Teyzeye Günaydın Mesajları

Sizler için hazırladığımız en güzel ve özel teyzeye günaydın sözleri ve teyzeye günaydın mesajları.

Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin. Her zaman zamanın ötesine ve mesafe ötesinde kelimelerin ötesinde benim canım teyzemsin. Hayırlı sabahlar teyzem.

Günaydın kraliçem mesafeler önemli değil önemli olan kalpten yazılacak olanlardır sevgili teyzeciğim.

Günaydın canım teyzem. İyi ki varsın, iyi ki benim teyzemsin. Seni Çok Seviyorum.

Bugün senin günün olsun, bugün hep mutluluk kapını çalsın, bugün dilediğin her şey gerçek olsun. Bugün ilk günaydın benden olsun.

Uyuyan prenses uyandı mı acaba, çok sevdiği yeğeninden gönderilen bu günaydın mesajını okudu mu acaba? Günaydın güzel prenses.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın teyzeciğim Günaydın.

Sırf sana bugün ilk günaydın mesajını ben söyleyebilmek için saba yorganla ağlaşarak ayrıldık, sıcacık yatağımı terk ettim. Günaydın tatlı teyzem.

Teyzeler yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Seni çok seviyorum teyzem günaydın.

Uzaklık nedir ki sevenler için, sen her zaman kalbimde, her an düşüncelerimdesin. Her şeyin gönlüne göre olması dileğiyle günaydın güzel teyzem.

Sana bir insandan bahsedeceğim şimdi hayal et. Tatlı mı tatlı, şirin mi şirin, iyi kalpli melek gibi, gülümsemesi güzel kendi güzel bir insan merak ettin mi kim bu? Sensin canım teyzem sen günaydın.

Teyzelerin en güzeli, teyzelerin en iyisi, teyzelerin en harikası günaydın.

İnsanın bir teyzesi olmalı canı gibi sevdiği, insanın bir teyzesi olmalı başı sıkıştığı zaman imdadına koştuğu, insanın bir teyzesi olmalı senin gibi değerli. Günaydın teyzeciğim.

Bugüne başlarken en sevdiğim insana günaydın diyerek başlamak istedim teyzeciğim.

Dünyanın en tatlı insanı olan teyzeciğim seni tüm kalbimle seviyorum. Günlerin güzel, ve umutlu olsun.

Sen bu dünyada tanıdığım en mükemmel, en harika, en iyi birisin. Sağlıklı ve huzurlu günler geçirmen dileğiyle günaydınlar teyzoş.

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir günaydın mesaj yollayabilmek pırıl pırıl geçecek bir gün dileyebilmek için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir