Oğluma İyi Geceler Mesajları

Sizler için hazırladığımız en güzel anneden oğluma yada babadan oğluma gönderebileceğiniz en güzel oğluma iyi geceler sözleri ve mesajlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Sen benim geceleri ay kadar parlayan, gündüzleri güneş kadar ışıldayanımsın. Sen benim canım, cananımsın. Seni çok seviyorum oğlum. İyi geceler oğlum.

Senin saçının bir teline zarar gelse benim kalbim ağrır, senin gözlerinden bir damla yaş aksa, benim gözlerim çağlayan olur akar. Mevla’m seni korusun. Tatlı rüyalar canım oğlum.

Karşılık beklenilmeden, yıllar değil asırlar geçse bile unutulmayacak tek aşk annenin oğluna olan aşkıdır. Seni çok seviyorum aslan parçam. Huzurlu geceler.

Bu mesaj kraliçeden canından çok sevdiği prensine gönderilmiş olup içeriği sevgiyle doldurulmuştur. Annesinin oğlunu çok özlediğini, yüreğinin dayanamaz olduğunu anlatmak için gönderilmiştir. İyi geceler bitanecik oğlum.

Benim senin gibi bir evladım var ya ben bu hayattan başka hiçbir şey istemiyorum. Allah’ım sana acı çektirmesin, daima doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmak nasip etsin. Hayırlı geceler canım oğlum.

Sen annesine, babasına layık bir evlat olarak yaşadın. Allah’ım da senin evlatlarını sana layık olarak yetiştirmek ve yaşatmak nasip etsin. Mevla’m seni korusun. Tatlı uykular güzel oğlum.

Hayatını dileğin gibi yaşaman ve her zaman mutlu olman dileğiyle seni sevgiyle, muhabbetle öpüyorum aslan oğlum. İyi geceler.

Güzel oğlum mutlu olmak istiyorsan sürekli geçmişe değil geleceğe bakmalısın, geçmişte yaşadıklarını unutup geleceğe yeni bir sayfa açmalısın. İyi geceler canım oğlum.

Aslan parçam, canımın bir parçası değil tamamı oğlum. Sen benden ne kadar uzakta olursan ol ben her zaman seninle olacağım. Benim kalbim her zaman seninle çarpacak, aklım hep sende olacak. Günüm sana dua ederek başlayacak, gecem sana dua ederek bitecek. Allah’ım karşına her zaman iyi insanlar çıkarsın, işlerini kolay kılsın, zorluklar karşısında dayanma gücü versin. Helalından ve temiz kazançlar nasip etsin. Sağlığın, huzurun, mutluluğun hiçbir zaman bozulmasın. Sen benim gözbebeğimsin. İyi geceler canım oğlum.

Candan öte bir can daha varmış. Onun adı da oğulmuş. İyi Geceler Canım Oğlum.

Vazgeçilmeyecek bir sevda varsa oda annelerin oğuluna olan sevdasıdır… İyi Geceler Canım Oğlum

Bu güzel gecenin sessizliğinde Rüyaların en güzelini görmen dileğimle iyi geceler oğlum.

Huzur dolu bir sabaha günaydın diyerek uyanman dileğimle, iyi geceler oğlum.

Benim haylazım, dur oğlum dediğimde durmazım, her şeyimde oğlum olmazsa olmazım canım evladım. Seni çok özledim. İyi geceler canım oğlum.

Bir yorum Sizinkini ekleyin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir