Teyzeye İyi Geceler Mesajları

Sizler için hazırladığımız teyzenize yollayabileceğiniz en güzel teyzeye iyi geceler sözler ve mesajları.

Canım teyzeciğim. En tatlı uykular, en güzel rüyalar seninle olması dileğimle. İyi geceler.

Tatlı uykular biricik teyzeciğim. Seni çok seviyorum.

İyi geceler teyze kendine çok iyi bakmanı isterim. Gece yanında olmasam dahi mutlu olmanı dilerim.

İyi geceler teyzecim, rüyanda en huzurlu zamanı geçirmeni dilerim.

Gece doğan bir güneş misali olarak hayatımıza dahil olmuşlardır. Sende gecenin en parlak yıldızı olduğunu bilmelisin.

Uykuda teyzemi görerek annemin o şefkatli duygusunu yaşamak isterim.

İyi geceler teyzecim seni hayatım boyunca çok seveceğim.

Gönlümüzde varlığın yetiyor varlığın bana ve kardeşlerime huzur veriyor iyi geceler.

Uyumadan önce biricik teyzeme iyi geceler dilemek isterim.

Gecelerin en güzel rüyasını görmeni dilerim teyzecim.

Sen benim annem gibisin, beni büyüten, benim dertlerimi, sırlarımı paylaştığım teyzeciğim seni çok seviyorum. İyi geceler teyzeciğim.

Bazen benim için bir arkadaş oldun oturup dertlerimi dinledin. Bazen bir anne oldun bana nasihatler verdin. Senin sayende hayatı, yaşamayı öğrendim canım teyzem. Tatlı uykular, iyi geceler.

Sana hitap ederken teyzem, annem hangisini söylesem hiç fark etmiyor. Çünkü sen benim yanımda annem kadar değerli, annem kadar özelsin. İyi geceler teyzem.

Yüzündeki gülümsemen, yüreğindeki yaşama hevesin hiçbir zaman kaybolmasın. Hayat sana mutluluk kapılarını ardına kadar açsın. Allah’ım seni çok mutlu etsin. İyi geceler teyzeciğim

Dünya güzelleri seni görseler güzelim dediklerinden utanırlar, güzelliğin ile seni hep kıskanırlar. Sen kendi güzel, kalbi güzel en tatlı teyzoşsun. Tatlı uykular teyzem

Sen ne zaman zora düşsem yardımıma koştun, ne zaman hayatın zorlukları ile karşılaştım elimden tuttun, ne zaman bir yol ayrımına geldim karar vermemde yardımcı olsun. Seni örnek alarak yaşıyorum, bende senin gibi mükemmel birisi olacağım. Benim için yaptıkların için Teşekkürler teyzeciğim. İyi geceler teyzeciğim.

Bazen benim için bir arkadaş oldun oturup dertlerimi dinledin. Bazen bir anne oldun bana nasihatler verdin. Senin sayende hayatı, yaşamayı öğrendim canım teyzem. Tatlı uykular teyzeciğim.

Sana bir insandan bahsedeceğim şimdi hayal et. Tatlı mı tatlı, şirin mi şirin, iyi kalpli melek gibi, gülümsemesi güzel kendi güzel bir insan merak ettin mi kim bu? Sensin canım teyzem sen. İyi geceler teyzoşum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir