Öğretmene Geçmiş Olsun Mesajları ve Sözleri

Öğretmeninize gönderebileceğiniz en güzel öğretmene geçmiş olsun mesajları ve öğretmene geçmiş olsun sözlerini sizler için hazırladık. Sayfamızdaki geçmiş olsun mesajlarını okuyabilir ve istediğiniz mesajı öğretmeninize göndererek geçmiş olsun dileklerinizi iletebilirsiniz. Sizlerde bildiğiniz en güzel öğretmene geçmiş olsun mesajını yorum kısmından bizlerle paylaşabilir ve diğer ziyaretçilerimize yeni mesajları okumasını sağlayabilirsiniz.

Canım öğretmenim çok geçmiş olsun. En kısa sürede kavuşmak dileğiyle bir an önce iyileşin.

Hastalandığınızı öğrendim çok üzüldüm. En kısa zamanda acil şifalar öğretmenim. Geçmiş olsun.

Mutluluğun, dertlerin paylaşıldığı gibi hastalık da paylaşılsaydı öğretmenim ben hemen hastalığınızı paylaşırdım siz bir an önce iyi olup diye. Çok büyük geçmiş olsun canım öğretmenim.

Hastalıklar alsın başını gitsin, öğretmenim eskisi gibi yine güzel gülsün. Geçmiş olsun öğretmenim.

Bu mesaj öğretmenime gönderilmiştir; içeriği dua ve geçmiş olsun dileğiyle doldurulmuştur. Geçmiş olsun öğretmenim.

Hastalanmanıza üzüldüm bir an önce sizi eski halinizle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar diliyoruz geçmiş olsun.

Rabbim acil şifalar versin. Bizlere öğreteceğiniz çok şeyler var. Hemen iyileşip aramıza dönmeniz dileğiyle. Geçmiş olsun öğretmenim.

Öğretmenim çok geçmiş olsun. Sizler bol bol dinlenin ve aramıza çabuk dönün. Biz sizin gösterdiğiniz yoldan yürümeye devam ediyoruz. Acil şifalar.

Siz hasta olmayın kendinize dikkat edin derdiniz, terliyken su içirmezdiniz bizim sağlığımızı düşünürken siz hasta oldunuz. Yüce Mevla’m tez zamanda hastalığınıza şifa versin. Geçmiş olsun öğretmenim.

Bir an önce sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle geçmiş olsun öğretmenim.

Sıhhatten daha önemli bir şey yok bu dünyada bir an önce sağlınıza kavuşmanızı dilerim geçmiş olsun öğretmenim.

Çok büyük geçmişler olsun. Allah başka dert keder vermesin. İyileşip bir an önce okula dönceniz günü dört gözle bekliyoruz.

Rabbim Eş-Şafi ismi hürmetine şifalar versin, geçmiş olsun canım öğretmenim.

Geçmiş olsun öğretmenim dualarım seninle umarım hemen ayağa kalkarsınız. Geçmiş olsun öğretmenim.

Öğretmene Geçmiş Olsun Mesajı

Hastalanmanız bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz geçmiş olsun öğretmenim.

Allah sizi sağlığınıza en kısa zamanda kavuştursun. Büyük geçmişler olsun canım öğretmenim.

Biz sizi çok sevdik Allah’a sizin kısa zamanda iyileşmeniz için dua ediyoruz. Çok büyük geçmiş olsun. Rabbim hastalığınızın şifasını versin.

Hayata hastayken bile güleceksin ki bu hastalıkta geçmiş olsun biz hep sizin yanınızda olacağız ki hastalıklar sizden uzak olsun. Öğretmenim geçmiş olsun.

Ne güzelliğini ne de huzurunu bozacak bu zamanlar, geçmiş olsun de geç ve hayata ufak bir tebessümle gülümse, o zaman geçecektir kötü günler. Canım öğretmenim geçmiş olsun.

Geçmiş olsun öğretmenim. En kısa sürede iyileşeceğinizi biliyoruz. Tez zamanda ayağa kalkmanız dileğiyle acil şifalar.

Canım öğretmenim geçmiş olsun hastalanmana çok üzüldüm. Bir an önce iyileşmen dileğiyle geçmiş olsun.

Öğrencisini kendi çocuğu gibi seven, kendi çocuğunu nasıl koruyup seviyorsa bizleri de seven canım öğretmenim çok büyük geçmiş olsun.

Sizin hastalanmanız bizleri çok üzdü biz sizi çok seviyorduk siz bizim için iyi bir öğretmendiniz. Her zaman bize yardım eden yol gösteren oldunuz. İyileşip okula döneceğin günü dört gözle bekliyoruz geçmiş olsun öğretmenim.

Geçmiş olsun öğretmenim Yüce Mevla’m tez zamanda hastalığının şifasını versin.

Canım hocam sizi bilinmeyenler hasta etti, sizi dört işlem yordu. Geçmiş olsun matematik öğretmenim.

Siz gelmediniz dersler boş geçecek diye sevinmiştik ilk başta ama boş geçen dersler sizin derslerinizden çok daha sıkıcı öğretmenim. Bir an önce iyileşip aramıza dönmeniz dileğiyle geçmiş olsun hocam.

Öğretmenim çabucak iyileş ve okulumuza dönelim. Geçmiş olsun öğretmenim.

Öğretmene geçmiş olsun mesajlarımızın sonuna geldik. Bizlerde kalbimcity.net ailesi olarak öğretmeninize geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir