Oğluma Doğum Günü Mesajları 2023

Oğlu olan anne ve babalar, oğluma doğum günü mesajları 2023 sayesinde yavrularının doğum gününü farklı bir şekilde kutlayabilirler. Her insan çocuğuna değer verir. Bu değeri göstermek için doğum günlerini beklemenize gerek yoktur.

Fakat doğum günleri her ailenin ve her çocuğun önem verdiği bir gündür. Oğlunuzun doğum gününü güzel ve seçilmiş sözler ile kutlamak istiyorsanız oğluma doğum günü mesajlarını kullanabilirsiniz.

Bu mesajlar oğlunuza ulaştığında sizin oğlunuz olduğu için daha çok mutlu olmaya başlayacaktır. Oğluma nasıl bir doğum günü mesaj atabilirim? Diye düşünmenize gerek kalmayacak. İşte oğlunuzu çok mutlu yapacak doğum günü mesajları.

Oğluma Doğum Günü Mesajları Kısa

Uzun ve çok fazla kelime içeren cümlelerden hoşlanmıyorsanız oğlunuz için kısa doğum günü mesajlarını kullanabilirsiniz.

Oğlunuza değer verdiğinizi gösterecek ve doğum gününde unutulmaz bir mesaj olarak kalacak olan kısa doğum günü mesajları şunlardır:

  • Canımdan çok sevdiğim oğlum, iyi ki doğdun. Hep birlikte nice yaşlara.
  • Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!
  • En güzel yıllarım seninle geçti oğlum. Nice yılların olsun. Sağlıkla yaşa, mutlu yaşa!
Oğluma Doğum Günü Mesajları 2023
Oğluma Doğum Günü Mesajları 2023

Oğluma Doğum Günü Mesajları Uzun

Oğlunuzun doğum gününü kutlarken aynı zamanda ona olan duygularınızı ifade etmek istiyorsanız, uzun doğum günü mesajları bu isteğinize uygundur.

Oğlunuzun doğum günü için ona uzun uzun atacağınız mesajlardan bazıları şunlardır;

  • Senin gibi bir oğlum olduğu için çok şanslıyım. İyi ki benim oğlumsun. İyi ki doğurmuşum seni. İyi ki doğmuşsun oğlum. Nice günlere, nice ömürlere.
  • Varlığın kalbime huzur, karanlığıma ışık, vücuduma nefes oluyor. İyi ki doğdun iyi ki varsın oğlum.
  • Fotoğraflara bakıyorum da küçücüktün oğlum. Şimdi büyüdüm deme bana sen hala benim küçücüğümsün. Doğum günün kutlu olsun. Hep birlikte ve sevgiyle.

Gibi mesajlar oğlunuzun okumaktan asla sıkılmayacağı mesajlardır.

Oğluma Doğum Günü Mesajları Anlamlı

Oğluma anlamlı doğum günü mesajları, ona ne kadar değer verdiğinizi, onu ne kadar çok sevdiğinizi ve onun anne ya da babası olmaktan ne kadar mutlu olduğunuzu gösterir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir