların dili vardı. İstersen dışarı çık yıldızlara bak ve onların ne söylediklerini anlamaya çalış. Anlamadıysan ben söyleyeyim diyorlar ki “lan manyak gecenin kaçı olmuş yat zıbar” İYİ GECELER.

İyi uykular Türkiyem. Siz uyudukça ben şahlanıyorum.

Haydi bakalım içtik sütü uyku vakti geldi. Mışıl mışıl mı uyuruz, horul horul mu bilemiyorum. İyi geceler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir