Sevgiliye Yeni Yıl, Yılbaşı Mesajları ve Sözleri

Sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel ve en özel yılbaşı sözlerini ve yeni yıl mesajlarını sizler için hazırladık. Sayfamızda en güzel sevgiliye yenil yıl sözlerini bulabileceğiniz gibi istediğiniz sevgiliye yılbaşı sözlerini sevgilinizle paylaşabilir ve onu mutlu edebilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız en güzel sevgiliye yeni yıl mesajları ve sözleri.

Bu yılı seninle geçirmek mutlak bir zevkti. Bütün kalbimle sana çok mutlu bir yıl dilerim.

Hayatımın en savunmasız günlerinde elimi daha sıkı tuttuğun ve beni iyileştirdiğin için teşekkür ederim. Seni hayatımda özledim Mutlu Yıllar.

Seninle yeni bir yıla adım atmak harika hissettiriyor. Daha önce hiç böyle bir heyecan hissetmemiştim ama sen benim hayatıma geldiğin için, hayatımın her saniyesi keyifli hale geldi. Yeni Yılın mutlu olsun!

Mutluluğun için tüm hayatımı adamak istiyorum. Mutluluğun benim için çok anlamı var çünkü seni kendimden daha çok seviyorum. Yeni Yılın mutlu olsun!

Her yeni yıl sevgimizin ve onu her zamankinden daha güçlü hale getirme çabalarımızın bir kutlamasıdır. Benden asla vazgeçmediğin için teşekkürler. Yeni Yılımız mutlu olsun!

Eskisi bize veda ediyor ve yeni bir tanesi kapımıza geldi. Allah’a dua edelim, kalplerimizi birbirimize sevgi ve saygı ile doldursun. Mutlu Yıllar sevgilim!

Yeni yıl seni getirsin, gülüşünü, kokunu getirsin bana. Ondan ötesine eyvallah.

Bu yıl artık kavuşacağız. Yeni yıl bize sağlık ve aşk getirecek. Seni çok özledim birtanem.

Geçen yıl tüm dileklerimi yerine getirdi. Önümüzdeki yıl ve sonraki yıllar için, tek dileğim, sonsuza dek benimle olman!

Sevgiliye Yılbaşı Mesajı

Bu mutlu saatler, hayatımızın en güzel yolculuğunun başlangıcı olsun. Yeni Yılımız mutlu olsun!

Bana verdiğin tüm sihirli anlar için sana teşekkür etmek istiyorum. Dokunuşun benim için mutluluk hapı gibi. Bize iyi bir yıl diliyorum!

Yeni yıl olmuş olmamış fark etmez sevgilim. Biz hiç eskimeyelim.

Yeni yıla senin tatlı busenle girmek gibisi yok. Hep yanımda ol, hep sev beni.

Bu yılın en güzel anı seninle tanışmaktı. Tüm yıllarımızın da mutlulukla geçmesini ve sevgimizin her yeni yılda artarak devam etmesini diliyorum.

Yum gözlerini ve beni düşün. Tüm dünya yeni yıl coşkusu yaşarken sen bendeki huzuru tat. Aramızdaki bağ yeni yılda daha da kuvvetlensin. Seni seviyorum.

Sevinçle parlayan güzel gözlerin yeni yılın en büyük hediyesidir. Yeni yıl bir şey vermese de olur, sen yanımda kal yeter.

Sevgilim, Bir yıl daha birlikte ve mutlu geçti. Yeni yıl bize daha da çok mutluluk ve aşk getirsin. Seni seviyorum.

Seni her yeni yıl daha çok sevmeye devam edeceğim. Her zaman ve sonsuza dek seninle olmak istiyorum. Mutlu yıllar tatlım!

Seninle harika bir yıl geçirdim. Hayatımın geri kalanını da seninle geçirmek için sabırsızlanıyorum. Mutlu Yıllar aşkım!

Yepyeni bir yıla girerken aklımda sen, kalbimde sen, her yılda sen ve yine sen.

Aşkım. Yeni yıl gelmiş hoş gelmiş. Seninleyken her yıl güzel.. Birlikte nice yıllara.

Bu harika yıl sona ermiş olsa da, seninle daha çok yıl geçirmek istiyorum. Yeni Yılımız Kutlu Olsun canım.

Senin gibi bir mücevheri bulduğum için çok şanslıyım. Sonsuza dek seninle olmak dışında hayatımda başka hiçbir şey aramıyorum! Yeni Yılın mutlu olsun!

Sana olan aşkım asla tarif edilemez, ölçülemez ve karşılaştırılamaz. Sadece kalp ile hissedilebilir ve gözler kapalı olarak da görülebilir. Yeni Yılın mutlu olsun!

Hayatımdaki tüm acıları ve kederleri unutmamı sağlayan bir güzelliksin. Huzuru senin içinde buldum. Yeni Yılın mutlu olsun!

Hayatım sensiz boş ve sıkıcıydı. Sen geldin ve beraberinde sevgi, neşe ve mutluluk getirdin. Yeni Yılın mutlu olsun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir