Komşuya Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

Komşunuza gönderebileceğiniz en güzel komşuya doğum günü mesajları ve komşuya doğum günü sözlerini sizler için hazırladık. Dilediğiniz mesajı seçerek komşunuzun doğum gününü kutlayabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız en güzel komşuya doğum günü mesajı;

Canım komşum; nice mutlu senelerin sağlıkla, huzurla, mutlulukla olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Dillerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın. Doğum günün kutlu olsun güzel komşum.

Yeni yaşının sana gönlündeki tüm güzellikleri getirmesi ve bugüne kadar yaşayamadığın ama hep hayalini kurduğun ne varsa onu getirmesi dileğiyle nice mutlu senelere.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun canım komşum.

Her zaman sevdiklerinle birlikte geçireceğin bir yaşın, hep neşe içinde, huzur içinde, mutluluk dolu bir zamanın ve her zaman yüzündeki gülümsemenin hiç eksik olmayacağı nice mutlu doğum günlerin olsun. Güzel komşum doğum günün kutlu olsun.

Hu hu komşu komşu, bak güneş doğmuş. Ne getirmiş; bugün doğum günü olan güzel komşuma mutlu, neşeli, huzurlu ve sağlıklı geçireceği bir yaş getirmiş. Doğum günün kutlu olsun.

Komşuya Doğum Günü Kutlama

Aramıza ne kadar mesafeler girse de komşum sen her zaman kalbimdesin ve kalbimde olacaksın. Çok sevdiğim komşum doğum günün kutlu olsun.

Hayallerin mutlulukla gerçek olacağı, gülümsemelerin hiç bitmeyeceği sevgi, sağlık ve huzur dolu bir yeni yaşının olması dileğiyle nice mutlu yaşlara komşum.

Seninle birlikte çok güzel yıllarımız geçti ve daha geçecek inşallah. Allah aramızdaki dostluğu ve muhabbeti bozmasın. En değerli dostum, kıymetli komşum doğum günün kutlu olsun.

Hani bazen pencereye bakar uzaklardan bir sevdiğinden selam beklersin uzaklardan bir selam gelmeyince telefonu eline ona bakarsın ya; işte bu selam değerli komşuma, seni unutmadım ve unutmayacağım. Bugün senin en mutlu ve en özel günün, Bu mutlu gününde yanında olmak ve mutluluğuna şahit olmak isterdim. Ama olsun komşum birlikte olamasakta kalplerimiz her zaman birlikte olacaktır. Doğum günün kutlu olsun.

Yüce Mevla sana çektirdiği sıkıntılarını, acılarını bir daha göstermesin. Allah’ım bundan sonra hep yüzünü güldürsün. Eğer bir gün ağlarsan o da çok gülmekten olsun. Canım komşun doğum günün kutlu olsun.

Atalarımız ne güzel söylemişler ev alma komşu al diye. Bu mahalleden ev almaktan ve senin gibi bir insanla komşu olmaktan çok mutluyum. Doğum günün kutlu olsun komşum.

Allah’ım sana sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür nasip etsin. Güzel komşumun doğum günü kutlu olsun.

Canım arkadaşım mı desem yoksa güzel insan canım komşum mu? Ne dersem diyeyim her zaman çok sevdiğim insanlar içinde olacaksın. İyi doğdun komşum.

Yüce Mevla sana evlatlarınla ve sevdiklerinle huzur ve mutluluk dolu bir hayat nasip etsin. Değerli komşum doğum günün kutlu olsun.

Biz orada yaşarken seninle birlikte çok güzel günlerimiz geçmişti. Sizlerden ayrılmak, mahallemden ayrılmak çok zor oldu benim için. Ama ne mahallemi ne de sizleri unutmadım. Bugün senin doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Gelmek istedim ama gelemedim doğum günün kutlu olsun komşum.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Güzel insan, iyi komşum doğum günün kutlu olsun.

Sağlık dolu, neşeli günler içinde, huzur içinde bir ömür geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun komşu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir