Teyzeye Geçmiş Olsun Mesajları

Teyzenize gönderebileceğiniz en güzel teyzeye geçmiş olsun mesajları ve teyzeye geçmiş olsun sözlerini sayfamızdan takip edebilirsiniz. En güzel teyzeye geçmiş olsun mesajlarını yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Canım teyzeciğim en kısa zamanda iyileşmeni bekliyoruz. Seni çok özledik.

Anne yarım, canım teyzem acil şifalar dileklerimle. Çok geçmiş olsun. Çok öpüyorum seni.

Benim biricik teyzem yataklaramı düşmüş. Oy oy kıyamam ben ona. Çok geçmiş olsun teyzeceğim en kısa zamanda iyileşmen dileğiyle. Öpüldün

Kendine dikkat et teyzeciğim sen benim için çok değerlisin. Geçmiş olsun.

Kalbim seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyorum. Geçmiş olsun teyzem.

Annemden sonra benim en değerlim canım kadar çok sevdiğim teyzem geçmiş olsun.

Hayatın oyunudur bazen hastalık, bazen kaza, bazen de aşk acısı hepsini unutmak amacıyla yaşıyoruz bu hayatı geçmiş olsun güzel teyzem.

Rüzgarın estiği taraftayım senin için rüzgara karşıyım, hayata küsme ne olur geçmiş olsun diyerek yanındayım unutma bunu teyzeciğim.

Sakın bir daha hastalanıp bizi sensiz bırakma geçmiş olsun teyzeciğim.

Hayata hastayken bile güleceksin ki bu hastalıkta geçmiş olsun sen hep bizim yanımızda olacaksın ki hastalıklar bizden uzak olacak geçmiş olsun teyzem.

Beterin beteri vardır diyeceğiz duamızı edeceğiz bunu unutma seni seviyoruz ve geçmiş olsun diyoruz.

Ne güzelliğini ne de huzurunu bozacak bu zamanlar, geçmiş olsun de geç ve hayata ufak bir tebessümle gülümse, o zaman geçecektir kötü günler güzel teyzem.

Geçmiş olsun teyzem bu günlerde geçecek biz yine birlikte olacağız, sadece inan güven bu günlerin geçeceğini bil hayatında.

Sen ne zaman zora düşsem yardımıma koştun, ne zaman hayatın zorlukları ile karşılaştım elimden tuttun, ne zaman bir yol ayrımına geldim karar vermemde yardımcı olsun. Seni örnek alarak yaşıyorum, bende senin gibi mükemmel birisi olacağım. Geçmiş olsun teyzeciğim.

Yaşamış olduğunuz olayı duyunca çok üzüldüm, rabbim sizleri korusun canım teyzem büyük geçmiş olsun. Allah daha beterinden korusun.

Rabbim seni sağlığına en kısa zamanda kavuştursun. Büyük geçmişler olsun teyzem.

Yüce Mevla’m seni nazarlardan korusun, gülen gözlerini hiçbir zaman soldurmasın. Güzel teyzem geçmiş olsun.

Sen her zaman benim yanımda oldun unutma teyze ben de her zaman senin yanındayım seni çok seviyorum geçmiş olsun.

Küçükken annemin dayaklarından beni kurtaran melek teyzem geçmiş olsun. Bende seni hastalıktan kurtaracağım inşallah.

Rabbim Eş-Şafi ismi hürmetine şifalar versin, geçmiş olsun canım teyzem.

Dünyanın en tatlısı, dünyanın en neşelisi, dünyanın en güzeli hasta olmuş. Geçmiş olsun canım teyzem bir an önce iyileşmen dileğiyle seni çok seviyorum.

Hastalandığını duyunca çok üzüldüm büyük geçmiş olsun teyzeciğim. Tez zamanda iyileşmen ve eski sağlığına kavuşman dileğiyle.

Bir su misali saf ve temizsin, bir güneş misali parıldayan ve insanın içini ısıtansın. Geçmiş olsun güzel teyzem.

Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı canım teyzem geçmiş olsun. Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah.

Ben her zaman senin yanında mutlu oluyor, huzur buluyorum. Seninle yaşadıklarımızı çok güzel canım teyzem. Bir an önce iyileşmen ve eski sağlığına kavuşup kaldığımız yerden devam etmek dileğiyle büyük geçmiş olsun.

Hastalıklar alsın başını gitsin, hastalığın bir an önce geçmiş olsun canım teyzem seni çok seviyorum.

Hayat güzeldir paylaştıkça, anılar tazedir geldikçe aklına, o günleri yeniden yaşamak için inadına meydan oku hayata. Geçmiş olsun teyzeciğim.

Ölüm gelmedikten sonra vardır her derde devam sen güzel yüzünü asma teyzem geçer biter bu bela geçmiş olsun canım teyzeme.

Sıhhatten daha önemli bir şey yok bu dünyada. Kaybettiğin sağlığına en kısa zamanda kavuşman dileğiyle geçmiş olsun teyzeciğim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir