Komşuya Geçmiş Olsun Mesajları ve Sözler

Hastalanan komşunuza gönderebileceğiniz ve iyi dilekleriniz iletebileceğiniz en güzel komşuya geçmiş olsun mesajları ve komşuya geçmiş olsun sözlerini sayfamızda bulabilir ve komşunuza geçmiş olsun dileklerinizi iletebilirsiniz.

Geçmiş olsun canım komşucum. En kısa zamanda iyileşmen dileğiyle acil şifalar dilerim.

Komşuluk sadece iyi günler için değil, kötü günler içindirde. Çok geçmiş olsun. Bir ihtiyaç olduğunda her zaman yanında olduğumu bilmeni isterim. Acil şifalar.

En kısa zamanda iyileşip ayağa kalkman dileğiyle. Geçmiş olsun komşum.

Hasta yatağında çok uzun kalmaman dileğiyle ve en kısa zamanda iyileşmen ümidiyle geçmiş olsun komşu.

Sakın endişelenme komşum en kısa sürede iyileşeceğine eminim. Yalnız değilsin ve hiçbir zaman olmadın. Sen benim tanıdığım en güçlü insansın ve bunu da atlatacaksın.

Konuştuğumuzda hastalandığını söylediğin zaman kendimi hiç iyi hissetmedim çünkü elimden herhangi bir şey gelmiyor. Yakında çok daha iyi olacağını bildiğim için sana bu mesajı gönderiyorum. Bir an evvel iyileş ve aramıza geri dön.

Hızlıca iyileşmeni temenni ediyorum. Buralar sensiz çok sessiz, bir an evvel iyileş ki aramıza geri dön.

Sana bugün bu çiçekleri gönderdim dualarımla birlikte. Umuyorum ki en kısa sürede iyileşip aramıza, olduğun yere geri döneceksin. Seni çok özledik.

Komşuma Geçmiş Olsun Mesajı

Senin için zor bir dönem fakat sakın unutma ki sen hiçbir zaman yalnız değilsin. İyi şeyler düşün ve tüm gücünü iyileşmeye ver ki bir an evvel evine geri dön komşum.

Hastalıklarda sabret ki sağlığının kıymetini bilesin. Geçmiş olsun, sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.

Sıhhatten daha önemli bir şey yok bu dünyada. Kaybettiğin sağlığına en kısa zamanda kavuşmanı dilerim.

Çok büyük geçmişler olsun. Allah başka dert keder vermesin. Hep sağlıklı ol. Kendine hep iyi davran. Geçmiş olsun komşum.

Biz komşumuzun sadece iyi günde yanında olmayız kötü gününde de arkasındayız! Geçmiş olsun.

Beterin beteri vardır diyeceğiz duamızı edeceğiz bunu unutma seni seviyoruz ve geçmiş olsun diyoruz.

Geçmiş olsun dileklerimle çekiyorum bu mesajı sana sakın üzülme biz senin yanındayız canım tekrar geçmiş olsun.

Hastalıklar alsın başını gitsin, hastalığın bir an önce geçmiş olsun canım benim seni seviyoruz. Geçmiş olsun arkadaşım dualarım seninle umarım hemen ayağa kalkarsın.

Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle.

Umarım iyisindir canım komşum dünden daha güzel günlere birlikte inadına yürümek seninle daha güzel olacak geçmiş olsun.

Seni daha iyi hissettirmek için yapabileceğim bir şey olursa bana haber ver. Yüzüne gülümseme getirmek için ne gerekiyorsa yaparım. Geçmiş olsun komşu!

Komşuya geçmiş olsun mesajlarının sonuna geldik. Sizlerde bildiğiniz en güzel komşuya geçmiş olsun sözlerini yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir