Ramazan Bayramı Kutlama Mesajları ve Kutlama Sözleri

Önümüz bayram. Bu bayram maalesef corono virüs salgını nedeniyle sevdiklerimizden uzak olacağız. Bizde bu seneye uygun en güzel ramazan bayramı kutlama mesajları ve ramazan bayramı kutlama sözlerini sizler için hazırladık. İşte birbirinden güzel ramazan bayrama kutlama sözleri.

Ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar. Huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilerim.

Bu bayram salgın hastalıktan dolayı görüşemesekte gönüllerimiz hep bir arada. Önümüzdeki yıllarda hepbirlikte güzel ramazan bayramları geçirmemiz dileğiyle.

Bizbize gelemesekte Bayramımız en büyük güzelliklerle dolsun. Ramazan Bayramımız kutlu olsun.

Hepbirlikte geçirdiğimiz bayramların aksine bu sene ayrıyız. Ama gönüllerimiz ve yüreğimiz bir. En güzel bayramlar bizlerin olsun. Ramazan Bayramımı mubarek olsun.

Sizlerin, ailenizin ve Türk-İslam âleminin Ramazan Bayramını tebrik eder hayırlara vesile olmasını cenabı Allah’tan niyaz ederim.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.

Hayat yaşamayı, vefa hatırlanmayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Dua kapılarının ağzına kadar açık olduğu, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günde bayramınızı tüm En güzel günler sizin olsun, yüzünüzde hep gülücük olsun. Hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Ramazan bayramınız kutlu olsun!

Ramazan Bayramı Kutlama Mesajları

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini temenni ediyorum. Mutlu bayramlar.

Telefonum telefonunuzun bayramını en içten dileklerle kutlar, uzun batarya ömürleri diler!

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir ramazan bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul etmesi dileğiyle. Mübarek Ramazan Bayramımız kutlu olsun.

Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoş geldin. Mübarek Ramazan bayramı ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Hayırlı dualarım tüm müslümanlara. Bu güzel ayda bitti sonunda. Gelecek Ramazan ayında da sizleri görmekten mutluluk duyarım her seferinde. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış, gözlerinizde umut, etrafınızda sevgi olsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Evinize gül kokusu essin kalplerinize Allah iyilik versin. Bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Ramazan bayramınızı Kutlarım

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin.

Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindekikeder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar.

Ramazan Bayramı Kutlama Sözleri

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Gülerek bitti mübarek Ramazan ayı, şimdi ellerim havada dua ediyorum Yaradanıma. Bu mübarek Ramazan Bayramında herkes mutlu olur inşallah dualarım Allah’ıma..

En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Ramazan bayramınızı kutlarız.

Büyük mutlulukları birlikte yaşamak ve paylaşmak dileğiyle. Ramazan bayramının mübarek olsun.

Mesafeler birlikte olmaya engel değildir. Gönüllerin bir olduğu, mutlulukların daim olduğu nice güzel bayramlar dileğiyle. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Sağlık, mutluluk, huzur kapınızdan hiç eksik olmasın. Her bayramınız bir öncekinden daha güzel geçsin. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Gönüller bir olsun Bu mübarek Ramazan ayında düşüncelerimiz hem fikir olsun Allah’ın yolunda, hayırlara vesile olsun. Tüm müslümanların Ramazan Bayramı mübarek olsun.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Meleklere her zaman sizinle olsun bu mübarek ayda mübarek bayramınız hayırlı olsun. Ramazan bayramınız kutlu olsun.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Hayırlara vesile olmasını dilediğimiz zamanlardan birini daha yaşıyoruz. Bugün berhudar olma günüdür. Bizleri yaratan Allah’a binlerce kez şükürler olsun.

Tasalar sevince, hüzünler neşeye dönüşüyor. En güzel anıları birlikte paylaşabileceğimiz zamanlara..

Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan Yüce Yaratan Allah(c.c.), hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder. Bu Ramazan bayramında dualarımız Yüce Allah’a. Mübarek Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olur inşallah.

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, Dua ise Yüce Allah’a gider nur Olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Ramazan Bayramınızı Kutlarım.

Ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım. Sağlıklı, huzurlu, mutlu bayramlar dilerim.

En güzel bayramları geçirmemiz dileğiyle mübarek ramazan bayramımız kutlu olsun.

Nice güzel mutlu bayramlara dileklerimle. Gönlünüz hep bayram havasında olsun.

Corono virüsle mücadele ettiğimiz bu günlerde birbirimizle uzaktan bayramlaşmak zorundayız. İleride sarılarak nice güzel bayramlar geçirmemiz dileğiyle. Hayırlı bayramlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir