Resimli Yeni Yıl Kutlama Mesajları ve Kartları

2020 yılını bitirirken 2021 yılı için eşinize, dostunuza, sevdiğinize gönderebileceğiniz en güzel resimli yeni yıl kutlama kartlarını ve yeni yıl e-kartlarını sayfamızda sizler için hazırladık. Sayfamızdan istediğiniz yeni yıl kutlama resimlerini göndererek sevdiklerinizin yeni yılını kutlayabilirsiniz.

Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Mutlu, huzurlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle.

Bitirdiğimiz bu yılda tüm hüzünlerin ve acılarında biterek 2021 yılının bizlere en büyük güzellikleri vermesi dileğiyle. Yeni yılınız kutlu olsun.

2020 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2021 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar!!

Karayollarında değil, senin kollarında öleyim… Onca yıl geçti sevgilim, her yeni yıl bir şeyler getirdi bir şeyler götürdü bizden, ama yılların bana en büyük getirisi her zaman sen oldun. İyi ki varsın yeni yılımız kutlu olsun!

En güzel ümitlerin, en sağlıklı günlerin ve en büyük mutlulukların bizlerin olması dileğiyle. Yeni yılınız kutlu olsun.

Huzurlu, mutlu, sağlıklı bir yıl sizlerin olması dileğiyle. Yeni yılınız kutlu olsun.

Bugün Dertleri Bir yana Bırakın, Bugün Gözyaşlarını Unutun, Bugün Daha Mutlu Yarınlar için İnadına Hayata Gülümseyin, 2021 Yılınız Kutlu Olsun.

Her yıl biraz daha büyüyoruz, biraz daha eskiyor ömür, biraz daha değişiyor her şey. Sende büyüdün kocaman oldun meleğim. Ama hala daha dün gibi gözlerimin önünde ilk adımların. Seni çok seven annen. Yeni yılımız kutlu olsun güzel kızım.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

Resimli yeni yıl kutlama mesajlarımızın sonuna geldik. Sayfamızı takip ederek daha özgün ve güzel içerikleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir