Müdüre Günaydın Mesajları

İş yerinizde müdürünüze gönderebileceğiniz en güzel müdüre günaydın sözleri ve müdüre günaydın mesajları.

Günaydın müdürüm. Bugün bol neşeli, güzel, huzurlu bir gün geçirmeniz dileğiyle. Maaşlara zam haberini heyecanla bekliyoruz.

Bugün; iyi niyetler, güzel yürekler, mutlu sürprizler, verimli işler, sevgi dolu bakışlar, hayatınızdan eksik olmasın. Günaydın müdürüm.

Güzel bir gün, umut dolu, neşe dolu, arkadaşça, yaşam dolu, değerli bir gün, ılımlı, nedensiz bir gün olması dileği ile günaydınlar olsun.

Güzel bir gün hayır duaları ile başlar…hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun inşallah müdürüm.

Günaydın iş, günaydın müdürüm, günaydın hayat, tüm her şeye günaydın…

Dostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, gözyaşlarının akmadığı, gülücüklerin bitmediği en güzel sabahlar sizlerin olsun.

Çok yardımseverimdir, bütün yardımları kabul ederim. Bugün de yardımları bekliyorum müdürüm, günaydın 🙂

Sevgili müdürüm, yeni günün ışıklarıyla sıkıntıların gece karanlığı gibi geride kalsın, günlerin huzurlu, günün hayırlı olsun

İşe gitme vakti gelmiş müdürüm, gününüzün güzel geçmesi dileğiyle şimdilik günaydın deyip çıkıyorum

Müdürüm, Hayırlı Sabahlar. Allah’ın Rahmeti ve Bereketi Hep Üzerinize Olsun! Sabahınız hayır, günümüz huzurlu ve bol kazançlı geçsin inşallah.

İşe bir türlü erken gitmeyi beceremeyen, ne kadar uyusa da uykusunu alamayan müdürüm günaydın…

Günaydın, hayırlı sabahlar dostum, bizleri sabaha kavuşturan Allah’a şükürler olsun. Hayır dileyelim günümüz hayırlı olsun, kolay gelsin

Günün aydın olsun, muhabbeti bol, tebessüm ile geçen bir gün yaşa, çocuk sesleri gelsin hep kulağına, kahkahalar duy en umulmaz sokaklarda, güneşin en güzel saatleri senin üzerinden geçsin, bahar gibi koksun odan.

Huzur dolu bir gün değil mi sence de güneş her günkünden daha sıcak vurmuyor mu o bakmaya kıyamadığım simana, hayat çok güzel değil mi. Aynen öyle, hadi hakkıyla yaşayalım bu günü o zaman.

Yaşamı ıskalamak istemiyorsan hayatın kısacık anlarını bile mutluluğa çevir, tıpkı şimdiki gibi. Günaydın müdürüm

Her gün insana yeni fırsatlar getiriyor ve sende hepsini değerlendirebilecek kapasite var. Bunu kullanabilmen için günaydın müdürüm.

Mutlu bir hayatın basit bir formülü var. Kimseyi kaybetme, herkesi kazanmaya bak. Kimseye gülme, herkesle beraber gülmeye bak. Günaydın müdürüm.

Günaydın müdürüm. Hep birlikte hayırlı, güzel işlerimiz olması dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir