Nişanlıya Geçmiş Olsun Sözleri ve Mesajları

Sizler için hazırlayıp derlediğimiz nişanlınıza gönderebileceğiniz en güzel ve en anlamlı nişanlıya geçmiş olsun sözleri ve nişanlıya geçmiş olsun mesajlarını bulabilirsiniz. Sizler de bildiğiniz en yeni ve güzel nişanlıya geçmiş olsun mesajlarını yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sana her zaman yakın olacağım. Ne kadar hasta olursan ol, sana bağlı kalacağım. Geçmiş olsun tatlım.

Seninle yolun ortasında yürümeyi, geceleri elini tutmayı özledim. Her zaman yanımda olmanı istiyorum. Seni çok özledim. Geçmiş olsun aşkım.

Sana benden aşk dolu öpücükler göndereceğim. Umarım ilaç gibi işe yarar ve iyileşirsin sevgilim. Geçmiş olsun bir tanem.

Sen hayatıma girdiğinde karanlık hayatım güneş gibi parladı. Şimdi hastalandığında, güneş gibi kalbim seni ısıtsın. İyileş ve sağlığına kavuş sevgilim.

Hastayken bile çok tatlı görünüyorsun. Geçmiş olsun sevgilim. Sağlığına tez günde kavuşman dileğiyle.

Rabbime dua ediyorum ki seni bu acıdan kurtarıp güzel gülümsemeni geri versin. Geçmiş olsun tatlım.

Rabbime tek duam sana bu hastalığı yenme gücü vermesi. Duama en tatlı ödülle cevap vereceğini biliyorum sevgilim.

Hastane yatağına aşık kalmana izin vermeyeceğim. Zaten kıskandım. O yatakla bağlarını koparıp kollarıma geri dönmeni istiyorum aşkım. Geçmiş olsun aşkım.

Yakında bu çiçekler gibi güzel çiçek açacaksın. Sen hasta değilsin. Vücudun kendini yeniliyor. Geçmiş olsun bir tanem.

Geçmiş olsun hayatımın baharı. Seninle yaşayacağımız uzun günlerimiz var, en kısa zaman da iyileşmen dileğiyle. Seni Çok Seviyorum nişanlım.

İlaçlar sadece vücudunu iyileştirecek ama aşkım kalbini ve bedenini de iyileştirecek. Seni seviyorum geçmiş olsun bir tanem.

Hissettiğin acıyı yüz kat daha fazla hissediyorum. Sanırım insanlar birini bu kadar derinden sevdiklerinde böyle hissederler. Geçmiş olsun aşkım.

Nişanlıya Kısa ve Uzun Geçmiş Olsun Mesajları

Acı çektiğini görmek kalbimi kırıyor. Keşke tüm acılarını dindirecek sihirli bir şeyim olsaydı aşkım. Geçmiş olsun tatlı sevgilim. Sağlığına tez günde kavuşman dileğiyle.

Keşke doktor olsaydım. Sana bakmak ve kendini daha iyi hissetmeni sağlamak için daha kolay olurdu. Senin kalp doktorun benim. Seni sevgimle iyileştireceğim aşkım. Geçmiş olsun gül kokulu sevgilim.

Sönük gülümsemeni özledim, şirinliğini özledim, yaramazlığını özledim. Seni özledim tatlım. Geçmiş olsun.

Kötü zaman ve iyi zamanlar birbirini kovalar. Belki şu anda hastasın ama iyi zamanın da gelecek. Yine kavuşacağız, yine mutluluğumuzu birlikte paylaşacağınız. Rabbimden dileğim sağlığına tez günde kavuşmandır.

Bana her zaman sarılırken her zaman sıcak ve rahat olduğunu söylerdin. Isınmak için bütün gün sana sarılmak istiyorum. Ateşin geçecek sağlığına kavuşacaksın meleğim.

Hastalandığımda bana nasıl baktığını hatırlıyorum. Şimdi sıra bende sevgilim. Eski sağlığına kavuşacaksın. Geçmiş olsun papatyam.

Kişisel doktorun geliyor. Ve seni daha iyi hissettireceğim. İhtiyacın olan tek şey sevgi aşkım. Geçmiş olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir