Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajları ve Sözleri

Sevgilinize ve aşkınıza gönderebileceğiniz en güzel sevgiliye geçmiş olsun mesajları ve sevgiliye geçmiş olsun sözlerini sizler için sayfamızda hazırladık. Aşkıma geçmiş olsun mesajları ve sözlerini okuyup dilerseniz yorum yaparak destek olabilirsiniz.

Canım sevgilim en kısa sürede iyileşmen dileğimle. Seni çok seviyorum ve her zaman yanındayım.

En kısa sürede seni yanımda görmem dileğimle. Geçmiş olsun hayatım, hemen iyileşmen dileğimle.

Acı bir haber duydum hasta olmuşsun, yatakta yatar gözlerin gülmez olmuş. Eğer şimdi yanında olsaydım başucundan kalkmaz, hastalığın geçene kadar gözlerimi kırpmazdım. Seni seviyorum aşkım geçmiş olsun.

Seni yataklara düşüren o virüsün Allah belasını versin, yolunu şaşırıp bir daha sana uğramasın, senin gibi bir güzeli yatağa bağlamasın. Geçmiş olsun Bitanem.

Hastalık gelip geçer yüreklerde kalır sevgi, Mevla’m vermez hiçbir zaman dermanı olmayan derdi. Geçmiş olsun Hayatım.

Beterin beteri vardır Allah daha büyük hastalıklardan korusun seni, dualarım seninle tez zamanda iyileşmen dileğiyle canım sevgilim geçmiş olsun.

Söyle o hastalığa 24 saat içinde derhal senin bedeni terk etsin, eğer terk etmezse o virüsü doğduğuna pişman ederim. Seni seviyorum canım geçmiş olsun.

Hadi canım kendine iyi bak ve bir an önce iyileş, bak sen iyileşmezsen ben hasta olacağım seni düşünmekten. O küçücük mikroplara asla yenilme biz seninle ne kadar büyük zorlukları aştık. Birlikte bu hastalığı da atlatacağız Aşkım. Geçmişler olsun Ömrüm.

Söyle sevgilim! Seni soğuklar hasta ettiyse güneşi tutup getireyim, seni yağmurlar hasta ettiyse üstüne şemsiyeler gereyim, seni aşkım hasta ettiyse bırak kendini o aşka zaten iyi olacaksın.

Mesajında hasta oldum diyorsun söyle gerçekten mi hastasın yoksa bana mı hastasın Geçmiş olsun tez zamanda iyileşmen dileğiyle Seni seviyorum.

Yaşadığımız güzel günlerin anısına, o güzel günleri yeniden yaşamak inadına, dayan, meydan oku hastalığa. Geçmiş olsun Sevgilim.

Geçmişler olsun Gönlümün sahibi, yüreğimin en derin sesi.

Geçmiş olsun sevgilim sana sevgi eczanesinden mutluluk şurubu gönderiyorum.

Sen hasta olma ben senin yerine hasta olayım, ben senin yerine öleyim. Sen beni sev yeter Aşkım geçmiş olsun.

Geçmiş olsun temennilerimi en samimi, en içten dileklerimle gönderiyorum geçmiş olsun canım.

Aşkım sen uff mu oldun, ben geleyim seni öpeyim de uffun geçsin. Geçmiş olsun Aşkım seni çok seviyorum.

Sen hastalanıp yataklara düşme, ben senin yerine yataktan kalkman, sen iyi ol ben ömrün boyunca hasta gezeyim bitanem.

Geçmişler olsun gönlümün sultanı, geçmiş olsun derdimin dermanı.

Mesajların en samimisi, sevgilerin en sıcağını, sana yolluyorum. Günlerin günlerinden daha güzel olsun kötü günler geçmiş olsun.

Hayatımın anlamı, yaşamımın kaynağı, ömrümün güneşi, yüreğimin en mutlu sesi geçmiş olsun.

Tez tüm hekimler seferber ola, bu prenses tez zamanda iyi ola, ona en güzel sevgilerim sunula.

Eğer üşütüp hasta olduysan geçmiş olsun, ama benim aşkımdan hasta olduysan bırak geçmesin hep kalsın.

Kıyamam sana geçmiş olsun aşkım. Tez zamanda iyileşirsin inşallah.

Hasta olduğunu duyunca çok üzüldüm. Senin ne doktora ne ilaca ihtiyacın var senin benim sevgime ihtiyacın var. Geçmiş olsun Aşkım

Canım sevdiğim sen yataklara düşme ben senin yerine hasta olurum sen yeter ki bana gül o gülüşünü kaybetme. Seni çok seviyorum geçmiş olsun.

Lokman hekim sadece ölüme bulamamış bir çare, sen asma o güzel yüzünü hastalığına da bulunacak bir şifa. Benim güzelime geçmiş olsun.

Canım narin bebeğim, nazlı kelebeğim sen hasta oldun yataklara mı düştün, senin yerine ben hasta olayım yeter ki sen iyileş.

Sen neden bana sormadan hasta oluyorsun sakın bir daha hastalanıp beni sensiz bırakma. Geçmiş olsun Bitanem.

Bu mesaj hasta olan sevgilime şifalar getiren mesaj olsun, hastalığı bir an önce geçsin iyi olsun. Gülen gözleri yeniden gülmeye başlasın. Hayatıma geçmişler olsun.

Hasta olduğun zaman üzülmeyeceksin, güleceksin hastalığa karşı güçlü duracaksın ki bu hastalığı tez zamanda atlatasın. Güzel sağlıklı günler dilerim geçmiş olsun.

Bu mesaj hasta olan sevgilime şifalar getiren mesaj olsun, hastalığı bir an önce geçsin iyi olsun. Gülen gözleri yeniden gülmeye başlasın. Hayatıma geçmişler olsun.

Sana bir reçete yazıyorum. Sabah güne sevgi şurubu ile başlayacaksın, öğleyin bir adet mutluluk hapı içeceksin, akşamda seni her zaman düşleyen yürekte uyuyacaksın. Geçmiş olsun Bebeğim.

Geçmişler olsun, Allah’ım tez zamanda şifanı versin, seni hasta görmeye yüreğim dayanmıyor.

Seninle ne kavgam biter, ne sevdam her an seninledir duam. Geçmiş olsun dileğim bir an önce ayağa kalkman, Rabbim sana sıhhat sağlık versin anladım ki ben sensiz yapamam.

En kısa zamanda iyi olman dileğiyle, dünyanın en tatlı, dünyanın en güzel sevgilisine geçmiş olsun.

Hani diyordun ya ben senin hiç üzülmeni istemiyorum diye sevgilim. Eğer benim üzülmemi istemiyorsan hemen iyileş ne olur. Seni çok özledim.

Sadece sana geçmiş olsun demek, o güzel gözlerinle göz göze gelmek ve yanağına bir öpücük kondurarak geçmiş olsun demek istedim Aşkım.

Sadece sana geçmiş olsun demek, o güzel gözlerinle göz göze gelmek ve yanağına bir öpücük kondurarak geçmiş olsun demek istedim Aşkım.

Geçmiş olsun Aşkım sana aşkıbiyotik yazıyorum. Sevgi artırıcı, mutluluk verici, tez elden iyileştirici.

Geçmiş olsun sevdiğinin birtanesi, aklım hep sende nasıl oldun. Her şeyi bırakıp senin yanına gelmek istiyorum içim hiç rahat değil böyle. Seni çok seviyorum.

Ne olur bir daha asla hastalanma, hastalanma çünkü ben sensizliğe asla dayanamıyorum. Seni bir gün dahi görmeden yaşamak ölüm be sevgilim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir