Sevgiliye Babalar Günü Mesajları ve Sözleri

Sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel sevgiliye babalar günü mesajları ve sevgiliye babalar günü sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz. İstediğiniz mesajı okuyarak, beğendiğiniz mesajı sevgilinize atabilir ve babalar gününü kutlayabilirsiniz.

Canım sevgilim, hayatımda tanıdığım en değerli insan olmakla beraber en mükemmel de babasın. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar günün kutlu olsun sevgilim. İyi ki benimsin ve benimlesin. Düşlerimin babasısın.

Babalar günün kutlu olsun bitanem. En kötü günümüz böyle olsun. Birlikte en güzel günleri yaşamak dileğiyle.

Seni tahayyül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Allah’ım diyorum. Ben ne yaptım da seni bana, beni sana yazdı. Babalar günün kutlu olsun bir tanem.

Yokluğun suya yazı yazmak kadar zor, sensizlik; işte o benim için ölüm. Canım, nefesim babalar günün kutlu olsun.

Sen en güzel dileklerimdesin. Sen verdiğim nefesimdesin. Sen bir değil binlerce asra bedelsin. Sen hayatımdaki en ÖZELSİN. Seni çok seviyorum aşkım. Babalar gününü kutlu olsun.

Sevgilime Babalar Günü Mesajı

Bu zorlu, acımasız dünyada sığınacağım tek güvenli limanım… Sen olduğun sürece bütün zorlukları beraber aşarız. Babalar günün kutlu olsun aşkım.

Seni çok seviyorum. Hayat yoldaşım. Ama biliyorum, sevgimi sana yeterince gösteremiyorum. Oysa herkes bırakıp gitse de yanımda bir tek senin kalacağını da biliyorum. Benim ve çocuklarımız için, bize verdiğin her şey için çok teşekkürler hayatım. Dünyanın en eşsiz erkeğinin, Babalar Günü kutlu olsun.

Sensiz ne hayatın, ne yaşamanın anlamı var. Hayat arkadaşım, yoldaşım, seni çok ama çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

Karanlık dünyamın ışığısın sen, can yoldaşım. İyi ki varsın. Ne kadar konuşsam boş, yetmez kelimeler sana sevgimi anlatmaya. Allah başımızdan eksik etmesin seni, bazen seni ne kadar hak ettiğimi düşünüyorum. Teşekkürler canım sevgilim, Babalar Günün kutlu olsun.

Zihnim, her zaman bir babanın nasıl olur da bu kadar harika olduğuna, inanamamıştır. Babalar günün kutlu olsun canım!

Sen yolumu kaybettiğimde, karanlıkta bana hep kutup yıldızı oldun. Ne zaman yolumu kaybetsem, senin orada olduğunu bilmek bana güven veriyor. Dünyanın en eşsiz yıldızının, Babalar Günü kutlu olsun.

Hayatımın en anlamlı yanı. Canım sevgilim babalar günün kutlu olsun.

Kalbimin ince yanına dokunan canım sevgilim. Babalar günün kutlu olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir