Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajları ve Sözleri

Sayfamızda sizler için hazırladığımız uzaktaki sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel ve en anlamlı uzaktaki sevgiliye iyi geceler mesajları ve uzaktaki sevgiliye iyi geceler sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Sayfamızda ki özgün sözleri uzaktaki sevgilinize göndererek iyi geceler dileyebilirsiniz.

Şimdi sen mışıl mışıl uyuyosun ben yine senin yanında sabahlıyorum yatağımda bir gün senin omzunda gözlerimi açmayı hayal ediyorum sonra yatağmıza koşarak gelen iki veled yıllar sonra seninle unutmak istiyorum bildiklerimi seninle yaşlanmak seninle ölmek iyi geceler tatlı rüyalar sevgilim.

Seni o kadar çok seviyorum ki seni her gördüğümde kalbim ilk gün ki gibi atıyor sanki yerinden fırlayacak gibi. Her gün daha da fazla seviyorum seni. Şu an sana sarılıp uyuyamasam da, sabah gözlerimi açtığımda yanımda olacağını bilmek yetiyor bana. Senli günlere uyanmak için iple çekiyorum her günü. inşallah Rabbim ayırmasın bizi. Ömrümün yarısı seni seviyorum. İyi geceler..

Gülümseyen dudaklarımın tatlı nedeni, hatunum, tatlılık abidem, kendin gibi tatlı uykular..

Şuan yanımda olamayan fakat varlığı ile bana huzur veren biricik sevgilim iyi geceler tatlı rüyalar.

Sevgilim sen uyurken hayal ediyorumda; O iki büklüm yatış tarzını, O tatlıca dünyadan habersiz uykunu,Birde yanında beni. İyi geceler sevgilim.

Seni deliler gibi sevdiğimi bilmesende karanlığımı aydınlatan adam iyi geceler

Ya gözlerin aklımda yada aklım adında ya hayalim karşında ya Sesin kulağımda ya ben çıldırıyorum ya da çok seviyorum ya sevmek çok güzel ya da sevilen çok özel. İyi ki varsın bir tanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. İyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın…

Evet yine seni rahatsız eden ben, evet yine seni canından çok seven ben, evet yine sana deliler gibi aşık olan ben, evet yine senin için her şeyi yapan ben, evet yine sana aşık olan ben,evet yine ayrıldığımızda seni düşünen ben, evet yine ayrıldığımızda senin adını jiletle koluma kazıyan ben, evet yine ben 28,03,2020 tarihinde hayatıma girip adını kalbime gömen ben, seni çok seven ben, seni seviyorum gözlerim senin için kapanıyor iyi geceler…

Uzaktaki Sevgilime İyi Geceler Sözleri

Hayat bazen kısa ama yine seni düşününce uzun geliyor bana ama bazen öyle güzel anlar var ki anlıyorum ki her şeyde “SEN”aşk güzel bir duygu, yaşamak tatmak ona dokunabilmek gibi, aşk bence sana dokunmak gibi gerçeğim, seninle mutlu gecelere varma dileğiyle tatlı rüyalar.

Yine gece oldu ve yine sen uykuya daldın, ben sana sevdiğim seni bir yıldız seçtim, sen uykuya teslim olduğunda ve her gece onla konuşmaya devam ettim ve o karanlığın içinde bi tek o yıldız parlıyor, geceleri bana çünkü senin hayalini taşıyor üstünde canım sevgilim.

Gece uyumadan seni düşünmek… Sabah uyanınca ilk senin varlığını bilmek çok güzel, iyi geceler aşkısı benli rüyalar…

İyi geceler kalbimin ritmimi değiştiren aşkım. Rüyanda beni gör. Benim gibi… canı canan…

Uzadı gecelerim sabah olmuyor. Gece rüyalarımda gündüz hayalimdesin, yar ama artık bu sensizlik acı veriyor. seni çok seviyorum iyi geceler sevgilim.

Hayatımsın hayatımın anlamı en güzel geceler en güzel uykular senin olsun. Aşkla uyu gece beyaz bir güvercini küçük bir buseyle sana gönderiyorum. Emanetini al bana da aynısından. Deli Sevdam.

Baharı bekleyen kumrular gibi, sen de beni bekle sakın unutma… Benim hayalimle uyuman temennisi ile Aşk,Sevda,Tutku,Heyecan,ihtiras adına ne dersen yada hepsisin sen. Seni seviyorum uykusuz gecelerimin prensi…

Bir hazine gibisin keşfedilmemiş. Muhteşem üstü bir şeysin yaa anlatılmaz yaşanırsın sen… Söyle bana birtanem sensiz nasıl yaşarım… Söylesene ordakiler senin kıymetini biliyor mu? iyi geceler hayatım.

Bu gece de sensiz, bu sabahta sensiz olacak ne yazık ki; ama şunu unutma geceler sensiz ama kalbim seninle..tatlı uyu tatlı uyan aşkım.

Sana bakan gözleri kör..yoluna çıkan taşları toz..kötülükle uzanan dilleri lal…canımı feda yüreğimi eda ederim sevdiğim …iyi geceler.

Bu güzel gecede senle olmak varken, birbirimize şarkılar söyleyip uyumak varken, gene senden uzakta kelimelerle anlatıyorum hasretimi. Oysa hep hayallerde el eleydik biz, belki bir gün gerçek olur ama şimdi özledim seni be gülüm. Sen gene benden uzakta kapa gözlerini belki rüyalarda buluşur bi daha ayrılmayız… İyi geceler aşkım seni seviyorum çok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir