Romantik Günaydın Mesajları ve Sözleri

Sayfamızda sizler için hazırlayıp düzenlediğimiz en güzel ve en seçkin romantik günaydın mesajları ve romantik günaydın sözlerini bulabilirsiniz. Sayfamız da ki romantik günaydın mesajlarını sevgilinize, eşinize, karınıza, kocanıza gönderebilir ve ona en içten romantik günaydın mesajı yollayabilirsiniz.

Günaydın meleğim sensiz uyandığım zamanların acısını çıkartmak için sabırsızlık içerisindeyim. Karanlık zindandan beni kurtarıp güneşim olmanı bekliyorum artık.

Senin yanında her zaman çabuk geçiyor saatler. Sensiz geçmek bilmiyor günlerim ve hayatım eninle güzel olacak bunu biliyorum. Bir an önce bana gel ve sabaha beraber uyanalım. Günaydın sevgilim.

Bir sabah gözlerimi açtım ve sen geldin karşıma gerçek mi hayal mi bilemedim. Ama maalesef hayal idi. Şimdi sadece bu hayalin gerçek olması için her gün dua etmekteyim. Şimdi gözlerini aç ve bana hemen günaydın de sevgilim. Seninle yan yana gelmek için sabırsızlık içerisindeyim bunu bilmen gerek.

Günaydın yatağımın içerisinde olmayan sevgilim. Ne zaman bu yatakta beraber yatıp güne beraber uyanacağız ki? Seninle olmanın tadını çıkartmak ve her saniye yanında olmak için sabırsızlanıyorum. Bir an önce zaman geçsin ve o mutlu günümüz gelsin. Günaydın meleğim, hayat bulduğum.

Senin gözlerinde hayat buldum ben sevgili, senden başka hiçbir şey beni bu kadar mutlu edemez. Sen olduğun sürece hayatta mutluyum. Sen olmazsan yolumu kaybederim ve geceden uzanan sabahı asla bulamam. Günaydın hayatımın ışığı, günaydın can yoldaşım.

Nefesini duymak, bedenini hissetmek ve sana sarılıp uyuyacağım o geceleri düşlüyorum sadece. Beraber olup birbirimize sarılıp sabah kalktığımızda nefesimizle uyanmayı çok istiyorum. O gün geldiği zaman benden daha mutlu olmayacak. Günaydın güzel gözlüm, seni çok özledim.

Kahkahalarının nedeni olmak ve seninle sonsuz yolda yürümek için her yeni güne Günaydın diyorum. Seni çok seviyorum ve çok özlediğimi de bu sabah ayrıca belirtmek istiyorum.

Bir gecenin daha sonuna geldik ve sensiz güne başladım. Ümitsiz bir şekilde hayata tutunmaya çalışıyorum. Günaydın demek isterdim ama yoksun ve ben gene mesajlarımı taslak olarak kaydetmeye devam ediyorum. Ne kadar üzgün olduğumu bilmen gerek.

Romantik Günaydın Mesajı

Ben seninle hayata başlarım ve seninle bitiririm. Bir gün olmazsan eğer bu can solup gidecek bunu unutma. Günaydın canımın içi.

Bir sabah uyandığın zaman ben olacağım. Gözlerini direkt olarak bana açacak ve o gün güneş bile farklı doğacak bizim için. Bulutlar güneşi engellemeye bile utanacak ve biz sarıldığımız zaman odamız aydınlıkla dolacak. Sabretmelisin sevdiğim o günlerin her birini dolu dolu yaşayacağız ve haykırarak günaydın diye bağıracağız. Şimdi ufak bir günaydın.

Hayatım, her ne kadar aramızdaki mesafeler uzun olsa bile kalbim ve aklım sadece sende. Sana tahmin ettiğinden daha fazla aşık bir adam var karşında. Seni daima tüm kalbimle seveceğime bir kez daha söz veriyorum. En güzel öpücüklerimi en güzel yerine gönderiyorum. Günaydın huzurum, günaydın mutluluğum.

Dün gece sen vardın aklımda sabah kalktım gene sen varsın ve her zamanda olmaya devam edeceksin. İç çekerek uyandım bu sabahta çünkü yanımda sen yoktun. Gün gelecek ve sensiz uyumadığım günler olacak ve o günler için sabırsızlanıyorum. Günaydın meleğim.

Yalnızca bu sabah değil gecenin sabaha kavuştuğu her anda resminle uyanıyorum güne. Seni her zaman böyle delice, ölesiye seveceğim aşkım. Günaydın.

Artık aç gözünü ve rüyadan son ilk önce beni gör sevgilim. Sana o kadar iyi gelecek ki inanamayacağına eminim. Günaydın.

Romantik Günaydın Sözleri

Bu sabahta gözlerimi senin ile açtım yeni güne. Senin adın ile başladım güne ve her şey mükemmel gidiyor. Şimdi evden çıkmak zorundayım ama uyurken yanağına bir öpücük kondurduğumu da bilmek istiyorum. Seni çok seviyorum ve günaydın meleğim.

Güzel gözünü uykudan açtığın zaman yanına olabilmek, saçlarını tarak yerine ellerim ile taramak, elini kalbimin üzerinde bastırmayı istiyordum. Kalbimin sana sevgili ile nasıl çarptığını hissetmeni istiyorum. Yürürken takılıp düşecek olduğunda seni tutabilmeyi istiyorum ve o anda sana sımsıkı sarılmayı isterdim. Şimdi tek bir duam var ve sevdiğim yanımda olmalı diye. Son olarak da en içten sevgim ile güzel günaydın dilemekteyim sana günün güzel geçsin sevgilim.

Acaba şimdi bu mesajı okuyor musun? Uykulu gözlerle kalkmış bana bakıyor musun? Yoksa masum bebek gibi hala uyuyor musun? Uyandıysan bana o uykulu gözlerinin bir fotoğrafını at ve kalbimi hızlandır bebeğim. Günaydın.

Aç o tatlı gözlerini güne, rüyadan sonrasında ilk önce beni görmeni istiyorum. Her şeyden önce buseni sana vermek ve seninle sarılıp sabaha günaydın demek istiyorum. Günaydın meleğim.

İnsanlara bakıyorum da her biri güneşin doğmasın beklemekte. Kalbin bende o kadar değerli ki sevgilim, o kadar insan güneşin doğmasını bekliyorken, ben ve güneş senin uyanmanı beklemekteyiz. Günaydın bir tanem.

Geceleri çığlık atıyorum sürekli, sesin yok, sen yoksun ve geceleri özlemim daha fazla artıyor o zaman. Günaydın benim bir tanem, günaydın gülen yüzüm.

Rüyamın gerçeğe dönüşmüş en tatlı hali sensin sevgilim. Seni seviyorum kocaman öpücük ve günaydın diliyorum.

Gözlerin, bu zamana kadar öyle beni etkiledi ki hayatımın sonuna kadar da gözlerini uyandığımda görmek istiyorum. Günaydın sevgilim.

Daralacağın anlar olacaktır mutlaka. Hayat denilen nefes arasında taşımış olduğun o beden ağır da gelecek. Zaman ile ruhuna karanlık ve yalnızlık uğrayacak. Ama ne kork ne de üzül. Üzülme ama her gece iki gündüz arasında yaşanmaktadır. Aydınlığa ve yaşamaya odaklan ki güneş sadece senin için doğmalı. İyi geceler diledim ve ilk günaydın benden olsun istedim. Günaydın canım.

Güzelliğin gibi olmalı günün. Temiz kalbin gibi insanlar olsun etrafında hep günaydın gününün güzel geçmesi dileğiyle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir