Pazartesi Günü Sözleri ve Mesajları

Sayfamızda sizler için hazırladığımız en güzel pazartesi günü ile ilgili sevdiklerinize gönderebileceğiniz pazartesi günü sözleri ve pazartesi günü mesajlarını bulabilirsiniz. Sizler de pazartesi ile ilgili hem güzel hem de moral bozucu mesajları bizlerle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Yeni doğan güne günaydın, yeni başlayan haftaya günaydın, yeni uyanan tüm sevdiklerime günaydın. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hafta geçirmek dileğiyle Günaydınlar.

Huzurun gönlünüzden eksik olmadığı, mutlulukların yüzünüzde tebessüme dönüştüğü bir hafta geçirmeniz dileğiyle, yeni güne merhaba, yeni haftaya selam olsun.

Yeni başladığımız bu haftamızda Yüce Mevla’m ülkemizi, milletimizi her türlü beladan musibetten korusun. Sonsuza kadar mavi göklerde dalgalanan bayrağımızı indirtmesin, minarelerden yükselen ezan seslerini susturmasın.

Uykucu şirinler günaydın, tembel uyuşuk şekerlemeciler günaydın, telefona bakıp bakıp uyumaya devam edenlere günaydın, erkenden işe gitmek için yola çıkanlara günaydın. Yeni bir haftaya başlangıç yapanlara, yapacak olanlara günaydın.

Hayatımın anlamı, gözümün nuru, bir tanem gözümü açtığımda aklıma gelen tek gerçek Mutlu Pazartesiler dilerim.

Neşeli, capcanlı, güpgüzel ve musmutlu sevgi dolu bir gün olsun. Günaydınlar hepinize… Mutlu bir pazartesi olsun inşallah…

Allah, gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi pazartesi günümüzü de hayırlı kılsın. Günaydın Mutlu Günler…

Kendiniz her nerede mutlu hissediyorsanız orada olmanız dileğiyle yeni güne, yeni haftaya merhaba, yüreği güzel dostlara merhaba.

Allah sevgisiyle kalpleri dolu gönül dostları. Allah’ın rahmeti, bereketi üzerinize olsun inşallah.. Pazartesi gününüz hayrolsun…

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; canımın cananı.Pazartesi günün hayrolsun.

Pazartesi Sözleri

Hatıranızdan hiçbir zaman çıkmayacak en güzel şeylerin yaşandığı, mutluluktan ağlayacağınız bir haftanız olsun. Günaydın dostlarım.

Yeni başladığımız hafta tüm sevdiklerime huzur, mutluluk ve kazançlarına bereket getirsin. Yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın.

Allah’ım yeni başladığımız bu hafta da bizlere sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler ihsan eyle. Kazançlarımızı bereketli, işlerimizi kolay eyle. Amin

Sarıların içinde kalan şehir günaydın, ekmek kokusu işine giden sarışın günaydın, minibüs şoförü, şapşal kedi sana da günaydın. En güzel pazartesi sizin olsun..

Uykucu şirinem, mutlu bir pazartesi diliyorum…

Her şeyin gönlünüzce olduğu mutlu, neşeli, güzel bir haftanız olsun. Hayırlı günler…

Huzur içinde, mutluluk içinde, sevinç içinde bir hafta geçirmeniz dileğiyle iyi haftalar.

Bu yeni haftada dilediğiniz ve gönlünüzden geçirdiğiniz her şey gerçek olsun. Hayırlı günler.

İyi ve güzel bir gün için hayırlı sabahlar diliyorum arkadaşlar. Günaydın Mutlu Pazartesiler…

Bugün Sonbaharın ilk günü… Hayırlı ve mutlu sabaha uyanın… Mutlu bir Pazartesi diliyorum…

Hayır dileyelim Mevla’dan günümüz uzak olsun beladan hayırlı ve güzel sabahlar… Mutlu Haftalar…

Yeni bir güne, yeni bir haftaya, yeni umutlarla yeni haftaya başlayanlara selam olsun. Gününüz aydın olsun.

Hadi uyan güzel insan bugün Pazartesi yeni bir haftanın ilk günü, başarılı, mutlu ve enerjik bir haftan olsun.

Yaşamasını bilen herkese her yeni gün bulunmaz bir hediyedir. Yeni gününüz, yeni haftanız hayırlı ve uğurlu olsun.

Allah’ım yüreğinizdeki güzelliklerinizi hayatınıza yansıtsın, dileklerinizin gerçek olacağı iyi bir haftanız olsun…. İyi haftalar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir