Sevgiliye Özür Mesajları, Sevgiliden Af Dileme Sözleri

Sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel ve barışma garantili sevgiliden af dileme mesajları ve sevgiliye özür sözlerini sizler için hazırladık. En güzel sevgiliye özür mesajları için sitemizi takip etmeye devam edin.

Sevgiliden Af Dileme Mesajı

Gözünden yaş akıttığım için, o güzel yüzünü soldurduğum için ne olursun beni affet sevdiğim. İstemeden bir hata yaptım kırdım o güzel yüreğini. Şimdi her gün dua ediyorum Allah’a affetmen için beni. Sensizlik bana vereceğin en büyük ceza, deli divaneyim şimdi. Özür dilerim aşk çiçeğim ne olur tekrar kabul et kalbine beni. Unutturmam için yaptığım densizlikleri ne olur affet beni.

Ne mesajlarıma cevap veriyorsun ne de telefonlarımı açıyorsun. Yüzüm yok karşına çıkmaya çünkü çok kırdım seni biliyorum. Ne yapabilirim nasıl affettiririm kendimi bilemiyorum. Tek bildiğim sensiz geçen günlerin tadı yok, uyku haram ve nefes almak zor sevdiğim. En büyük korkum seni kaybetmek aşkım. İnan bana sana olan aşkım çok büyük yeter ki hatamı telafi etmeme izin ver. Sana söz veriyorum o kalbin bir daha kırılmayacak, gözlerinden yaş akmayacak. Ne olur affet beni sevgilim, bağışla bu adam kurban olur senin yolunda.

Belki geri alamam yaptığım hataları ama en azından bir daha yapmayacağıma ve seni bir daha üzmeyeceğime söz verebilirim aşkım. Bizim aşkımız çok büyük ve unutulmaz. Biliyorum sende özlüyorsun beni ama gururun engel oluyor. Affet artık barışalım, gurur sevgiyi yıpratır, gel de yıpranmasın aşkımız ben her şeyi telafi etmeye hazırım.

Sevgiliye Özür Sözleri

Seni kırdığım günden beri uykular haram oldu sevgilim. Her gün lanet ediyorum kendime, böyle pamuk kalpli birini nasıl kırdım diye. Yüzüm yok ama af diliyorum senden. Ben kendimi affetmesem de sen ne olur affet aşkım beni. Bitsin bu çile. Sensizliğin yükü ağır çekilmez bu hayat böyle. Bir kerecik affetsen inan yoluna ölmeye hazırım sevdiğim ben.

Bir bilsen seni kırdığım günden beri kalbimde parçalara ayrıldı sevgilim. Pişmanım hem de çok; seni nasıl üzdüm böyle affet beni ne olur, ben ettim sen etme. Hatalarımın sebebi hep bu yersiz kıskançlığımdan. Biliyorum çok kısıtlıyorum, çok üstüne geliyorum ama güzelliğin beni deli ediyor sevdiğim. Söz veriyorum artık buna bir dur diyeceğim. Seni artık yormayacağım. Yeter ki bir kez affet beni. Göreceksin bak nasıl affettiriyorum kendimi.

Bu dünyada isteyeceğim son şey seninle küs kalmak sevgilim. Seni üzdüm nedensiz biliyorum ama aşkımıza gölge düşsün istemiyorum. İzin var affettireyim kendimi. İzin ver bu huzursuzluk bitsin yerini yüzündeki gülümseme alsın sevgilim. Ben çok pişmanım seni üzdüğüm için sana söz veriyorum bir daha asla üzmeyeceğim seni. Bu ilk ve son olsun aşkım. Ne olur affet beni.

Bugün hayatımın anlamı doğdu ama ben yanında olamadım. Beni ne olur affet aşkım. Kalbim, aklım her an her saniye seninle olsa da bedenim yanında olamadı. Biliyorum çok kızgınsın bana. Söz veriyorum bu özel gününü telafi edeceğim yeter ki sen bir kez gül bana, affettim de sevgilim.

Sevgiliden Af Dileme Sözleri

Bugün yaptığım kabalıkla o nur yüzünü soldurduğum için kendimden nefret etsem de ne olur sen hor görme affet beni aşkım. Özür dilemenin bir anlamı olmaz yapılan kabalık karşısında biliyorum sana sonuna kadar hak veriyorum. Ama inan bunun bir daha tekrarı olmayacak. Elimi tutma, yüzüme bakma ne yeter ki tamam affettim de. Buna bile razıyım bebeğim. Bana vereceğin en ağır ceza beni kendinden uzak tutmandır zira. Senden dünyalar kadar özür diliyorum ve ne olur affet bu koca bebeği diyorum.

Her gün kapına bir kırmızı gül bırakıyorum küçük bir notla. Affet beni diyerek. Ne olur artık bir cevap ver sevdiğim bana. Ben çok pişmanım inan her gün ölüm geliyor sensizlik bana. Biliyorum gül bahçesini önüne sersem az ama senden özür diliyorum yaptığım hata adına.

Senin gözlerinden düşen bir yaşa sebep olduğum için kendimi ölene kadar affetmeyeceğim sevgilim ama ne olur sen beni affet. Yoksa yüreğim sensiz cehennem yeri, yaz ortasında kışı yaşıyorum inan. Aldığım nefesin içtiğim suyun bir anlamı yok. Sensiz olan hiçbir şeyin manası yok inan. Özür dilerim hatalarım için. Ne olur affet beni, sana söz veriyorum ömrümün sonuna dek bir daha üzmeyeceğim seni.

Biliyorum yine kırdım bugün seni ne kadar istemesem de, ama inan amacım seni üzmek değildi nazlı çiçeğim. Bunların tek nedeni sana olan aşkımın büyüklüğünden ileri geliyor. Kıskançlığım ve seni delice seviyor olmam bazen gözlerimi kör edip her şeyi görmezden geliyor. Biliyorum sende çok seviyorsun beni hatta beklide benden daha çok. Ne olur bugün ki yanlış tavrımdan ve acı sözlerimden ötürü beni affet aşkım. Seni kırmak istemedim. Sana çok güveniyorum ve çok inanıyorum. Senden tüm kalbimle özür diliyorum. Affeder misin bu deli sevgilini?

Dün doğum günündü ve ben hatırlayamadım. Bana ne kadar çok kızsan haklısın sevgilim. Bunu nasıl yaptığımı, nasıl dünyada en çok sevdiğim kişinin doğduğu günü unuttuğumu anlayamıyorum. Ama ne olur bana telafi etmem için bir şans ver. İnan bana unuttuğuma bile sevineceksin. Sen bu dünyada en güzel şeyleri hak eden tek kadınsın. Dünyaları önüne sersem yetmez inan aşkım. Beni affet, koca kafalı adamın tekiyim ama inan yüreğim seni delicesine çok seviyor, istersen konuşma, istersen bağır çağır ama affet sevgilim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir