Teyze Oğluna Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

Teyzenizin oğluna yani kuzeninize gönderebileceğiniz en güzel teyze oğluna doğum günü mesajları ve teyze oğluna doğum günü sözlerini sayfamızdan takip edebilirsiniz. Sizler de sayfamıza katkı sağlayarak en güzel teyze oğluna gönderilebilecek doğum günü mesajlarını ve sözlerini bizlerle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Mutluluk seninle olsun.Hayat seninle birlikte olsun.yeni yaşında başarın artsın.tecrüben artsın.zirve yolunda ol inşallah kuzen Doğum günün kutlu olsun kuzenim.

Kalbin nasılsa,hayatında kalbin gibi ömürlük olsun kuzen.Doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününü kutlayacaktım ki sen yoktun.bir şekil sana ulaşmaya başarabildim.aslan kuzen seni bu anında bile yalnız bırakmayacağımı söylemiştim.Mutlu yılların olsun Doğum günün kalbinle huzur bulsun.

Hayat su gibi akıp geçiyor be kuzen.senin için geçecek bu uzun yılda,yeniliklerin mutlulukla boğuşsun inşallah kuzenim Doğum günün kutlu olsun.

Nur yüzlü kuzenim.Gülücüklerin eksik olmasın, sevgi dolu günler dilerim,tüm güzellikler seninle olsun.Doğum günün kutlu olsun.

Kuzen candır,kıymettir,değerdir,varlıktır,adam gibi adamdır kuzen.Doğum günün kutlu olsun can kuzen.

Kuzenin sevgisi,aşk sevdası gibidir her şey de her vakitte elini tutup yalnız bırakmamaktır.Doğum günün kutlu olsun kuzenim.

Kalbin nasılsa hep böyle atsın,neşen nasılsa hep huzur bulsun. Yüreğin nasılsa daima öyle kalsın.Doğum günün kutlu olsun kuzen.

Hayatın güzellikleri seninle olsun kuzenim.Doğum günün Kutlu olsun.

Yüreğini sevdiğim.Doğum günün kutlu olsun kuzenim.

Gönlü güzel kuzenim sen olmasaydın dünyada ben tek başıma hainlerin ortasında kalacaktım.şükür ki senin gibi bir kuzene sahibim.Doğum günün kutlu olsun kuzenim.

Teyze Oğluma Doğum Günü Kutlama Mesajı

Tüm hayallerine kavuşman dileğiyle.mutlu bir gelecek kurman dileğiyle kuzenim.Doğum günün kutlu olsun.

Nice uzun ömürlü yaşlara Kuzenim.Darlık içinde yaşadığın sıkıntılar bir gün sana müjde olarak dönsün inşallah.Doğum günün kutlu olsun kuzen.

Sende olmasaydın benim adam akıllı hiç kuzenim olmayacaktı.biz seninle bir aile gibiyiz.Doğum günün kutlu olsun kıymetli kuzenim.

Kuzenlerin hası yeni bir başında yüzündeki gülücükler eksik olmasın.Doğum Günün kutlu olsun.

Mumu üflerken bir dilek tut, tuttuğun uğurlu dileğini rabbim en kısa zamanda kavuştursun sana inşallah.bilirsin bizde dilek dua gibidir. Her şey allahtan istenir.Doğum günün kutlu olsun kuzenim.

Şanslıyım neden şanslıyım sen gibi bir kuzene sahip olduğum için şanslıyım.bu yaşıma kadar bana değer katan bir kuzen sen oldun.beni hiçbir zaman utandırmadın pişman ettirmedin. Varlığın yeter be kuzen Doğum günün kutlu olsun kuzen.

Eski yaşın artık geride kaldı.yeni yaşında daha çok yapacağımız yenilikler bizleri bekliyor kuzen.yeni yaşını kutlarım kuzen.Doğum günün kutlu olsun.

Sensiz ne yapılabilirdi ki kuzen,hiçbir şey kimse senin gibi beni dinlemezdi anlamazdı sorunlara çözüm bulmazdı.Dünya kötü insanlar kötü.dünya değişti.ama bir sen değişmedin kuzen.Doğum günün kutlu olsun.

Hayat akıp gitse de ömür kısa olsa da daima kalbimde olacaksın kuzen.Unutulmayan tek bir kişi varsa aileden sonra oda sensin can kuzen Doğum günün kutlu olsun.

Seni hiç yalnız bırakmadım bu yaşında da seni yalnız bırakmadım kuzenim.Doğum günün kutlu olsun.

Aramızda uzak mesafeler olsa da benim gönlümde senin yerin hep aynıdır kuzenim.Doğum günün kutlu olsun.

Geçmiş yılda tamamlayamadığın eksikleri inşallah bu yeni yaşında tamamlarsın kuzenim.Doğum günün kutlu olsun.

Kuzene ( Teyze Oğlu) Doğum Günü Mesajları

Heyt be kuzen yeni yaşına adım attın, allah ömrünü uzun eylesin inşallah sevdiklerin seninle birlikte olsun can kuzen.En güzel günler seninle olsun.yaşamın kolay neşen bol geleceğin parlak olsun.Doğum günün kutlu olsun kuzenim.

Bu mesajım seni unutmadığımı bildirmek ve her yaşında senin yanında olduğumu bildiren bir mesajdır. Hayat geçip gidebilir.ama bu hayata kuzenimle birlikte devam etmek dünyada en güzel şeylerden birisidir.Doğum günün kutlu olsun kuzen.

Kuzen yaş bitti iş bitmedi, yaş ilerledikçe bilirsin ki sorunlar da artış gösterir.yaşayacağın zorlu günleri rabbim sana o zorlu günleri hafifleterek başarı ile geçmeni sağlasın inşallah. Doğum günün kutlu olsun kuzenim.

Zaman öyle hızlı ki.dün yan yanaydık bugün ise bir adım uzağımda oldun.umarım güzel günler daima seninle birlikte olur.

Ailem gibi sevdiğim kuzenim,sen benim arkadaşım,sen benim dostum,sen benim sırdaşım.Doğum günün kutlu olsun kuzenim.

Doğum günün kutlu olsun mutlu olsun Can Kuzen.

Teyze oğlu, yeni yaşında herşeyin güzeli seninle olsun inşallah. Doğum günün kutlu olsun teyze oğlu.

Geleceğe emin adımla ilerle.Kalbin neşeyle dolsun can kuzenim doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğdun kuzen bugün senin en mutlu günün,en heyecanlı tarihin,yeni bir yaşına daha adım attın.Doğum günün kutlu olsun kuzen

Bugün fazla doğum günü mesajı alacaksın ama benim sana göndermiş olduğum mesaj ve şuanda okuduğun en farklı bir doğum günü mesajı saygıyla sevgiyle ömür boyu mutlu günler.Doğum günün kutlu olsun kuzenim.

Kuzen demek kardeş demek,elbet kuzenliğini layığıyla yerine getirebilene kuzen denir. Adam gibi adam.kuzenlerin en kralı hiçbir kötülüğü bulunmayan daima iyimserliğe gittiğin bu yolda rabbim sana sağlık uzun ömürler versin can kuzen doğum günün kutlu olsun.

Hayatın boyunca kalbin hep doğru yolda ilerlesin mutluluk peşini bırakmasın. Gözlerin asla yaşlanmasın.Güzelliğin daim olsun.Doğum günün kutlu olsun kuzen.

Bu dünyada ki kuzenler senin gibi olsaydı hiç bir zaman kuzenler arasında kargaşa olmazdı kavga rahatsız verici olaylar yaşanmazdı.Kuzenim olmaktan kurur duyuyorum doğum günün kutlu olsun.

Eski yılda hayal ettiklerine kavuşamadıysan yeni yılında yeni yaşında rabbim sana hayal ettiğin herşeyi kavuşturmayı nasip etsin.Sevdiğinle bir ömür boyu mutlu kal.Sevgin saygın her daim böyle devam etsin.doğum günün kutlu olsun kuzenim.

Sevgi paylaştıkça güzeldir, Fedakarlık ise kuzeni anımsatır.Doğum günün kutlu olsun kuzen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir