Komutana Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

Komutanınıza doğum günü mesajı göndererek onu mutlu edebilir ve sevindirebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız en güzel komutana doğum günü mesajları ve komutana doğum günü sözlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Ali Özcan Tekirdağ doğum günün kutlu olsun komutanım.

Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının, yüzündeki gülümsenin devam etmesini dilerim. Mutlu seneler komutanım.

Bana askerliği sevdiren, gurbet hasretimi dindiren, bir arkadaş misali oturup derdimi dinleyen benim çok değerli komutanım, doğum gününüz kutlu olsun.

Komutana Doğum Günü Kutlama

Biz sevdiklerimizi kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Hep birlikte nice yıllara komutanım.

Hayatın boyunca yaşamın güzelliklerle dolsun, mutluluktan gözlerin dolsun, en kötü günün böyle olsun, bu güzel insanın doğum günü kutlu olsun.

Bugün istediğiniz tüm dilekleriniz gerçek olsun, bugünde, yarında yüzünüzdeki gülümseme eksik olmasın. Yeni yaşınız kutlu olsun.

Bir aile reisi edasıyla askerlerine yavrularım diye hitap eden, askerleri için tehlikeyi göze alan değerli insan doğum günün kutlu olsun.

İstediğiniz her şeyin gönlünüzce olması dileğiyle doğum gününüzü kutlarız komutanım.

Herkeslerin anlattığı komutanlardan çok farklı biriydiniz. Siz her zaman merhamet yürekli iyi biriydiniz. Sizi hiçbir zaman unutmayacağım komutanım. Doğum günün kutlu olsun. Nice Mutlu Yıllara.

Yeni yaşınızı kutlar sevdiklerinizle bir arada geçireceğiniz nice güzel yıllar dileriz.

Tüm hayallerinizin gerçekleştiği ve hayatın her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğunuz bir ömür diliyoruz. Doğum gününüz kutlu olsun.

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı komutanım doğum gününüz kutlu olsun.

Sizin için açılan yeni sayfaya yeni maceralar katmanız dileğiyle doğum gününüz kutlu olsun komutanım.

Değerli komutanımın doğum gününü kutlar. Nice mutlu yeni yaşlar dilerim.

Yeni yaşınızın sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle doğum gününüz kutlu olsun komutanım.

Sizin yanınızda hayata dair birçok şey öğrendim. Siz bir baba, bir abi gibiydiniz. İyi ki varsınız komutanım. Doğum gününüz kutlu olsun.

Doğum gününüzde her şey gönlünüzce olsun. Yeni yaşınız huzur ve mutluluk içinde geçsin.

Fenerbahçe her yıl şampiyon olsun, en çok sevdiğiniz şey sizin olsun, para her zaman elinizin altında dursun, komutanımın doğum günü kutlu olsun.

Sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yeni yaşınız olsun. Yeni yaşınız eski yaşınızı aratmasın. Nice mutlu yıllara.

Tuttuğunuz takım her yıl şampiyon olsun, para nerden geçerse geçsin hep size uğrasın, güzel kızlar sizi görünce selam dursun. Komutanım doğum günün kutlu olsun.

Komutana doğum günü mesajlarımızın sonuna geldik. Sizlerde bildiğiniz komutana gönderilebilecek en güzel doğum günü sözlerini yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir