Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Sizler için gerçek duygularla yazılmış en güzel sevgiliye iyi geceler sözleri ve sevgiliye iyi geceler mesajları. Sizlerde sevgilinize yolladığınız güzel mesajları bizlerle paylaşarak aşk dolu sayfamıza destek verebilirsiniz.

Bana hayatımın her anında dünyaları yaşatan canım sevgilim. En güzel uykular, en tatlı rüyalar bizim olsun. İyi geceler, tatlı uykular.

Canım aşkım uyumadan önce seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek istedim. İyi ki varsın ve iyi ki benimlesin. Seni çok seviyorum bitanem.

Sevgilim seni düşünerek uyumak bile benim için çok güzel bir duygu. Rüyada buluşmak dileğiyle, tatlı uykular birtanem. Seni çok seviyorum.

Sen benim hayatıma giren en güzel duygusun. Bir gün birlikte uyumak dileğiyle. Seni çok seviyorum canım aşkım. İyi geceler.

Her sabah nasıl gözlerimi heyecanla açıyorsam, uyurkende seni düşünerek aynı heyecanı yaşıyorum. Bana verilen en güzel mutluluk. Seni çok seviyorum. Tatlı uykular birtanem.

İyi geceler hayatımın anlamı. Rüyada buluşalım hiç ayrı kalmayalım. Seninle yaşanan her anım dünyalara bedel. Kocaman öpüyorum ve tatlı uykular diliyorum. Seni çok seviyorum.

Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana iyi geceler diyesim geldi.

Yatağına uzandığında istediğin bütün güzellikler senin olsun. Ve de duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben buradayım her zaman aşkım tatlı rüyalar.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

Tatlı uykular hayatıma anlam katan yüreğim. Seninle uyuyup seninle yaşlanmak için en güzel geceler bizim olsun. İyi uykular.

Her akşam olduğu gibi bu akşam da seni düşünerek uyuyorum. Yarın yeni bir güne merhaba demek için rüyada buluşalım en sevdiğim. İyi geceler birtanem.

Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim herşeyim iyi geceler.

Yastığıma sarıldım sen diye, gecenin karanlığını izliyorum saçların diye, nefesimi içime çektim ve tuttum nefesin diye. İyi geceler soluğum nefesim, her şeyim, biricik aşkım!

Gecen mutlu, kalbin sevgimle dolsun. Tatlı rüyaların benimle olsun. İyi geceler, mutlu yarınlar aşkım.

Gecenin sessizliğinde gözlerim seni arıyor. Tanıdık bir dost dilinden adını duyunca gönlüm yanıyor. Yüreğimde bir fırtına koparcasına. İyi geceler

En güzel geceleri seninle kapatıp her yeni güne seninle merhaba demek çok güzel her şeyim. Sana iyi geceler diliyorum herşeyim.

Tatlı uykular ömrüme anlam veren sevgilim. Seni çok seviyorum rüyalarda buluşalım.

Canım aşkım, sevgilim, bebeğim, herşeyim. Bir günü daha bitirdik seninle. Her geçen günümüz böyle güzel, her gecemiz aşkla bitsin. Tatlı uykular herbirşeyim.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz.

Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular. Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar herşeyim.

Seni yıldızlara emanet ediyorum ama onlar yanımızda yok diyorlar eğer sen hangi düşte hangi güneşteysen çık gel çünkü gülüşünü çok özledim tatlı rüyalar.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler aşkım.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Yaşanmış ve yaşanacak en tutkulu aşkların tek şahidi karanlık geceler ve parlayan yıldızlar diyor ki bana, yat uyu güneş doğacak ve sen yine ona koşacaksın. Ayaklarımın tek gideceği yerdeki büyük aşkıma iyi uykular.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana. Islatsam sen tek tek düşen damlalarımla yavaş yavaş. Rüyalarında aşk seli olup akşamüstüne. Sen rahat uyu bir tanem, iyi geceler sevgilim.

Herşeyim canım sevgilim. Rüyama gelmeden uyuyamacağımı biliyorsun. O yüzden gözlerini kapat ve sadece beni düşün. Rüyada buluşalım hiç ayrı kalmayalım. Tatlı uykular sevgilim.

  1. Canımdan çok sevdiğim herşeyim. Seninle geçirdiğim her an bana huzur veriyor. Sensiz geçen anlarım ise senin hayalinle yaşıyor. Seni çok seviyorum. İyi geceler sevdiğim.

  2. Canım sevgilim, biricik sevgilim. En tatlı rüyalar bizim olsun. Rüyada buluşup, huzurlu uyku geçirelim. Tatlı uykular herbişeyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir