Müdüre Doğum Günü Mesajları

Sizler için hazırlayıp derlediğimiz en güzel ve özgün müdüre doğum günü sözleri ve mesajları. Sizler de yorum kısmından paylaşım yaparak bizlere destek olabilirsiniz.

Sağlık, huzur ve başarı sizin olsun. Doğum gününüz kutlu olsun müdürüm.

Pozitif enerjiniz ve bize verdiğiniz güven her zaman huzur sağlıyor. Bu başarınızın tüm yaşamınızda devam etmesi dileğiyle. Nice mutlu yaşlara müdürüm.

Yeni yaşınızın size sağlık, mutluluk, başarı getirmesi dileklerimle. Doğum gününüz kutlu olsun müdürüm.

Sevgili müdürüm doğum gününüzde bana terfi alacağımı duymak çok güzel bir duygu. 🙂 işin şakası yeni yaşınızda tüm güzellikler sizin olsun.

Sizinle çalışmak bizim için her zaman büyük mutluluk. Başarılarınız daim olsun, doğum gününüz kutlu olsun müdürüm.

Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın. Doğum günün kutlu olsun müdürüm.

Yeni yaşında kalbinin olabildiği kadar sevmem ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun müdürüm.

Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın hayırlı, doğum günün kutlu olsun müdürüm.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. İyi ki doğdun başarılı müdürüm.

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun müdürüm.

En güzel başarıların sizlerin olması dileğiyle. Yeni yaşınızda tüm güzellikler sizin olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

Müdür, müdür dedik yedin bitirdin bizi. Neyse bugün doğum günün sitem etmeyelim ancak az mesai, bol ücret talebimizdir doğum gününüzde 🙂 Nice mutlu huzurlu yaşların olsun müdürüm.

En huzurlu günler, en başarılı yıllar sizin olsun. Nice mutlu güzel, huzurlu yaşlarınız olsun müdürüm.

Sevgili müdürüm. Sizinle çalışmak ve çalışma arakadaşı olmak bizim için büyük şans. Doğum gününüzü en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı, huzurlu yıllar dilerim.

Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun müdürüm.

Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama, muhakkak “hayat katar” yıllarına. Doğum günün kutlu olsun müdürüm.

Ama coşkun, ama yorgun, bir yıl daha geçiyor yaşamından.. Olsun. Sevgilerin en güzeli ile yoğrul, doğum günün kutlu olsun.

Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara müdürüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir