Ölen Babaya Doğum Günü Mesajları Sözleri

Baba bir ailenin en büyük çınarıdır. Onları kaybetsek bile kalan hatıraları, görüşleri, düşünceleri hep içimizde yaşar. Ölen babaya söylenebilecek en güzel doğum günü mesajları ve sözlerini sizler için hazırladık. Mekanları cennet olsun.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Mekanın cennet olsun.

Sen bu alemden göçüp Yüce Mevla’mın en güzel yeri cennete olduğunu biliyorum. Sen bizleri sensizlik cehenneminde bıraktın. Sensiz hayat çok zor be babam, doğum günün kutlu olsun.

Canım babam bugün senin doğum günün senden ayrı yaşamak çok zor babacığım. Seni çok özledim.

Ölümün bu kadar mı zor Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım canım babam doğum günün kutlu olsun.

Tek vazgeçilmezimsin canım babam, seni çok özledim. Bu güzel günde yine yoksun canım babam sensiz doğum günün kutlu olsun babam.

Ne senden geçiyorum nede bir başka sevdadan. Ben sensizliğin babasız olduğunu bir kez daha anladım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Bu güzel günde seni ne kadar çok sevdiğimi bil istedim. Bugünde bak mezarının başındayım. Ben seni yılın bir günü değil, ömrümün her günü seveceğim. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Senin olmadığın bir dünya hiç güneşin açmadığı bir ülke gibi… Yanında olmadan da dayanabilirim ama senin olmadığın bir dünya bana cehennem gibi. Seni çok özledim babacım.

Koca yürekli güzel babam. Yokluğunda bir doğum günü daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim doğum günün kutlu olsun babam.

Herkes baban gitti diyorlar ama sen hiç gitmedin ki bana bunu bilmiyorlar. Gözlerimden en güzel yere kalbime indin, önceden sadece olduğun yerdeyken şimdi ise baktığım her yerde sen varsın Canım Babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Allah’ım biz evlatları olarak babamdan razıydık. Sende ondan razı ol. Onu cennetinde ağırla Ya Rabbim. Canım babam nur içinde yat.

Vefat Eden Babaya Doğum Günü Mesajları

Bu sene de doğum gününü cennette kutluyorsun. Seni çok ama çok özledim babacığım. Doğum günün kutlu olsun.

Evimizin güneşi bir tanesi yokluğun o kadar zor ki bunu her gecen gün daha çok anlıyoruz. Bugün senin doğum günün canım babam.

Cennet mekanın olsun, Peygamberimiz (s.a.v) komşun cennet ehli yoldaşın, dualarım seninle olsun. Canım babam. Doğum günün kutlu olsun.

Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Canım babam nur içinde yat.

Baba yanında olmasa da kendini güvende hissettiğin bir sığınakmış, baban olmayınca insan hayattan korkarmış. Canım babam nur içinde yat. Doğum gününü kutluyorum babacığım.

Bugün senin doğum günün canım babam biliyorum sen cennetten bizi izliyorsun. Senin yokluğuna alışamadım babam. Sen hayatımızdan gidince benim hayatımda kocaman bir boşluk oluştu. Senin çok özlüyorum canım babam.

Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir. Aynı senin gibi babacığım. Doğum günün kutlu olsun.

Ben şunu biliyorum ki sen bizim söylediklerimiz duyuyorsun, sana dünyada doyamadım babam. Bu güzel gününde aramızdan ayrılsan da doğum günün kutlu olsun canım babam.

Ben hep senin yanında mutluydum baba, bak yine senin kabrinin başında buluyorum huzuru, seninle konuştukça içim rahatlıyor. Seni çok seviyorum canım babam.

İnsanın bir babası olmalı onu sımsıcak saracak, onu güler yüzle karşılayacak. İnsanın bir babası olmalı yanında olmasa da varlığını hissedecek. Aynı senin gibi doğum günün kutlu olsun babacığım.

Neşemiz evimizin sevinciydin. Bir babalar gününe daha hüzünle girdik. Senden ayrılalı o kadar yıl oldu.

Benim artık babalar günüm yok, benim artık elimden tutacak, gülen gözleriyle gözlerime bakacak, yavrum deyip boynuma sarılacak bir babam yok.

Sana olan özlemim beni yakıp kavuruyor. Senin elini öpmeden senin boynuna sarılmadan bu özlemim dinmeyecek babam.

Bak baba bende senin gibi baba oldum. Bende evlatlarımı senin gibi yetiştireceğim. Onlara dedeniz böyle yapıyordu diyeceğim. Doğum günün kutlu olsun.

Yüzün hep gözümün önünde canım babam. Bu diyardan göçüp gitsen de senin yerin hep kalbimde olacak. Doğum günün kutlu olsun.

Benim yaşamımdaki örneğim, benim sıkıştığımda kurtarıcım canım babam nur içinde yat. Seni çok özledim Babam. Doğum günün kutlu olsun.

Sen bedenen aramızdan göçtün gittin ama ruhun hep kalbimde olacak güzel babam. Seni ölene kadar unutmayacağım. Doğum günün kutlu olsun güzel babam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir