Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sizler için hazırladığımız en güzel sevgiliye günaydın mesajları ve sevgiliye günaydın sözleri.

Günaydın hayatımın bahar tomurcuğu. Yeni günde, tüm mutluluklar, huzur ve neşe bizim olsun.

İyi sabahlar günaydınlar ömrün en değerli varlığı. Yeni bir güne seni düşünerek girmek benim için sabahların en sıcak güneşi.

Yılların bile eskitemeyeceği bir aşk besliyorum kalbimde sana. Günaydın sonsuz aşkım.

Her saniye, her dakika aklımdasın, kalbimin en derinliklerinde hissediyorum aşkını. Gönlü güzel sevdiğim, günaydın.

Bir çiçeğin suya, güneşe olan ihtiyacı gibi benim senin sevgine olan ihtiyacım. Her günüm senle açılsa belki bir nebze sana olan susuzluğum diner. Günaydın hayatımın güneşi.

Bir insanın kalbine ne büyük sevdalar sığarmış sen öğrettin bana. Kalbimin sahibi, günaydın.

Deniz kabuğunun huzur veren sesi gibi senin sesinden günaydın duymak. İçimi ısıtan bir şeyler fısıldıyor dudakların her sabah.

Beni ısıtan en büyük aşk. Sana en güzel günaydın öpücüklerini gönderiyorum. Yeni günümüzde en büyük güzellikler bizim olsun.

Gül kokuları arasında, simit ve çay lezzetinde günaydınlar, sevdam. Bu sabah bütün mutluluklar senin olsun.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyadınğım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

Sabah aydınlığım, gönlümün ilacı, baş tacım, eninle bir güne daha uyanmak ne mutlu.

Güzel meleğim, rüyalarımın prensesi, bir güne daha seninle uyanmak ne güzel. Günaydın ürkek ceylanım.

Senin olmadığın günün sabahına uyanmak zor da olsa, sana bir adım daha yaklaştıran güne merhaba. Günaydınlar baharım.

Günaydın sabahlarımı aydınlatan güneşim. Seni çok seviyorum.

Dur gitme söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda çığlıklarımda hapsettiğim tomurcuk tomurcuk sevgilerim , çatlamaya hazır yeni baştan yaşanacak sevdalar, yüreğimde günaydınım.

Günaydın, yeni doğan gün, günaydın KIR ÇİÇEĞİM.

Kalbimin sultanı, yarınım, canım, cananım günaydın aşkım.

Selvi boylu, siyah saçlı ya da kara gözlü olman, güzel bir yüzünün olması seni sevmemdeki tek sebep değildi; seni düşüncelerin, konuşmandaki güzellik ve o temiz kalbin için de sevdim.

Kalbimin yanıp tutuştuğu anlarda gelip bu ateşi alevlendirerek beni söyleyeceğin anları düşünerek sevdim seni.

Hiç susma istiyorum yanımdayken. Aklından geçen her şeyi bilmek istiyorum.

Söyleyemediklerim ol. Sokul cümlelerime, sesinde can bulsun dileklerim. Başı dik yüreğinle ayaklandır damarlarımdaki donuk kanı. Kılavuzu ol gerçek sevgiyi özleyen gözlerimin.

Evet, korkuyorum seni kaybetmekten. Sana kendimi ifade edememekten korkuyorum. Uçurumun kenarında yalnız kalmaktan korkuyorum.

Sen, beni bir dağın eteğindeki gelincik kadar severken; ben, seni o dağın doruğundaki kardelen kadar özlüyorum.

Zamanın avuçlarından kurtar kendini. Gel özgürce vur kendini yüreğimin kollarına. Vur ki tutayım seni gözün karanlığında. Suskunluğunda sözün olsun yüreğim. Özlemlerin yansın, hasretlerin son bulsun…

Gözlerini araladığında odanda ve hayallerinde hep ben olayım. Günaydın aşk bahçem.

Güneşin ilk ışıkları odanı aydınlattığında, sevincini birisi ile paylaşmak istediğinde, pencereni aç ben orada olacağım. Günaydın bir tanem…

En tatlı sabahlar çokokremle başlarmış YALAN, en tatlı sabahlar seninle başlar, günaydın balım.

Bir sabah daha sensizlik, bir tanem artık gözlerinde kaybolmak istiyorum, günaydın aşk güneşim.

Sen varsan geceler bile gündüz, sen yoksan gündüzler bile gece, günaydın ay ışığım.

Bir bebeğin gözlerindeki masumluk kadar tatlı bir gün diliyorum aşkım, her günün bir önceki günden daha güzel geçsin. Günaydın bebeğim.

Senin ne kadar güzel olduğunu sabah resmine bakınca tekrar anladım. Başucumda duruyorsun ve sana bakmadan güne başlayamıyorum. İyi ki varsın aşkım.

Günaydın gülüşü güneş gibi içime doğan sevgilim.

Aylardan en güzel haziran, günlerden Pazar, dünyanın en güzel aşkı sen. Günaydın aşkım.

Gönlümü sana emanet bıraksam korur musun? Dilimdeki Cennet, sevdamın sonundaki “HAYATIM” olur musun? Gel, desem sana… Hiçbir şey sormadan, hiçbir şey konuşmadan, sadece gel desem… Gelir misin?

Aşk sizin kim olduğunuza bakmaz, sadece sizi seçer. Sana âşık olmak hayatıma yeni bir anlam kattı ve şu anda seni kaybetmek benim için bir seçenek değil. Sen benim yaşamak için tek sebebimsin. Ve benim sevgili meleğim, hayatım boyunca senin mutlu olduğunu görmek için elimden geleni yapacağım.

Benim için, dünyada senin kadar değerli bir hazine yok. Araştırmacılar ve kâşifler, en değerli hazineyi bulmak için tüm dünyayı dolaştılar, neyi aradıklarını gerçekten merak ediyorum, çünkü aradıklarını bulamayacakları kesin. Bebeğim, sen benimlesin ya, işte sen benim en değerli hazinemsin. Ölene kadar seni seveceğim.

Eğer sen Antik Yunan’da doğmuş olsaydın, Aşk Tanrıçası Afrodit olurdun. Eğer Eski Mısır’da doğmuş olsaydın, Cleopatra olurdun. Fakat sen bu yüzyılda doğduğuna göre, benim hayatımın kraliçesisin. Sizi seviyorum, Majesteleri.

Şubat ayından nefret ediyorum. Çünkü bana, sana sarılmak, seni öpmek ve sana seni ne kadar sevdiğimi söylemek için bir-iki gün daha az süre veriyor.

Ne olur, içinden de olsa “SENİ SEVİYORUM” desen? Fazla bir şey istemiyorum. Derinlerden gelen sesinle kulaklarım çınlasa, o, bana yeter!
Seni ilk gördüğüm gün, tanımadığım bir mutluluk girdi içime. Şimdi ise biliyorum ki bütün mutluluğum senin eserin. Daima mutlu etmek isteyeceğimi, sonsuza kadar sevebileceğimi biliyorum seni.Her sabah yan yana uyanmak, ne yaşıyorsan, ne taşıyorsan hayattan, hepsini seninle taşımak, beraber yaşlanmak istiyorum.

Aşk bir ömür sürmeli; sevgi, umut, emek ve mutlu günaydınlar ile.

Dilerim ki hakkında her şey hayırlı olsun. Kötülük senden kilometrelerce uzakta olsun. Dünyada hiç kimse senin kadar sevilmiyor, bunu bil sevgilim. Günaydınlar.

Akşam başını yastığa koyduğunda düşündüğün, sabah gözlerini araladığında aklındaysa, AŞK 24 saattir. Günaydınlar günüm.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Sevgiliye günaydın mesajı sadece günaydın demek değildir, sabah kalkar kalkmaz aklıma sen geliyorsun demenin farklı bir şeklidir.

Hayatımın en değerli varlığı, canım aşkım en tatlı sabahlar senin olsun. Günaydın bebeğim.

Artık uzaktan değil de gözlerinin içine bakarak günaydın hayatımın anlamı diyeceğim günler istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir